[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Post autor: Guldur »

Nie do końca tak to działa.

Może mnie np. nie być na początku roku, a w pierwszym tygodniu stycznia poproszę Adeona o zamknięcie rankingu i po tym już nic się do ligi nie wpisze.
Dodatkowo nie będę poprawiać błędów w plikach, a w przypadku wysyłki od SS tak prawie 100% wyników zawiera błędy. Zatem na koniec grudnia je odeślę, zamkniemy ranking i żadnych wyników nie będzie.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

-Qc- pisze: A co za roznica kiedy wejda do rankingu
Masz racje zróbmy to jedna aktualizacją 8)

Pomógł byś lepiej Solowi ogarnąć pliczek z wynikami a nie tu pierdy jakieś wypisujesz :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Od dawna wiadomo, ze jak komuś zależy, to wypełni wyniki. Więc zamiast męczyć Sola, który od dwóch lat nie ma możliwości zgłosić wyników bo ma problemy z kompem, skoro jesteście zainteresowani, zgłoście je sami. Wyniki są w temacie albo Solo je wam da. Ja tak rok temu zgłosiłem 5 lokali i nie było problemów
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zgłoszenie wyników do ligi to obowiązek organizatora, szczególnie w przypadku mastera. M.in. za to bierze kasę.
Naprawdę niektórzy nie mają wstydu..

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

-Qc- pisze:Od dawna wiadomo, ze jak komuś zależy, to wypełni wyniki. Więc zamiast męczyć Sola, który od dwóch lat nie ma możliwości zgłosić wyników bo ma problemy z kompem, skoro jesteście zainteresowani, zgłoście je sami. Wyniki są w temacie albo Solo je wam da. Ja tak rok temu zgłosiłem 5 lokali i nie było problemów

możecie kupić nowego laptopa z przychodów ze sprzedaży kiełbasek i wtedy wysłać wyniki

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Panowie, żeby była jasność, bo się tu na mnie ewidentnie wściekacie, a ja wam tylko przedstawiam stan faktyczny.

Rok temu to ja byłem w sytuacji, w której potrzebowałem punktów z 5 lokali, żeby w rankingu wyrobić tego pierwszego orka. I niestety musiałem to ogarnąć sam, czyli w moim wypadku poprosić o pomoc Gmyrka ; )

Więc po prostu dobrze wam radzę, chcecie mieć wyniki, zgłoście je sami. Bo żadnych poza narzekaniem na forum narzędzi do wymuszenia tego na kimś innym nie ma. A na turnieje ludzie przychodzą niezależnie od tego, czy są do ligi zgłaszane wyniki czy nie.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

może uprościć format wyników :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Mamy listopad...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To złos a nie pisz posty do stycznia :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wiesz Qc, może i jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Sam wyślę wyniki i problem rozwiązany, ale to jest jakaś kpina, że przez 4 miesiące organizator turnieju nie wysyła wyników. Należy to w końcu do jego obowiązków...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

mysle ze w sumie chyba jednak warto wrocic do starych zapisow o wynikach w regulaminie albo w jakis sposob ograniczyc czas wysylania przynajmniej dotyczacych masterów

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

I co ten zapis dawał bo nie wiem.
Po prostu na koniec sezonu się głosowało, żeby zaliczyć ten master, bo wyniki przyszły za późno.
Jak tam był ktoś z listy ligowej to przecież nie zagłosuje przeciw.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Albo_Albo pisze:mysle ze w sumie chyba jednak warto wrocic do starych zapisow o wynikach w regulaminie albo w jakis sposob ograniczyc czas wysylania przynajmniej dotyczacych masterów
Problemem jest to, że nie ma za bardzo jak karać takich organizatorów. Środowisko jest małe i trochę głupio zakazywać organizacji mastera komuś. Karta "to przestanę robić" jest zbyt dużym atutem w tym momencie, co (w tym przypadku) Solo wykorzystuje, żeby wyciągać jakiekolwiek konsekwencje. Możliwe, że da się pośrednio uderzyć w organizatora. Dla przykładu można by nie uwzględniać całego klubu dla potrzeb wyników ligi. Może reszta klubowiczów organizatora go "zmotywuje".
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A przepraszam odebranie organizacji mastera to jakas kara? Kiedy chetnych jest tyle samo co miejsc lub mniej? raczej trzeba sie pogodzic z tym, że SS oferuje swietna atmosfere fajny i aktualnie modny format i dobra zabawe. Zglaszanie wyników we wlasnym zakresie.

Jarek sklep to, zgłoś (dane masz w temacie) zajmie Ci to 5 minut i punkty wszystkim wpadna. A sadze ze jak zagadasz do Sola to moze Ci na nastepnym masterze fundnie piwko ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

-Qc- pisze:A przepraszam odebranie organizacji mastera to jakas kara? Kiedy chetnych jest tyle samo co miejsc lub mniej? raczej trzeba sie pogodzic z tym, że SS oferuje swietna atmosfere fajny i aktualnie modny format i dobra zabawe. Zglaszanie wyników we wlasnym zakresie.

Jarek sklep to, zgłoś (dane masz w temacie) zajmie Ci to 5 minut i punkty wszystkim wpadna. A sadze ze jak zagadasz do Sola to moze Ci na nastepnym masterze fundnie piwko ; )
Kuc czyli mówisz, że imprezy to tak jak "biba" u schizofrenika. Wszystko fajnie jest muzyka, alko, laski i zabawa. Tylko nie wiesz co kiedy odpierdoli?

Sam byś mógł ogarnąć te kilka wersów w exelu. A nie sorry. Prawnik.
xYz

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A co ja mam wspólnego z tym eventem?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wolę 1 event w sezonie mniej niż takie coś.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

=D>
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

ja bym mu nie klaskał.
Dzięki Bercik za wysłanie, dzięki Guldur za przyjęcie wyników, kasa opłacona turniej X czasu po czasie ale uważam za pozytywnie zamknięty.
P.S
Ile Jadu.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Psy szczekają, karawana jedzie dalej!

ODPOWIEDZ