[MASTER] Macki Wojny 2k17 21-22.10 - Urodziny !

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Re: [MASTER] Macki Wojny 2k17 21-22.10 - Urodziny !

Post autor: Siemek »

zapytajcie Gleguta, on pewnie pamięta jak to było

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ok, a kto wygrał turniej? Czy tam też nastąpiła podstolikowa zmiana wyniku? Obaj wiemy, ze to nie prawda ale widac dla niekorych punkty do ligi są ważniejsze niz resztka honoru. Smutne

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

ślivek pisze:
Panowie jeśli ja tutaj będę stawiany w złym świetle to poradźcie co zrobić. Na przyszłość żadnych pomyłek w wynikach nie poprawiać? Sprawdzać jaki jest stan stołu na koniec gry by się upewniać czy panowie rozegrali bitwę i dobrze policzyli wynik? Trochę zaufania muszę mieć do graczy.
Ale tutaj chodzi chyba o to, że inny wynik jest zgłoszony do ligi a inny na BP. Może należało by zacząć od poprawienia wyniku na BP ;)

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Śliwek, to nie Twoja wina, zadnych pretensji do Cb.nie mam. Dostales takie a nie inne wyniki po turnieju do przeslania, spoko. Pretensje mam do ludzi ktorzy robią roszady punktowe po turnieju, bo to sie robi taki piłkarski poker teraz. Chyba wszyscy wiemy ocb.

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Sorry ale bez gry to można się na remis umawiać a zgłaszanie 20-0 bez gry bo przeciwnikowi wszystko jedno to brak szacunku dla innych graczy...
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

@wind_sower już są dobre na stronie ligi.
@guldur dziękuję za szybką reakcję. W ogóle dobra robota :)
@bobson @rafixator nie ma jak systemowo kontrolować czy wszyscy są fair. I tak nie jest źle z tym ustawieniem gier bo zazwyczaj każdy faktycznie chce wygrać. Na pewno oddawanie gier na topowych stołach jest newralgiczne i może prowadzić do patologii.
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Napiszę jak to wygląda z mojej perspektywy.

Żadną tajemnicą nie jest że Glegut to mój dobry kumpel, że łoimy razem browary i odwiedzamy się na turniejach. Co mogło by wyglądać na podstolikowe akcje :D Żadną tajemnicą nie jest również że jeszcze nigdy z nim nie wygrałem , bo jak również powszechnie wiadomo nie jestem topowym graczem. Los dał że spotkaliśmy się w ostatniej bitwie ( Ja z Cluzoe mieliśmy bodajże 6 punktów przewagi nad Glegutem i Elvisem ). Obczaiłem tabele punktową i poszedłem do Elvisa bo Glegut wiadomo w jakim był stanie :D. Tam Elvis powiedział mi że w związku ze "złym samopoczuciem" Gleguta proponuje remis, na to ja powiedziałem że mam życzenie urodzinowe i że jak oddadzą nam grę to możemy wpaść do top 3(przy mega fuksie z wynikami na innych stołach) i będą niezłe jaja ( przynajmniej tak wtedy uważałem, przyznaje teraz że mało to sportowe, no ale wtedy miałem z tego niezłą beczkę) Elvis się zgodził i poszliśmy na browara.... Ale zapomniałem o mojej ocenie modelarskiej i świadom że "ciach bajera" się nie uda odwróciłem wynik i dałem chłopakom te 20 punktów co i tak pewnie by się tak skończyło biorąc pod uwagę nasze spotkania na pre mackach gdzie zbierałem tęgi wpierdul, więc osobiście nie uważam że wypaczyłem wynik. Glegut pisał do mnie nawet następnego dnia smsa abym przypomniał mu jak się sprawa potoczyła bo mało co pamięta , więc napisałem mu że luz i że nie chciałem tych 20 punktów wiec im je oddałem. Prawda jest taka że po prostu powinienem dostać ten wpierdul na stole by było to legalnie klepnięte i nikt nie miał by teraz uwag. Jak wiecie jako organizator biegałem pod koniec turnieju, żegnałem się ze wszystkimi, przypaliłem trochę hindukuszu no i nie ogarnąłem tego wyniku. Nie będę się niczym zasłaniać, nauczyło mnie to właśnie że gdy pójdzie Ci lepiej to przy ostatniej bitwie nie można tak jak w warzywniaku zbić piątki ustalić wynik i albo zagrać for fun , albo iść na browara albo jechać wcześniej do domu.

Jeżeli taki obrót sprawy godzi w kogoś to przepraszam, nie wiem jak to odkręcić. Mi nie zależało i nie zależy na tych punktach. Dajcie propozycje.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Regulamin pisze:Informacje Dodatkowe
8.1 Oddanie walkowera skutkuje automatycznym zwycięstwem 20:0.
8.2 Gracze mogą zgodzić się na remis 10:10, jeśli nie rozgrywają między sobą bitwy.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

JarekK pisze:
Regulamin pisze:Informacje Dodatkowe
8.1 Oddanie walkowera skutkuje automatycznym zwycięstwem 20:0.
8.2 Gracze mogą zgodzić się na remis 10:10, jeśli nie rozgrywają między sobą bitwy.
Najpierw elvis dal walkowera, pozniej Napadzior wymienil walkowera na grube miliony. Wszystko zgodnie z regulaminem :D
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

JarekK pisze:
Regulamin pisze:Informacje Dodatkowe
8.1 Oddanie walkowera skutkuje automatycznym zwycięstwem 20:0.
8.2 Gracze mogą zgodzić się na remis 10:10, jeśli nie rozgrywają między sobą bitwy.
Najpierw elvis dal walkowera, pozniej Napadzior wymienil walkowera na grube miliony. Wszystko zgodnie z regulaminem :D
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

JarekK pisze:
Regulamin pisze:Informacje Dodatkowe
8.1 Oddanie walkowera skutkuje automatycznym zwycięstwem 20:0.
8.2 Gracze mogą zgodzić się na remis 10:10, jeśli nie rozgrywają między sobą bitwy.
Najpierw elvis dal walkowera, pozniej Napadzior wymienil walkowera na grube miliony. Wszystko zgodnie z regulaminem :D
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ale bulwers, aż musiałeś 3 razy tego posta wysłać ;)

ODPOWIEDZ