[Pszczyna] 26.09.2015,Furion-2000 pts,Cykl Valadoru-III tura

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

[Pszczyna] 26.09.2015,Furion-2000 pts,Cykl Valadoru-III tura

Post autor: Asterix »

KOLEJNY TURENIEJ VALADORU - ostatnia szansa na zakwalifikowanie do turnieju finałowego !
http://www.valador.pl

Obrazek

NOWE MIEJSCE, NOWE MOŻLIWOŚCI !!!

Lokalizacja turnieju : Pszczyna, Restauracja "U Górala", ul. Bednorza 1

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Harmonogram turnieju :
9:30 - 9:50 zgrupowanie, zapisy
9:55 - losowanie par I rundy
10:00 - 12:20 - I Bitwa (czas na bitwe 2:20)
Przerwa obiadowa (gramy w pizzerii więc spokojnie można sobie na konkretną godzinę zamówić)
12:40 - 15:10 - II Bitwa
15:20 – 17:30 - III Bitwa

Udział w turnieju : 10 zł
Turniej zgłoszony do ligi

Format 2000 by FURION

Zasady:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 59&start=0

KAŻDY GRACZ MA OBOWIĄZEK POSIADANIA WYDRUKOWANEGO PODRĘCZNIKA SWOJEJ ARMII JEŚLI FURION JUŻ GO WYPUŚCIŁ.

ARMIE, KTÓRE NIE BĘDĄ MIAŁY AKTUALNEGO PODRĘCZNIKA GRAJĄ NA OGRANICZENIA ETC!

Klub wspomagający organizację turnieju – Red Scorpion i Ósma Bila

Ocena malowania 0-5
5 - 100% pomalowanej armii
3 - 75% pomalowanej armii
1 - 50% pomalowanej armii

Kartoniki i podstawki bez figurek zakazane

Nagroda :
I miejsce: Bon do wykorzystania w sklepie o wartości 100 zł
II miejsce: Bon do wykorzystania w sklepie o wartości 50 zł
nagroda losowa: bon o wartości 40 zł

INFORMACJA DODATKOWA:
Turniej jest TRZECIM z cyklu czterech turniejów wg poniższego schematu:

Turniej I – 16 graczy [max]- system szwajcarski
Turniej II – 16 graczy [max] - system szwajcarski
Turniej III – 20 graczy [max]- system szwajcarski
Turniej IV – finał (turniej główny) - 8 graczy – system pucharowy

Skład turnieju finałowego
Do turnieju głównego awansują:
- trzy osoby z pierwszych miejsc
- trzy osoby z największą liczbą punktów w tabeli generalnej po trzech turniejach
- jedna osoba wylosowana spośród najlepszych hobbystów wszystkich trzech turniejów (np. gracze z oceną 8 w 10 stopniowej skali)
- oraz tzw. „rzeźnik” – gracz o największej liczbie zdobytych małych punktów w turnieju (każdy występ liczy się osobno – czyli dla tej statystyki nie sumujemy występów w kilku turniejach tylko bierzemy najlepszy wynik).

W momencie kiedy któryś z graczy zajmuje dwa sloty (np. za pierwsze miejsce i za hobbystkę) zawsze do pustego „slotu” turnieju finałowego dajemy kolejnego gracza z tabeli generalnej (a nie np. z drugiego miejsca w turnieju).
W turnieju głównym przewidujemy dodatkowe atrakcje. Ale to jest jeszcze do sprecyzowania w późniejszym terminie.

Tabela generalna tworzona jest z sumy dużych punktów zdobytych w turniejach wymnożona przez współczynnik:
suma dużych punktów z pierwszego turnieju x1
suma dużych punktów z drugiego turnieju x 1,5
suma dużych punktów z trzeciego turnieju x2
(ostatni turniej ma największy wpływ na miejsce w tabeli generalnej)

System nagród i wpisowego:
- nagrody w kolejnych trzech turniejach za każde pierwsze miejsce bon do wykupienia w sklepie (wart 150 zł)
- w turnieju finałowym:
I miejsce (nagroda 200 zł – asortyment sklepu)
II miejsce (nagroda 100 zł – asortyment sklepu)
III miejsce (nagroda 50 zł – asortyment sklepu)

W każdym turnieju dwie nagrody losowe spośród wszystkich obecnych graczy podczas losowania.

W turnieju głównym każdy zawodnik walczy w trzech bitwach tak aby można było ustalić dokładną kolejność zawodników (chodzi o to że przegrany w pierwszej rundzie nie odpada tylko walczy o trochę niższe lokaty).

W razie braku odpowiedniej liczby graczy organizator rezerwuje sobie możliwość dołączenia zawodnika "wolnego" tak aby skompletować skład w każdym z turniejów. Bierzemy również pod uwagę możliwość spadku zainteresowania WFB i drastyczny spadek zainteresowania. W związku z tym cały cykl zostanie zawieszony w momencie kiedy nie osiągniemy odpowiedniej frekwencji w ostatnim turnieju wierzmy jednak że to się nie stanie - od tego również uzależnione są wysokości nagród.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2015, o 07:58 przez Asterix, łącznie zmieniany 3 razy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Będe, auto do pszczyny tez biore zapraszam chetnych
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Pamiętajcie, że mamy nową lokalizację :!: :!: :!:

Zgłoszenia:
1. Asterix
2. Qc
3. Belial
4. Ajt
5. Jackie
6. Windsower
7. Duży Paweł
8. Suchy
9. @Cichy
10. Lesik
11. Franek
12. Karl1299
13. Traxors
14. Brodacz
15. Burak
16.
17.
18.
19.
20.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2015, o 16:42 przez RedScorpion, łącznie zmieniany 11 razy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lokalizacja wyglada duzo lepiej, jestem podwojnie chetny :)

Kwestia hobbystyki - czy ze wzgledu "że to furion" mozna liczyc na proxy friendly podejscie?

jak wyglada klasyfikacja turniejowa po 2 turkach i ile mi brakuje do finału :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jeżeli uzbiera mi się auto z Gliwic, to jestem bardzo chętny się pojawić :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wind_sower pisze:Jeżeli uzbiera mi się auto z Gliwic, to jestem bardzo chętny się pojawić :)
To weź mnie a ja nie wezmę auta :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Kwestia hobbystyki - czy ze wzgledu "że to furion" mozna liczyc na proxy friendly podejscie?
Podejście będzie bardziej friendly, ale bez przesady. W przypadku oddziałów absolutne minimum to pierwszy szereg z właściwych modeli.
W przypadku bohaterów czy potworów najlepiej się ze mną skontaktować wcześniej.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

dragon ogry tez :) sam rozumiesz, ze np nie kazdy wyciagnie z szafy nagle 20 dzikow czy 20 hoppersow :D czy co tam teraz gra w tych innych bookach
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

Nie wypadałoby się nie pojawić ;)

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

-Qc- pisze:dragon ogry tez :) sam rozumiesz, ze np nie kazdy wyciagnie z szafy nagle 20 dzikow czy 20 hoppersow :D czy co tam teraz gra w tych innych bookach
Asterix wyciągnie :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"nie kazdy" :P :P ja wiem ze wy macie malowane po 20k no ale hm :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

Będę

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Będę na sto procent :wink:. Jestem za podniesieniem do 2400 :wink: Jedzie ktoś przez kato i ma miejsce w furze?

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Będę, też jestem za 2400

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Mamy póki co 12 osób. Kto oprócz Big Bossa i Suchego jest za 2400? Jesteśmy z Asterixem elastyczni w tej kwestii.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja to bym na szweda zagral :D

tak serio to wole 2000 bo musze wystawic sporo nowych modeli a moj malarz juz nie wyrabia :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

ja za 2000

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ja wolę 2400.

Za paszę dla mechanicznego kunia mogę się kulnąć po drodze do katowic.

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Ja też bardziej 2400, ale 2000 też ok;)

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

4/2 dla 2400 póki co.

ODPOWIEDZ