[Master] Baltic Open 2016 - 23-24.07.2016 Wejherowo

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Master] Baltic Open 2016 - 23-24.07.2016 Wejherowo

Post autor: JarekK »

Furion pisze:Ilość masterów trzeba ograniczyć, co by zwiększyć frekwencję.
To chyba bardziej chodzi o umiejscowienie masterow a nie ich ilość. Jakby ten master był na śląsku/w wawie to frekwencja by pewnie była. A olsztyn/wejherowo to jednak są dla niektórych zbyt długie podróże.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Wejherowo jest bliżej dla wielu niż Gorzów. Generalny spadek frekwencji przez działania GW połączony z wakacjami mają chyba większy wpływ niż ilość turniejów, choć i ta pewnie ma jakieś znaczenie.

Maciek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Masakra.

Bardzo mi przykro, ale skoro tak to wygląda (450km i kilka stówek żeby pograć w 10-15 osób) to się to nijak nie kalkuluje. Nemezis (Janus, Voodoo, Kalafior) niestety również odpada.


Liczyłem na stare dobre wejherowo. Przeliczyłem się. To jakie statki mam sobie kupić?
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

liczyliście na 129 uczestników z 2008 roku? :wink: golden age mamy już za sobą i nigdy to nie wróci :( :wink:

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Stare dobre Wejherowo ciągle jest, wystarczy się ruszyć i przyjechać, wszystko mamy ogarnięte, a że frekwencja nie dopisała to już nie poradzę specjalnie.
W dalszym ciągu jest okazja usiąść do ogniska z naszą całą ekipą i całkiem sporą liczbą starych battlowców którzy będą grali w Xa :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

To jakie statki mam sobie kupić?
To zależy czy interesuje cię szybka bezstresowa gra z max 8 statkami, które kontrolujesz to polecam X-winga :D Proste zasady, bardzo dużo możliwości zmontowania rozpiski, środowisko rozrastające się bardzo dynamicznie... 2 lata temu mistrzostwa Polski na około 70 osób w tym roku będzie ponad 200 :mrgreen:

Jeśli chcesz coś gdzie jest więcej kombinowania to Armada jest spoko bardzo fajny system ale dopiero we wstępnej fazie rozwoju :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Imo zamieszczenie ogłoszenia masterze 5 lipca to trochę za późno. Po prostu sporo osób już miało zaplanowany ten weekend.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Słaby argument. Data naszego mastera była podana do wiadomości w połowie kwietnia, więc jak ktoś chciał przyjechać to mógł sobie zarezerwować ten weekend.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Data mastera była w porządku - trochę za późno wszystko ogłoszone ale to i tak bez znaczenia było.

Problem jest inny i nie dotyczy tylko Wejherowa: brak środowiska lokalnego powoduje, że problemy z frekwencją będą zawsze.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Akurat nie mamy wcale jakoś znacząco mniej graczy lokalnych niż Olsztyn czy Gorzów. Tam było mniej więcej po 40 osób, u nas nie. Trudno.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

kacperp
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: kacperp »

Ja niestety też odpadam

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Guldur pisze:Data mastera była w porządku - trochę za późno wszystko ogłoszone ale to i tak bez znaczenia było.
.
Dla mnie akurat było.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Gorzow ogłoszenie powiesił 11 maja, turniej był 25 czerwca.
Może była gdzieś ogłoszona data wejherowa wcześniej ale ja nie widziałem.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Nie zmienia to faktu że zgłosiło się 26 osób a chęć przyjazdu obecnie deklaruje 12 ;/
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=50042
Tutaj są daty wszystkich masterów. Ostatnia edycja pierwszego posta była 11 kwietnia i już wtedy było wiadomo kiedy będzie nasz master, co jest tam wpisane.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

W międzyczasie był, przypominam, odwołany :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Nie mam pojęcia skąd bierzesz takie informacje. Nic nie odwoływaliśmy.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

A, ok. Czyli jak zmienie sobie w profilu miasto na Łomianki i w jakimś losowym warszawskim turnieju napiszę że nie będzie dmp to też uwierzysz? Mimo że kompletnie nie jestem związany z organizacją tego eventu? Spoko.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=50781
Tu masz nawet temat w którym jest potwierdzone kto odpowiada za mastera i kiedy to będzie. Ale nawet się tu udzielałeś więc powinieneś wiedzieć.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Do głowy by mi nie przyszło, by zakładać, że ktoś będzie siał dezinformację. A innych informacji co do tego mastera było jak ba lekarstwo - wiem, bo próbując się czegoś dowiedzieć, założyłem nawet wątek z pytaniem.

W rezultacie, z braku konkretów na miesiąc wcześniej, czas sobie zorganizowalem inaczej - choć specjalnie pod kątem mastera przedłużylem pobyt w Trójmieście.

No ale jak widać wszystko bylo rewelacyjnie, to ja sobie coś sam ubzdurałem. Spoko.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ