[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Post autor: Danrakh »

Pilna sprawa, wysypał nam się człowiek ze składu, ktoś szuka teamu? Mamy DH, OnG, DE i BH.

Edit:
Załatwione, dzięki za PM.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, o 12:59 przez Danrakh, łącznie zmieniany 1 raz.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Zielony Skaven miał chęci, ale czy ma dalej ? Laik i ja mamy do niego kontakt jak coś.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

PAWLAK pisze:Zielony Skaven miał chęci, ale czy ma dalej ? Laik i ja mamy do niego kontakt jak coś.
Już zadzwoniłem do niego, dzięki.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Przydałyby sie paringi na jutro juz
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Panie Solo kochany, te rozpy to będą, nie będą? Co tam się z nimi dzieje?

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Solo to już najwyższy czas 8)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Moria będzie na miejscu o 24, będzie ktoś tam?
Ewentualnie może ktoś podrzucić na priv nr do sola?

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Po pierwszej rundzie w swoim stylu SS III zaskoczyło wszystkich rozbijają team Czech 70:30, czarny koń zawodów z Darkiem Mastrowskim oraz Markiem Bąkiem na czele ulokował się na 1 stole. I z tego stołu nie zamierza zejść.

Parringi z pierwszej rundy

SSI - Underdogs - 40:60 (26:74)
SSIII - Team Czech 60:40 (70:30)
Moria - Czarne Wrony 47:53
Ciupaga Thaala - Makeway 45:55
SSII - Schwarze Pferd 60:40 (71:29)

Parringi na druga runde

SSIII - Underdogs
SSII - MakeWay
Czarne Wrony - Ciupaga Thaala
Moria - Schwarze Pferd
Team Czech - SSI

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dlaczego ss 2 gra niżej niz 3 skoro zrobili lepszy wynik?
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Obróć tabele SS na czele!

SSIII - Underdogs 40:60 (78:22)
SSII - MakeWay 60:40 (64:36)
Czarne Wrony - Ciupaga Thaala 60:40 (69:31)
Moria - Schwarze Pferd 60:40 (63:37)
Team Czech - SSI 60:40

Parringi na 3cia runde

SSII - Underdogs
SSIII - Czarne Wrony
Team Czech - Moria
Schwarze Pferd - MakeWay
Ciupaga Thaala - SSI

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Wyniki po 3
SSII - Underdogs 40:60 (8:92)
SSIII - Czarne Wrony 47:53
Team Czech - Moria 60:40 (73:27)
Schwarze Pferd - MakeWay 60:40
Ciupaga Thaala - SSI 46:54

Paringi na jutro

Underdogs - Czarne Wrony
SSII - Czech
SSIII -Moria
Schwarze Pferd - SSI
MakeWay - Ciupaga Thaala

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

i co nie bylo grania bez limitu czasu, bo chlopaki podpadli za grilla :)?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Dawać! Dawać! Wrony !
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

1. Underdogs
2. SSIII
3. SSII
4. Czarne Wrony

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Dzięki wielkie za turniej! Bardzo miło było odwiedzić Śląsk po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni. Co do miejscówki to również liczę, że dzięki takim masochistom jak my to hotel odżyje i za rok będziemy mogli skorzystać nawet z basenu o którym mówił mały plakat oraz wyspać się w świeżej pościeli ze śniadaniem do łóżka. Daję jednak wielkiego minusa bo na grillu nie było kaszanek!
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Wielkie dzięki Solo za masterka (jednak plotki z warmaszynki nie potwierdziły się) - =D>

Moim przeciwnikom chce podziękować za bezspinowe bitewki , Make Way'owi za czoko kości a typiaszkowi który sprzedawał piwerka za zimne Brackie z lodóweczki.

Jedna uwaga tak na przyszłość:
Jeżeli już robicie ocenę malarską nie róbcie jej proszę po kryjomu.
Warto by było również poinformować kapitana o jej wynikach od razu po jej wykonaniu.

Nie może być sytuacji w której ktoś przechodzi się po stołach, zapisuje na karteczce co uważa nie informując gracza (lub kapitana) o wyniku ,a póżniej po piątej bitwie okazuje się że jednak nie będzie podium bo zabrakło 1-2 pkt właśnie za modelarkę o której wyniku nikt nie raczył poinformować...

Niech za wzór posłuży tu Kraków i Łodz gdzie chłopaki po wykonanej ocenie modelarskiej informują od razu gracza o jej wyniku.

Po za tym piona i do zobaczenia na DMP!!!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dziękuję przeciwnikom za fajne gry,

Parafrazując znanego polityka - jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy tak niewiele za tak wiele.

Wejsciowka 80 za turniej w ruderze która parę lat temu była hotelem (od lat jest zamknięta), w której są niedzialajace łazienki, zimna woda, karaluchy itd., do tego mega słaba akcja z grillem (co ciekawe tydzień wcześniej na turnieju WMki ceny były o 20% niższe)
Wstyd mi było że zaprosiłem do nas Czechów, cieszę się że wcześniej byli u nas w Warszawie bo przynajmniej wiedzą jak powinien wyglądać porządny turniej.

Rozumiem idee zarabiania na organizacji turniejów - jednak to czego doswiadczylismy w ten weekend przekracza granice.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Super turniej, obiekt może i jest trochę niedofinansowany, ale przecież nie o to tu chodzi, tylko o atmosferę i grę! Mam nadzieję, że za rok Solo podejmie się organizacji dmś w tym samym miejscu :)

A co do cen - fakt, nie był to najtańszy master ever. Ale osobiście wolę zapłacić parę dych więcej, niż nie zagrać wcale, bo turniej by się nie odbył, bo nikomu za grosze nie chciało się go robić. Zwłaszcza, że hobby zamiera, graczy jak i ludzi którym chce się ogarniać turnieje jest coraz mniej, co niestety wymusza podwyżki cen.

A swoją drogą, to parę tematów poniżej jest Twój turniej w Krakowie z 20zł wpisowego, a ostatni lokal Sola był za 15 zł, także tego ;)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Świetny tur.

Grało się wybornie.

Szkoda, że właściciele hotelu nie zadbali o niego i widać, że staje się ruiną (w ciągu 3 lat !). Nie wydaje mi się to winą organizatorów, a cena za hotel na weekend i tak jest IMO dobra. Na marginesie: ja karaluchów nie miałem i nie narzekam.

Co do samej imprezy: było epicko.

Co do cen za piwko i kiełbaski: no cóż, mogłyby być trochę odrobineczkę niższe (może o złotówkę?). 3 lata temu kiełby były większe i tańsze. Tyle komentarza bo więcej się nie ma co przyczepiać.

Dzięki za wałowanie, rozmowy o wszystkim, Czechom za to że byli tacy weseli, a przede wszystkim moim dziuniom które razem ze mną grały w teamie: całuski dla Jeżusa ,,zrobię 70+'', Tocza ,,dajcie mi najgorsze gówno'', Bombaja ,,mam z tym remis'' i Stana ,,nie mogę z tym grać'' :lol2: =D> .

Do zobaczenia za rok!

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Shakin' Dudi pisze:,zrobię 70+'', Tocza
I co, zrobił? ;)

ODPOWIEDZ