[Kraków] 08.10 MDK Vol.II, 1200pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] 08.10 MDK Vol.II, 1200pkt

Post autor: Laik »

@Cotau
Dzięki za info

@ Marcin
Daj znać bliżej turnieju jak będą % wyglądały :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przy 20 osobach będą specjalne nagrody - zapowiedziana juz przez Piotra nagroda dodatkowa od sklepu Veto a druga, unikalna, ode mnie :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.


Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Podsumowując, przy 20 osobach nagrody będą wyglądały tak:
- Dyplomy dla Top 3
- 6 nagród losowych (po 50pln)
- dowolny zestaw Start Collecting
- nagroda specjalna
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Zapowiada się naprawdę mega turniej... :D

CrySis
Plankton
Posty: 2

Post autor: CrySis »

Będę jak dowódca kransoludów ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Będę na 100 :) poszła przedpłata.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

CrySis pisze:Będę jak dowódca kransoludów ;)
Przeczytałem komandosow :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dyplomy i karty graczy wydrukowane .
Wpłaty uaktualnianie po ostatniej sesji wieczornej.

Widzimy się jutro o 9 w MDK :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Pytanie dla mieszkańców Krakowa, jakim tramwajem tam dojadę? Czy lepiej z buta się przejść rano?? :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

to 2 przystanki tylko - lepiej na nogach sie przejsc
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Panowie liczę na Was!
Pewnie już śpicie ale jeśli jutro pęknie 20 tka to to dorzucamy dla wygranego 1 model wybrany model z mail order gratis dla zwycięcy do 100 zł. :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Piotrze, z tymi nagrodami to zaczyna wyglądać jak jakaś kumulacja w totka :P ! 20tka pęknie jak nic, do jutra !

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Nie wszyscy śpią..., niektórzy knują miażdżące rozpiski :wink: :lol2:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

baszut pisze:Piotrze, z tymi nagrodami to zaczyna wyglądać jak jakaś kumulacja w totka :P ! 20tka pęknie jak nic, do jutra !
Idziemy na rekord :) Takiego turnieju w Krakowie nie było i bardzo zależy mi żeby był :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jeżeli nie teraz to za miesiąc - kula się toczy :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

witam

przepraszam najmocniej za brak obecności, ale za jakieś 2-3 godziny was odwiedzę :)

powodzenia dla wszystkich
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Dzięki wszystkim za gry.
Po doświadczeniach z Katowic przyjechałem rozpiską na piechocie:

BSB(wizzards hood,hardened shield), Prist (sv1, jednokrotny re roll sv), mag 2lv scroll, spearmeni 30, swordmeni 20, flagelanci 20, cannon, steam tank.

1 bitwa. WE z Dawidem. 18-2 (Wykorzystałem w pełni możliwości terenu. Dodatkowo w porównaniu z Laikiem miał bardzo klimatyczną rozpiskę)

2 bitwa. WE z Laikiem 0-20 (Nie miałem pomysłu na grę. Poszedłem wszystkim na pale licząc na scenariusz i to był błąd. Rozpa Laika dopracowana i jest nią niesamowicie organy więc miałem bardzo małe szanse.

3 bitwa. HE z Glonojadem. 15-5 (Typowa gra na scenariusz. Ja lepiej ogarnąłem śmieci wiec wygralem).

4 bitwa. Saveni z Zielonym Skavenem. 19-1 (Bez błędów w wystawieniu, wypada się czegoś nauczyć po 3 grach :D Na środku stołu powstała wielka kanapka ze wszystkich oddziałów, udało mi się ją wygrać pomimo złego ruchu flagellantami, których sam sobie zastawiłem.)

3 miejsce, tuż za Kubencjuszem z niedużą strata pkt i daleko za Laikiem który od skoczył poza stawkę.

Dzięki wszystkim za przybycie i za gry. Miło było przyjechać na krakowskiego lokal po tak długiej przerwie.

Rozpiska wciąż wymaga zmiany, ale jakiej?

- Na pewno 20 flagellantów to trochę malo.
- wizzard's Hood na takie pkt. super przedmiot.
- cannon i ST zawsze na poziomie.
- czegoś brakuje bo to ani ofens ani defens szukam dalej :)
Ostatnio zmieniony 8 paź 2016, o 19:32 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 1 raz.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wielkie dzięki za turniej!

Mam nadzieję że bawiliście się dobrze, utrzymaliśmy frekwencje z poprzedniego turnieju - widać że dziewiątka zapuściła korzenie w Krakowie :wink:
Bardzo się cieszę że znowu pojawili się u nas gracze którzy nie mieli dotąd okazji się z nami bawić :) .

Wyniki:
1. Laik 84 (76)
2. Kubencjusz 68 (63)
3. Pawlak 60 (52)
4. PiotrN 53 (45)
5. Glonojad 49 (43)
6. Grzesiek 46 (38)
7. Szymu 44 (38)
8. Albo Albo 41 (36)
9. Zielony Skaven 39 (31)
10. Dawid 35 (28)
11. Baszut 33 (29)
12. DarekH 25 (19)
13. Shady 21 (14)

Widzimy się w Veto w środy a następny turniej 26.11 - można rezerwować w kalendarzu :)

@Pawlak
ja mam bardzo klimatyczną rozpiskę przecież :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

dziękuje za gry, gratuluję zwycięzcom, Laikowi za organizację, za miły dzień z Wami przy pacynkach pierwszy od 3 miesięcy

ODPOWIEDZ