[Kraków] 03.09 MDK Grunwaldzka we wspolpracy z VETO1200 pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] 03.09 MDK Grunwaldzka we wspolpracy z VETO1200

Post autor: Shady »

Laik pisze:Uwaga - ZMIANA LOKALIZACJI

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń zmieniamy lokalizację turnieju na MDK przy Grunwaldzkiej.
Możemy też zacząć wcześniej - 9:45.

Poszukuję 2 osób chętnych do pomocy w rozstawieniu stołów i terenów przed turniejem (wpisowe zmniejszone do 10 pln dla tych osób).

Pytanie czy w związku z tym że zaczniemy wcześniej chcielibyście zagrać jedną bitwę więcej?

Jedna więcej bitwa to więcej frajdy więc jak najbardziej tak:)

* Ja mogę na 100% z rana pomóc więc nie ma problemu (bez zmiejszania wpisowego) i tak wstaje o 6 :)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, o 11:07 przez Shady, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Hej,

Jedna bitwa więcej jak najbardziej :D

Odnośnie pomocy, to jeszcze nie wiem w jaki sposób się dostanę do Krakowa, więc nie wiem na ile wcześniej będę się mógł pojawić.
Obrazek

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Mogę pomóc. Wcześniejsze granie na plus. :)
Daj znać kiedy być i co wziąć :)
Pozdro

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Jestem za dodatkową bitwą i postaram się przybyć wcześniej jeżeli zrobię szybko sobotnie obowiązki.

wertex
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: wertex »

Ja też jestem za dodatkową bitwą i też mogę wpaść wcześniej bo bede od paru dni w krk ;0
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ile miejsca jest u nas to wiecie sami :). Dlatego postanowiliśmy z Tomkiem(Laikiem) przenieść imprezę do MDK :). Tam warunki są bardzo komfortowe. Kilka uwag jednak od dyrekcji MDK.
Na turnieju dyrektor MDK podsunie Wam krótki kwestionariusz który musicie wypełnić - związane to jest z przepisami dotyczącymi takich ośrodków.
Zajmie Wam to najwyżej 3 minuty.
Dodatkowa uwaga dla palących. Bardzo proszę odejść kawałek od wejścia do MDK bo dyrektor ma skargi sąsiadów :). Jak by to nie do nas ale jest na to uczulony.
W imieniu sklepu Veto zapraszam do realizacji bonów po turnieju u nas w sklepie bądź w sklepie internetowym.
Mam nadzieję, że frekwencja będzie taka jak się zapowiada bo obiecałem dyrektorowi 14 osób minimum. To jest super miejscówka, najlepsza w Krakowie bez dwóch zdań. Wpadnę do Was rano ale niestety później będą musiał Was zostawić na pastwę dyrektora :).
Jeśli pomysł się przyjmie powrócimy do tradycji sprzed lat robienia sobie turniejów na Grunwaldzie (potoczna nazwa MDK). Starzy gracze z Krakowa na pewno mają związanych z tym miejscem wiele wspomnień.
Limitu miejsc nie ma! Więc jeśli ktoś się wahał to nie ma już wymówki :P :P :P
Drobny minus jest taki, że MDK nie jest całkowicie za darmo, zabierze po 5zł od głowy, więc na nagrody będzie trochę mniej. Ta kasa idzie na renowacje makiet i stołów a mają tego naprawdę dużo i dobre! Sami zobaczycie.
Mniejsze turnieje dalej będą u nas w sklepie ale wakacje się kończą i zainteresowanie jest coraz większe.

Korzystając, że jestem przy głosie zapraszam na rozgrywki ligowe do nas do sklepu. Jeśli będziecie mieli takie życzenie to możemy specjalnie dla Was mieć dłużej otwarte w jakiś dzień. Np do 21. Z naszej strony proponuje albo środę albo piątek. Naradźcie się z Tomkiem i dajcie znać co wymyśliliście :).
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

postaram się pojawić ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Niestety podobno mam jakieś wesele zaplanowane juz rok wcześniej :roll: - Odpadam
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Pawlak
Baw się dobrze, mam nadzieję że uda Ci się nas odwiedzić w październiku :)

@all
Gramy 4 bitwy (rozkład w pierwszym poście)
W tym momencie mamy 18 zgloszonych osób :) - przy tej liczbie graczy będzie 6 nagród losowych
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Jest niewielka szansa, że będe w Krakowie w ten weekend. Wiedzieć pewnie będe w środę/czwartek w przyszłym tygodniu, więc jeszcze bym dał znać. Jeśli jeszcze będzie miejsce, to jest szansa bez przedpłaty się wbić i na miejscu się rozliczyć? W sumie Grunwaldzka rzut beretem od domu, głupio by było nie podejść się nawet przywitać :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przedpłaty są punktowane do piątku więc jeżeli będziesz wiedział środa - czwartek to nie ma problemu :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na pierwszym turnieju na którym osiągniemy 20 osób będzie dodatkowa nagroda specjalna.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

A jakieś Ślązaki nie wybrałyby się? Ja bym się przejechał, ale samemu to mi się nie chce, dawajcie znać, może się pozbieramy :)

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Jeżeli sie wybiorę, to pojadę autem, jakby ktoś się decydował to zgarnę, piszcie

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

Skoro jest transport to postaram się wpaść,trzeba w końcu potestować jakieś kminy na 1200.Szaitis dam Ci znać na 100% do czwartku ok ?
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przypominam o przedplatach - w poście ze zgloszeniami pogrubione są osoby które dokonały przedpłaty.

Na turnieju będzie dostępne coś do picia i przegryzienia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

To może i ja wpadnę ;) Jutro się określę na 100%

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

up przedplat - punkty za nie sa do jutra wlacznie wiec jest jeszcze jeden dzien (decyduje zaksiegowanie)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Jednak mnie nie będzie :(
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dyplomy gotowe :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ