[Master] Wojna Światów - 19-20 listopada Poznań

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Re: [Master] Wojna Światów - 19-20 listopada Poznań

Post autor: Żaba Wlkp »

JarekK pisze:To pytanko kontrolne, jak już sobie klepnąłem miejsce formularzem to już je mam czy dopiero jak wyślę kasę to będzie na pewno zaklepane?
Tak najlepiej wpierw wpłacić, A nad rozpiską można przecież pomyśleć spokojnie

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zgłosiłem się, ale nie dostałem maila z potiwerdzeniem i danymi do przelewu, jest jakaś szansa na sprawdzenie co się stało?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Bałagan
Chuck Norris
Posty: 507

Post autor: Bałagan »

Myth pisze:Zgłosiłem się, ale nie dostałem maila z potiwerdzeniem i danymi do przelewu, jest jakaś szansa na sprawdzenie co się stało?
u mnie to samo
może mają długi weekend wolny?

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Są jeszcze miejsca? Chcemy przyjechać do do osoby

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Bałagan pisze:
Myth pisze:Zgłosiłem się, ale nie dostałem maila z potiwerdzeniem i danymi do przelewu, jest jakaś szansa na sprawdzenie co się stało?
u mnie to samo
może mają długi weekend wolny?

Sprawa w toku. Czekam na odpowiedz od Macieja.

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

osoby które nie dostały emaila trafiły na listę rezerwową konwentu. Kudłaty ma to ogarnąć wieczorem

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Potwierdzam, w piątek podnajęliśmy więcej przestrzeni, aczkolwiek tak jak pisałem wcześniej, z racji skali nie mamy już nieograniczonych możliwości lokalowych niestety i super plan pod tytułem zgłoszę się na sam koniec może się nie udać.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

To macie miejsca czy nie macie?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

W skrócie jak się zgłosisz trafisz na listę rezerwową. Jak ekipa od Wojny Światów ogarnie: miejsce/stoły/tereny to zagrasz.

Zwyczajnie na tą imprezę słabo było czekać. W X-wingach początkowo był limit 32 drużyny ale ludzie szybko się zapisywali i teraz jest zapisanych 64 i jedna rezerwowa.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

z tego co Maciej już powiedział to są ostatnie miejsca. Także lepiej się zgłaszać.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Po co miałem się zgłaszać jak nie wiedziałem czy będę mógł przyjechać? 20 miejsc na mastera jako limit to tak troszki mało (albo ja już dawno nie jeździłem i nie wiem jak t teraz wyglada).

Ok, nie będę wysyłał na rezerwowa bo sobie inaczej uloze czas. :) mam nadzieję, że jakość przyszłym roku uda mi się przyjechac

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Shakin' Dudi pisze:Po co miałem się zgłaszać jak nie wiedziałem czy będę mógł przyjechać? 20 miejsc na mastera jako limit to tak troszki mało (albo ja już dawno nie jeździłem i nie wiem jak t teraz wyglada).

Ok, nie będę wysyłał na rezerwowa bo sobie inaczej uloze czas. :) mam nadzieję, że jakość przyszłym roku uda mi się przyjechac

A to wiadomo :) tylko tu chłopaki od początku mówili, że to konwent i miejscowo będą jakoś ograniczeni. Póki co można chyba się jeszcze zapisać aby zagrać :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Jeszcze raz napiszę. Minimalny limit graczy aby master był zaliczony jako master to 35 osób. Czy możecie dołożyć te 1-2 stoły, żeby to umożliwić?
Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

zostało 35 miejsc do limitu konwentu. kto chce grać niech szybko się zapisuje!!!

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Gokish pisze:W X-wingach początkowo był limit 32 drużyny ale ludzie szybko się zapisywali i teraz jest zapisanych 64 i jedna rezerwowa.
W sumie to na początku było 20, a teraz jest 32+1 na rezerwie.
Lipti pisze:Jeszcze raz napiszę. Minimalny limit graczy aby master był zaliczony jako master to 35 osób. Czy możecie dołożyć te 1-2 stoły, żeby to umożliwić?
Była taka możliwość od samego początku, trzeba było się po prostu zapisać wcześniej, a nie na ostatnią chwilę.
Swoją drogą to zawsze będzie master, bez względu na ilość osób. Jedyna różnica jest taka że dla mniejszej ilości graczy zwycięzca nie dostanie 300 do ligi tylko trochę mniej.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

elo, potrzebuje noclegu z niedzieli do wtoku jakoś bo chcę zostać chwilę w poznaniu na pokerka ;) jakaś dobra dusza mnie przyjmie? będę miał śpiwór i nie zajmuję dużo miejsca ;) pozdro !!
p.s. lista rezerwowa to jakiś żart jak na konwent w poznaniu... mam nadzieje, że wszystkim się uda ;)

Kędziorson

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Limit po ostatnim podniesieniu wynosi 36 osób i nikt nie trafił na rezerwę, lista zgłoszeń jest publicznie dostępna na stronie, nie ma żadnych szopek z tym kto pierwszy wysłał maila. Jak ktoś nie dostał maila, może pisać do mnie, ale to na jaką listę trafił widać na stronie. Problem braku limitu jest czysto wirtualny w tej chwili, tym bardziej, że większość osób klepnęła tylko miejsca w formularzu.

W poniedziałek jak poznamy metraż dodatkowego korytarza będziemy decydować gdzie i o ile podnieść limit.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

kudłaty pisze:Limit po ostatnim podniesieniu wynosi 36 osób i nikt nie trafił na rezerwę, lista zgłoszeń jest publicznie dostępna na stronie, nie ma żadnych szopek z tym kto pierwszy wysłał maila. Jak ktoś nie dostał maila, może pisać do mnie, ale to na jaką listę trafił widać na stronie. Problem braku limitu jest czysto wirtualny w tej chwili, tym bardziej, że większość osób klepnęła tylko miejsca w formularzu.

W poniedziałek jak poznamy metraż dodatkowego korytarza będziemy decydować gdzie i o ile podnieść limit.

jesteś w porządku.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Koledzy poratuje ktoś? :D

4 yeti i 18 gnoblarów potrzebne :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

I czy ktoś może poratować przy okazji 2 x 5 pistoliersów?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ