[Kraków] 08.10 MDK Vol.II, 1200pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] 08.10 MDK Vol.II, 1200pkt

Post autor: DarekH »

Dziękuję organizatorom za organizację, zwycięzcom gratuluję wygranej, a moim przeciwnikom (Kubencjuszowi i Grześkowi) za wymagające bitwy :)
Szczególne podziękowania kieruję w stronę Kubencjusza, który dzielnie kroił moją tankietkę :wink:

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Dzięki wielkie za miłą sobotę, do następnego panowie :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Fajny turniej, warto będzie wpadać częściej!
Darek następnym razem nie wychodzę z domu bez fleshrendera, wtedy pogadamy :)

Awatar użytkownika
Grzesiek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Grzesiek »

Tez dziekuje organizatorom i kolegom ze stolow - milo i na luzie spedzona sobota. Musze jeszcze popracowac nad tempem ale widze jakis progres. 1200 super format, uczy oszczednosci. Ja z kolei pozdrawiam DarkaH pytaniem retorycznym: co lepsze +1 do hita czy +2 do sily? ;) Do zobaczenia na nastepnym turnieju

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki Kolegom za grę, a Laikowi za organizację :) fajnie się grało a i paru rzeczy się nauczyłem. Jak na pierwszą imprezę HE poszło mi lepiej niż przyzwoicie a i gryf ciekawszy niż go.malują ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

bo elfy chociaż faceci w rajtuzach całkiem nieźli potrafią być ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Byle nie malować ich w pastele ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Jaki format w listopadzie?
Ja jestem dalej za 1200 i nie parówka
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Turniej w listopadzie będzie 26
co do punktów myślałem żeby trochę dodać - co sądzicie?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Grzesiek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Grzesiek »

Dla mnie najchetniej 1200 albo 2500

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

To dodaj do 300 max.

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Można by podbić do 1500 - czyli maks na patrole i nadal bez lordów, z ograniczeniami jak w Świdniku?
No albo na 2500 ale z
Obrazek

:twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Glonojad pisze:Byle nie malować ich w pastele ;)
Twoja armia akurat prezentowała się wspaniale ;) moja no cóż, takie radosne lata 60 albo twórczość van Gogha, Muncha czy Gauguina jest kolorowo :)



Odnośnie formatu to ja bym rozpatrzył 1500/1600 chociaż to 1200 też jest niczego sobie bo przynajmniej można dograć do 5-6 tury, trzeba pamiętać, że na turnieje przychodzą też gracze, którzy rzadko grają czy w ogóle nowi gracze, 1200 punktów to łatwiej ogarnąć wg mnie

2500 to max 3 bitwy będą i można ew pomyśleć w Grudniu jako trening przed masterowy, chociaż ja uważam (pewnie jestem w mniejszości), że w ogóle lepiej by było robić 3 bitwy niż 4 na 1200/1500/1600 ...

Awatar użytkownika
Grzesiek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Grzesiek »

DarekH pisze:Można by podbić do 1500 - czyli maks na patrole i nadal bez lordów, z ograniczeniami jak w Świdniku?
No albo na 2500 ale z
Obrazek

:twisted: :wink:
1500 brzmi tez dobrze, rzeczywiscie mniejsze punkty sprzyjaja testowaniu zmian i treningowi dla nowszych osob

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja bym prosił o skoordynowany odbiór bonów/nagród :) Bo się przedawni! ;) Cieszę się, że dobrze się bawiliście. Mam tylko nadzieję, że następny raz będzie więcej osób bo 22 zapisanych 13 to na prawdę marnie. Żebyśmy mogli robić turniej w MDK musi być przynajmniej 15 osób. Inaczej będziemy je robić u nas w sklepie z limitem 11 :(. Szczerze powiem, że dostałem niezłą zjebkę od dyrektora MDK. Bardzo proszę rozważcie to w swoich priorytetach bo cofniemy się w rozwoju :(... Chcecie mieć z kim grać, musicie przychodzić...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

A jaki jest termin ważności bonu i czy działa na.zakupy online?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Glonojad pisze:A jaki jest termin ważności bonu i czy działa na.zakupy online?
Bezterminowy, działa jeśli życzysz sobie zakupy online napisz a ja nadam Ci kod rabatowy :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jeśli chodzi o format to obstawał bym przy 1200 ewentualnie 1500 nie więcej. Turniejów na 2500 jest sporo. Mniejsze punkty mniejsze ciśnienie, jest czas żeby dograć 6 tur ( i na jakieś jedzenie) oraz przyciągają nowych/wracających do hobby graczy. Zegary niech używają sobie szachiści. Owszem gra jest rywalizacją, ale dla przyjemności. Moim zdaniem osłabiły by i tak już mocno pokiereszowane środowisko. Do następnego razu :)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Moja propozycja - 1500 bez lordów - 3 bitwy z większą ilością czasu - pasuje?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jestem za.
Jeszcze daj datę i zgłoszę swoje przybycie :P
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ