[MASTER] Macki Wojny 2k17 21-22.10 - Urodziny !

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: [MASTER] Macki Wojny 2k17 21-22.10 - Urodziny !

Post autor: wind_sower »

Zgodnie z prośbą Pana ślivka piszę na chłodno ;)

Był tylko dwa minusy. Nagłośnienie i nasz czwarty paring ;) Dźwięk dudnił strasznie przez co na dalszych stołach nic nie rozumiałeś, a przy pierwszych urywało głowę. Dłuższe kable może i ustawić dwa głośniki i volume w dół i będzie grało.

Reszta na wypasie. Nocleg na miejscu w bardzo przyzwoitych warunkach po tych pieniądzach. Pizza za dwie dychy prosto z pieca, śniadanko i kolacja też bardzo spoko. Były to moje pierwsze macki i juz sie nie mogę doczekać następnych.

Dziękuję przeciwnikom za bezspinowe bitewki i miłą grę. Eldritchowi za wampira, który zabija jednego elfiego łucznika na turę. No i organizatorom za to że wam się chce :)

pozdro i do zobaczyska

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ja mam jeszcze pytanie techniczne: ile było naszykowane smalcu, że po 2 dniach i nocnej imprezie jeszcze zostało? :shock:
I kto przygotował? Bo był pyszny!

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Smalcem zajął się hotel, a miało być go "w opór"
Myślę że wzięli to sobie do serca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Macki jak zawsze petarda!
Gratulacje świetnej organizacji ;)
Bawiliśmy się z Thorekiem wyśmienicie!

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

wind_sower pisze: Eldritchowi za wampira, który zabija jednego elfiego łucznika na turę.
On sie delektuje, to nie fast food, konsumpcja elfa wymaga odrobine zaangazowania.

A tak powaznie, to najlepszy turniej w tym roku.



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Poproszę o fotkę z 2 tury tej bitwy na pamiątkę [-o<
Nie wiem czy to była druga tura.....


Obrazek

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Kocioł jak w biedronce przy stoisku ze świerzakami :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Świetny turniej, bardzo fajne przygotowanie - brawo dla organizatorów =D>
Naprawdę wyznaczacie nowe standardy :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Brawo za turniej dla organizatorów.

Żarcie w pytkę.
Nocleg na miejscu w łóżku jest zawsze na propsie, nawet w jako-takich warunkach.
Bitewki całkiem ok.
Kufel fajny.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Poza deputatami na wędliny i jajka to bez zastrzeżeń. A i to nie było jakimś kosmicznym problemem bo chodziłem najedzony. Do zobaczyska za rok w Łodzi a do tego czasu widzimy się na innych masterkach.
Piona!
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Również dzieki chłopaki za turbo melanż. Bardzo fajna miejsćówka, jedzonko, spanko i smalczyk bomba! Ceny alko stanowczo za niskie :)
Szczególne podziękowania dla Siemka i Kalafiora za to że wytrzymali alko napór.

Pozdro do nastepnego =D>

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Czy nie znalazł ktoś może plastikowej przezroczystej teczki z różnymi kartkami, min. naszymi rozpami I notatkami ze studiów? ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zgłosiliście wyniki do ligi?

Pozdr :)

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Jakie wyniki są prawidłowe?
Dotyczy to Elvisa i Gleguta - na BP są na 21 miejscu, a w przesłanym pliku z wynikami na miejscu 8 - z czego to wynika?

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Ze złego podania wyników przez paring - napad i cluzoe vs Elvis i glegut i po poprawce od razu po turnieju ale jednak po tym jak zamieściłem wyniki.
Ciekawi mnie dlaczego w zamieszczonych wynikach obaj wylądowali niżej ;)

Jak już piszę- przepraszam że jeszcze nie wrzuciłem zdjęć- już je mam ale mam też masę roboty (także w projekcie by jak najszybciej skończyć zasady i punkty do 2.0).
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

czyli prawidłowe są te które przesłałeś, w których są na 8 miejscu?

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Tak.
Nie wiem skąd założenie że błąd był by akurat taki. Wszak to co zamieściliście to też nie to co zostało opublikowane tutaj w temacie tylko coś pomiędzy. Na przyszłość sugeruję zapytać albo zaufać że org dobre wyniki wysłał niż je zmieniać wedle upodobania bo to może wyjść niedźwiedzia przysługa.
Za którą mimo wszystko dziękuję bo nie podejrzewam tutaj jakichś złych intencji :)
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Oki,

trochę mnie zmyliło to, że w trzech różnych miejscach (dwa posty na BP i ogłaszanie wyników) były kompletnie inne wyniki niż wysłane; tym bardziej że chłopaki pojechali do domu nie grając.
Ale dobrze - skoro takie wyniki przesłano to takie dzisiaj wieczorem wprowadzę.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Śliwek, z calym szacunkiem, ale chyba wszyscy pamietamy jak bylo. Bardzo dobrze pamietam jak wygladalo top 10 po turnieju i jak wyglada teraz w wynikach. Mordy, bądźmy wobec siebie fair :)

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Wyniki w lidze nie pokrywają się z żadną wersją. Ani wysłaną ani na forum.
Bobson - nie wiem na co chłopaki się umawiali. Wiem że po ogłoszeniu od razu usłyszałem od napada że inny wynik powinien być pomiędzy nimi a wronami więc przed wysłaniem do ligi upewnilem sie i zmieniłem. Pewnie jakby Wrony zostały to by zareagowały od razu jeszcze przy ogłaszaniu nie widząc siebie w topie ale obie strony są zgodne co do wyniku jaki powinien być a wpisany został odwrotnie pewnie przez pomyłkę.

Panowie jeśli ja tutaj będę stawiany w złym świetle to poradźcie co zrobić. Na przyszłość żadnych pomyłek w wynikach nie poprawiać? Sprawdzać jaki jest stan stołu na koniec gry by się upewniać czy panowie rozegrali bitwę i dobrze policzyli wynik? Trochę zaufania muszę mieć do graczy.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, o 09:07 przez ślivek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ