[Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź Wyniki str 19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: [Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź

Post autor: swieta_barbara »

68 zgłoszonych. Najs.

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Będzie tłoczno moi drodzy - ale to dobrze, bo pokazuje że nasz system żyje i ma się dobrze :) BTW bitwy będą musiały mieć niezłego speeda, bo jak graliśmy na rozgrzewce u Bobsona w ostatnią sobotę (Wałko-macki) to 2 bitwy z 3 zagraliśmy bo trochę się dłużyło.
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Druchii pisze:Gokish, proszę Cię, przeczytałem 40 stron rulebooka. Ciśniemy!!

xD ja dalej rozkminiam jak działem strzelać więc pozdro :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Mozna rzucac chalnge na 1 bitwe?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Edomir pisze:BTW bitwy będą musiały mieć niezłego speeda, bo jak graliśmy na rozgrzewce u Bobsona w ostatnią sobotę (Wałko-macki) to 2 bitwy z 3 zagraliśmy bo trochę się dłużyło.
To samo było u nas, zagraliśmy tylko 2 bitwy. Trochę się obawiam czasu bitew na tym turnieju :)

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

debelial pisze:
Edomir pisze:BTW bitwy będą musiały mieć niezłego speeda, bo jak graliśmy na rozgrzewce u Bobsona w ostatnią sobotę (Wałko-macki) to 2 bitwy z 3 zagraliśmy bo trochę się dłużyło.
To samo było u nas, zagraliśmy tylko 2 bitwy. Trochę się obawiam czasu bitew na tym turnieju :)
Jak się uda zagrać 4 rundy w wyznaczonym czasie to będzie mały sukces :)
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

albo poprostu bitwy będa się konczyć w 3 maks w 4 turze :)

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Może nie wgniatam oponentów skillem , ale staram się szanować przeciwnika i nie przedłużam bitew i swoich decyzji , na masterach w 90% przypadków bitwy trwają 2:45 i steruje się armią na 2500 punktów. Na Mackach dokładamy 45 min. Gdybyśmy mieli dać więcej czasu na bitwę zapisy zaczynały by się o 6 rano a na piwo poszli byśmy po 23:00 z bólem głowy. Nasze środowisko charakteryzuje się jednak w większości tęższymi umysłami i wieżę , że mając na uwadze charakter turnieju 3,5h wystarczy na rozegranie bitwy. Na poprzednich mackach z tego co słyszałem nie było większych problemów.

Jeżeli jednak powątpiewacie w swoje umiejętności to stawcie się 20 min wcześniej przy stole , wszystko będzie przygotowane i może będzie tam już wasz przeciwnik. Jeżeli wątpicie w czas na drugiej bitwie to może godzina na obiad w centrum łodzi to dla was za dużo i poturlacie jeszcze kostkami ?Jedzenie może też do was przyjechać, damy wam stosowne ulotki. Ośmiorniczanie są naprawdę wyrozumiali . I nawet jeśli kości wolniej będą się turlać i strach ogarnie tych którzy będą kończyć po 20:30 to spokojnie , drink bar jest zarezerwowany na 21.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Byłem na Mackach 3 razy i nie dograłem 1 bitwy.
Nie każdy ruch musi być godny Napoleona, szanujcie czas przeciwników i grajcie czasowo.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jak nic nie mogę się doczekać. Jakieś atrakcje z soboty na niedzielę?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zegary szachowe w wfb!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że organizatorzy będą wyczuleni na stallowanie i na stosowne reakcje nie będzie trzeba długo czekać :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Zegary szachowe w wfb!
W czasach gdy większość ma w kieszeni smartfona to wystarczy mała aplikacja ;D. (Pamiętam we Włocławku siedziałem z tabletem i zegarem szachowym na nim przy grze Lohost vs Pasiak :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie chodzi raczej o przymusowy założóny na poziomie zasad zegar, i kiedy kmus wbija 0 to wysokie uderzenie w koncowy wynik :) Dziś konsekwencje są żadne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Gokish pisze:
-Qc- pisze:Zegary szachowe w wfb!
W czasach gdy większość ma w kieszeni smartfona to wystarczy mała aplikacja ;D. (Pamiętam we Włocławku siedziałem z tabletem i zegarem szachowym na nim przy grze Lohost vs Pasiak :D)
[-X Lohost vs Dymitr
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziedzic pisze:
Gokish pisze:
-Qc- pisze:Zegary szachowe w wfb!
W czasach gdy większość ma w kieszeni smartfona to wystarczy mała aplikacja ;D. (Pamiętam we Włocławku siedziałem z tabletem i zegarem szachowym na nim przy grze Lohost vs Pasiak :D)
[-X Lohost vs Dymitr
W życiu :D aż poszukam arkusz z tego turnieju ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Dymitr pisze:jak nic nie mogę się doczekać. Jakieś atrakcje z soboty na niedzielę?
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3139
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Najlepsza gra po pijaku ever :-D
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Co z rozpiskami? Udostępnić sie da?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dymitr, słyszałem, ze dla nas bedzie udostępniona świetlica z warcabami i kompotem wiśniowym
Kacper tez klepał juz miejsce ;P

ODPOWIEDZ