[Katowice; 04.10.15 ] EURO Szybki Goblin vol.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: [Katowice; 04.10.15 ] EURO Szybki Goblin vol.14

Post autor: Solo »

W jednym zdaniu i to po angielsku.
I am the definition of Unstoppable.
Tzn, mało farta dużo skilla i konsekwencja jak już strzelasz z cannona do Generała to tak aby zabić dodam tylko że Bóg istnieje i na mnie patrzy :D
p.s
Jebać hobbistykę ! odbiera puchary nawet jak się ma pomalowaną armię !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Domino pisze:Co tam się podziało, ze macha dla Sola?
Solo udowadniał, że WFB nie ma sensu :D ja w 2 tury na 3 czary mialem 3 ifki i poranilem sobie magow do 1 rany, a w 2 turze Król odstrzelił mi generała z charme shieldem i LoSem i wardem (ale to 5++ wiec juz kosmetyka), a potem trolle (z goblinska liderka bohaterskiego spacerowicza za 30 punktów) nie doszly do verminlorda na "3" :D takie detale jak regeny na abomie czy 1+1 na savagach wtedy kiedy akurat mogly cos oszarzowac to juz nie mialy wplywu na obraz :D

A że musialem wygrac 13 żeby wygrac turniej, to po akcji z verminlordem poszedlem na akcje ktora wchodzi na 40% i - o dziwo xD nie weszla ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Dzięki za fajny turniej. Wynik powyżej oczekiwań szczególnie że były to moje 3 pierwsze bitwy krasnoludami a przeciwnicy byli wymagający.
Wyniki z bitew:
19;1 z Jackim WoCh scenariusz meeting gdzie Woch zaczyna
13:7 z Andrzejem, King of the Hill gdzie kraśki zajmują środek:D I epicki strzał z działa w teclisa w 1 turze :P
20:0 z Paulinką na BnG, przeciw rozpie na 3 klocach trolli cieszy najbardziej.

Kraśki spisały się super choć czasem zbyt łatwo giną;(
Nie mniej jednak, pokazałem tym co nie wierzyli, że inną armią niż WoC też umiem wygrać bitwę :P

Pozdro i do zobaczenia w Łodzi

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Brawo Big Boss, czekamy na wygranie mastera Bretonią ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

Przeciez ze mną to było ustawione:) A tak serio ostatni raz lece na pałe z tymi kraskami. Pierwsza tura i 1000 pkt do bozi chaosu:( Za górke i remis.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Eldritch pisze:Brawo Big Boss, czekamy na wygranie mastera Bretonią ;)
Dębek już wygrał w Białymstoku kilka lat temu :wink:

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Wiesz, w piątej edycji też Bretonie wygrywały turnieje ... :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ale nie mastery singlowe :wink:

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wbijajcie na turniej za tydzień:)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Bilety kupione, gralowcy odkurzeni - zobaczymy, czy Ward4 i monstrous support ze wszystkich szeregow cos zmienia ;)

@Bretonnian: phi, dzisiejsze mastery na 35 osob.. .Pamiętam czasy, gdy na lokalne przychodzila blisko setka :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Dopisz.
\/\

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Panom McFly przypominam że 4.10 już za nami ☺
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzisiaj widziałem obraz (zrzut monitora) z trzech kamer monitoringu w pewnym miejscu. Zdjęcie zrobione 04.10 (znaczy wczoraj),a na kamerach po kolei: 15.08, 02.10, 18.10 (sic!). To wiesz, nie przywiązuję wagi do dat...
Ostatnio zmieniony 5 paź 2015, o 20:23 przez Glonojad, łącznie zmieniany 1 raz.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Bardziej chodziło mu ot, żeby ktoś dat nie pomylił:)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

prawie wygrać turniej, ale ...

SoLoser

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wyniki podane
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Panowie pozyczylem komus luminarka na turnieju i go nie odzyskalem. Prosze osobe ktora posiada ta figurke o kontakt

ODPOWIEDZ