[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017

Post autor: Bobson »

Glegut pisze:
Kalesoner pisze:
Glegut pisze:a może być nagroda po prost za jego zabicie na "raz" ? 8)


Obrazek
:D +1
ale chodziło mi o CC a nie jakieś pedalskie rzucanie dzida;)
posmakujesz impalera :D

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Nic z tego:)
Do kogo się zgłosić po odbiór nagrody?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Elvis is (un)dead pisze:Czy ma ktoś jednego Stonehorna do użyczenia? Płacę po jednym browarku za każdą jego nogę :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Informacyjnie: Drobna zmiana w zespole "Pięciu Wspaniałych" w armii HbE. Nielegalna włócznia na bohaterze na rydwanie została wymieniona (razem z łukiem) na Potion of Strength. A wszystko za promocyjny PK ;)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Hrabia pisze:Informacyjnie: Drobna zmiana w zespole "Pięciu Wspaniałych" w armii HbE. Nielegalna włócznia na bohaterze na rydwanie została wymieniona (razem z łukiem) na Potion of Strength. A wszystko za promocyjny PK ;)
A co ze źle złożonymi TK? Zostaje z tym przedmiotem ale nie może go użyć, czy są zmiany?
Obrazek

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 242

Post autor: woodspirit »

Kalesoner pisze:
Hrabia pisze:Informacyjnie: Drobna zmiana w zespole "Pięciu Wspaniałych" w armii HbE. Nielegalna włócznia na bohaterze na rydwanie została wymieniona (razem z łukiem) na Potion of Strength. A wszystko za promocyjny PK ;)
A co ze źle złożonymi TK? Zostaje z tym przedmiotem ale nie może go użyć, czy są zmiany?
Zostaje i nie można go użyć.
Demony:
2016: W/R/P - 12/1/22
2017: W/R/P - 12/0/16
2018: W/R/P - 4/1/6
2019: W/R/P - 16/2/8
2020: W/R/P - 3/0/1
2022: W/R/P - 2/0/4
2023: W/R/P - 2/0/1

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Szary pisze:Odnośnie rozpisek - czy organizator może udostępnić rozpiski w formacie do pobrania? Taka książeczka z rozpiskami byłaby bardzo pomocna dla wszystkich kapitanów. A ściąganie tego ze strony i obrabianie chwilę zajmie :)
Tutaj wersja do druku: http://dmp2017.pl/rosters_print Przygotowana tak, że jak się włączy drukowanie strony to będzie drużyna na stronę. A jak ktoś chce inaczej to już musi sobie ściągać i obrabiać ;)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Taki Organizator to skarb :D

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Hrabia pisze:
Szary pisze:Odnośnie rozpisek - czy organizator może udostępnić rozpiski w formacie do pobrania? Taka książeczka z rozpiskami byłaby bardzo pomocna dla wszystkich kapitanów. A ściąganie tego ze strony i obrabianie chwilę zajmie :)
Tutaj wersja do druku: http://dmp2017.pl/rosters_print Przygotowana tak, że jak się włączy drukowanie strony to będzie drużyna na stronę. A jak ktoś chce inaczej to już musi sobie ściągać i obrabiać ;)

+1

Dobra robota!

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Hrabia pisze:
Szary pisze:Odnośnie rozpisek - czy organizator może udostępnić rozpiski w formacie do pobrania? Taka książeczka z rozpiskami byłaby bardzo pomocna dla wszystkich kapitanów. A ściąganie tego ze strony i obrabianie chwilę zajmie :)
Tutaj wersja do druku: http://dmp2017.pl/rosters_print Przygotowana tak, że jak się włączy drukowanie strony to będzie drużyna na stronę. A jak ktoś chce inaczej to już musi sobie ściągać i obrabiać ;)
Dzięki, ale już sobie poradziłem. Jak ktoś chce to klikalny pdf jest do pobrania ode mnie tutaj:
https://drive.google.com/open?id=0B-Pd- ... UYyZWJJMmM

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Może nie jest jeszcze za późno, pożyczę 10 horrorów :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1667
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

jawor pisze:Może nie jest jeszcze za późno, pożyczę 10 horrorów :D
mogę zabrać.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

A ja chętnie pożyczę 20 warriorow chaosowych :D
Myślałem że się zbiorę do malowania ale niestety nie pykło :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1667
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

pytanie praktyczne - czy na stoiskach gastronomicznych można będzie płacić kartą, czy tylko gotówka?

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Offspringman pisze:pytanie praktyczne - czy na stoiskach gastronomicznych można będzie płacić kartą, czy tylko gotówka?
Tylko gotówką!

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Czy turniej jest zgłoszony na TourneyKeeper?

Czy nie powinniśmy częściej używać TourneyKeepera do naszych większych imprez? To bardzo fajny materiał do analizy i zawsze większa szansa, że ktoś zza granicy się pojawi :)


Btw jak dotąd bardzo podoba mi się organizacja. Są rozpy, są pairgini, jest aktywny fb, są zapowiedzi drukowania rozpisek i kart do parowania. Wygląda naprawde nieźle, tak trzymać!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Cauliflower pisze:Czy turniej jest zgłoszony na TourneyKeeper?

Czy nie powinniśmy częściej używać TourneyKeepera do naszych większych imprez? To bardzo fajny materiał do analizy i zawsze większa szansa, że ktoś zza granicy się pojawi :)
Na tourneyKeeperze nie zgłaszałem bo mamy własny system do wyników. Nie myślałem o nim w sumie jako o miejscu gdzie jeszcze można promować turniej. :/
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

A beda indywidualne wyniki i ranking armii?
We can't stop here. This is bat country.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Z tourneykeeperem problem jest taki, że jest podatny na złośliwość złych ludzi. Gracze mogą zgłaszać wyniki nie swoje. Jako, że backupować łatwo się nie da (tzn. da się ale uciążliwie) to wymusza to jakieś rozwiązanie zapasowe i tak. Osobiście się zdziwiłem, że ETC olało tę kwestię i nie było backupu żadnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Poszukuję 2-4 Grenadierów do skavenów. Jak ktoś ma pożyczyć proszę o info na priv.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

ODPOWIEDZ