[Mielec] 8.04 Make HETERA great again!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Czy ktos moze bedzie jechal na Hetere (i wracal) przez Kielce? Kroi mi sie w wigilie turnieju wypad na koncert i afterek, i chyba wole nie wskakiwac rano za kolko...

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

niestety ja wypadam u mnie force majore w postaci anginy u młodej i 7 miesiąca u żony :( bawcie się dobrze

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

Trudno.
Ale sala gotowa - zapraszamy. Pogoda ma być kiepska więc przynajmniej mozna porzucać kostkami. :)
instagram.com/kuba.michonski

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ja przespalem przedpłaty ale będę :)

@Qba - pogoda przecież jest idealna na grilla w Lublinie :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

Przy odpowiedniej ilości tequili to i w chłodne kwietniowe popołudnie można się wygrzewać na łące. ;)
instagram.com/kuba.michonski

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

W Lublinie słonecznie i 13 stopni, proszę nie siać dezinformacji :)

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Wstałem rano i zdałem sobie sprawę że nie jadę, ale kurcze smutno się zrobiło, aż leską zakręciło. Niemniej powodzenia! Udanych bitw, i dobrej zabawy. W końcu misi się udać.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Hej,

Dzięki wszystkim za grę, gratulacje dla topu i podziękowania dla całej lewej flanki za zorganizowanie świetnego turnieju :wink:

A co do Lublina, to cóż, mam nadzieje że parówki z grilla smakowały :mrgreen:
Obrazek

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

Hej
przede wszystkim wielkie dzięki za wspólny turniej. Wszystkim przyjezdnym, że dali radę - chłopakom z Łodzi (którzy właśnie tłuką się autobusem z powrotem), Lividiusowi który wstał po 3 godzinach snu i przypędził do Mielca, chłopakom z Rzeszowa, że odkurzyli figsy i sprali parę tyłków, no i krakowiakom.
Imho turniej z gatunku BENG! Team spirit, satysfakcjonująca frekwencja - no i after u nas (trochę się obawiam sąsiadów i będziemy teraz siedzieć cichutko jak te trusie by się nie narażać ;) )
Wyniki:
1. Laik - 54
2. Szymon - 52 (+7059)
3 Medzik - 52 (+4440)
4. Spięty - 47
5. Qba - 45
6. Piotrek - 43 (+3112)
7. Zielony Skaven - 43 (+1628)
8. Galahad - 43 (+730)
9. wA_wa - 42
10. Krasnal - 35
11. Lividius - 33
12. EmpGex - 32
13. Szymu - 30
14. Witek - 29
15. Junior (Spięty) - 22 (-4214)
16. Michał SA - 22 (-6288)
17. Nina_love - 22 (-7300)
Specjalne gratulacje dla Juniora, który dzielnie stawiał czoła starym prykom. Pawełowi, że w końcu może powiedzieć, że jest kompletnym batlowym graczem ;) No i oczywiście dla TOP 3
Dzięki i do zobaczenia! :)
PS A kto nie był niech żałuje
instagram.com/kuba.michonski

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Było jak zawsze sympatycznie i BENG ;) Heterka ma swój klimat piknikowej przepychanki starych, dobrych znajomych i zawsze warto tu zajrzeć by sprawdzić jak się miewa "martwy system bez przyszłości".
Dziękuję świetnym i sympatycznym przeciwnikom, gratulacje dla wszystkich za wszystko, do zobaczenia za rok a w międzyczasie tu i tam...

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Świetne turniejo :D Bardzo dobrze się bawiłem zarówno na turnieju jak i afterku. Z Krasnalem stwierdziliśmy, że następna Hetera na pewno razem z nami Łodziakami :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wielkie dzięki za turniej - fajnie jest w Mielcu:)

Dobrze widzieć tez większą niż w zeszłym roku frekwencje - mam nadzieję że gra będzie dalej umierała w tym tempie :D

Zapraszam do Krakowa od czasu do czasu - np 22.04
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ