[MASTER] Świdkon - Lubelski Master 25-26.11.2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: [MASTER] Świdkon - Lubelski Master 25-26.11.2017

Post autor: Stan »

Wysyłanie wyników w terminie nie jest standardem ;)
Czekam tydzień od wrzucenia wyników na uwagi, ten okres jeszcze nie minął.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Oki doki :)

Edit

Slyszalem cos o srodzie, dlatego podrzucam temat ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Trochę jeszcze tych śród przed nami jest ;)

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Stan pisze:Trochę jeszcze tych śród przed nami jest ;)
Nie wiem co odpisac by nie byc zlosliwy lub chamski... mam nadzieje, ze tyle wystarczy by dac do zrozumienia, ze chodzilo o miniona srode...

Edit...

Twoje slowa...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Chill man, po prostu nie poganiaj organizatorów 5 dni po imprezie ;)

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Milczek pisze:Również dziękuję za udany turniej :) Gratulacje dla zwycięzcy :)

Glegut pisze: P.s swoją drogą czy ktoś pamięta kiedy Breta była ostatnio na singlowym masterze na podium 8) ? Czy byla to słynna Bitwa o Białystok w 2012 wygrana przez Dębka :D ?
2015 Olsztyn II miejsce
No to nadpisuje to swoją datą w kartach historii ;) Widać że breta na singlowym masterze na podium bywa srednio co dwa lata :D

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Stan pisze:Czekam tydzień od wrzucenia wyników na uwagi, ten okres jeszcze nie minął.
Napadzior, Glegut - ktoś coś? :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Mam zalegla relacje i tutaj :) - niestety nie mialem czasu wczesniej cos naskrobac;)
R
Na wstepie dzieki organizatorom za trud organizacji ;) i przeciwnikom za bitwy ;). A i wszystkim biesiadnikom rowniez ;) W duzym skrocie :

Pojechalem na ten turniej 4fun bo lubie male punkty :) Imo we byly nieskladalne wiec postanowilem odswiezyc armie skavenow ktora ostatni raz gralem w 6ed :) (przed masterem zagralem 2 lokale na roznych rozpiskach - z racji duzej potencjalnej ilosci brety wybralem ta na demonie). Wiec raczej nie ograny pojechalem na ten turniej lecz z bitwy na bitwe bylo coraz lepiej i uczylem sie na bledach ;). Choc nie ukrywam ze ciezko sie przestawic na szczurzy sposob myslenia i prowadzenia sztuki wojennej.

Wyniki:

1bitwa. Crane. Skaveny. 14;6
Przeciwniktypowany do top6 przez Osmiornice. Pomyslalem no nice. Zle nie bedzie.
2bitwa. Skvara. Skaveny 16:4
Kolejny szczurzy mirror. Klanowa walka o dominacje nad swiatem ;) znow dla mnie in plus.
3bitwa. Glegut. Breta 10:10
Mizianie. I inne pedalskie zagrywki milujacych kucyki. Sprawiedliwy remis. Gierka bez ryzyka.
4bitwa. Windsower. Breta. 16:4
Bylo ryzyko byla zabawa. Ale demon ma jednak lepsza kose. A kolko w green knighta w szarzy od boku wyplaca 3xhit S8 i parujemy
5bitwa. Kalesoner. Skaveny 13:7
Nie powiem przed turniejem tej rozpiski balem sie najbardziej. Jednak w trakcie turnieju zrozumialem ze wcale nie potrzebnie. Mimo wszystko przed gra udalem sie za rada Krola Slonce na Szczurze medytacje do komnaty wszelakich tajemnic - Zatem czy popuscilem pizmo strach do dzis bedzie nie odgadnione. Kontrolowalem gre caly czas. Gdybym sie lepiej wystawil zrobilbym scenariusz a tak tylko 13.
6bitwa. Przepraszam ale nie pamietam imienia Kamil/Karol. Lizz 17:3
Mialem lepiej na poziomie rozpiski. Kwestia byl tylko wymiar kary. Niestety demon pierwszy i ostatni raz polegl choc bardziej to wyparowal.
7bitwa. Psz. O&G 20:0
"Miskast" na magu ustawil gre. Bitwa bez histori.

Cieszy fakt ze zagralem chyba ze wszystkimi skavenami na turnieju i wszyztkich ogralem. Lol. Poza tym gralem przynajmniej z 4 graczami z koncowego top 10 - 2, 4, 6 10miejsce nie przegrywajac . Wiec przypadkowo wygralem tego mastera :).

Jeszcze raz dzieki i pewnie do zobaczenia w Krakowie. Sorrka za lakoniczna relacje ;)
xYz

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gremlin pisze: 5bitwa. Kalesoner. Skaveny 13:7
Nie powiem przed turniejem tej rozpiski balem sie najbardziej. Jednak w trakcie turnieju zrozumialem ze wcale nie potrzebnie. Mimo wszystko przed gra udalem sie za rada Krola Slonce na Szczurze medytacje do komnaty wszelakich tajemnic - Zatem czy popuscilem pizmo strach do dzis bedzie nie odgadnione. Kontrolowalem gre caly czas. Gdybym sie lepiej wystawil zrobilbym scenariusz a tak tylko
Czuję się wywołany do tablicy, bo wyraźnie inaczej postrzegamy tę bitwę. :)
Gratulację za wygranie bitwy, ale z całym szacunkiem w ogóle jej nie kontrolowałeś, chociaż patrząc na dwie rozpiski, zdecydowanie powinieneś.
Rozstawiłeś się źle, poblokowałeś się o domek, kółko przez 4 tury cofało się i zdawało ld 7 bez rerolla, żeby nie strzelać w swoje unity, 4 razy zdało , 3 razy jakby nie zdało panikowało ci footpadów bez generała. Oddałeś mi swoje scoringi, byłeś zmuszony uciekać unitami, które nie odginały. Demon zjadł to co mu dałem do zjedzenia, czyli 2x swarmy, a zjadłby jeszcze mniej jakbym dwa razy z rzędu nie oblał marszu na cancerach (7ld bez rerola). To nie jest tak, że nie zrobiłeś scenariusza, prawda jest taka, że ledwo go uratowałeś. W piątej turze zaszarżowałeś kółkiem w 11 kancerów i ... overrunowałeś po nich w mój drugi scoring, sztuka trudna do wykręcenia statystycznie. Gdybyś nie przeżył 8 danger testów i dużej ilości ataków cancerów, albo gdybyś chociaż zabił ich 10 nie 11, to prawdopodobnie scenariusz byłby dla mnie, a nie tylko remis. Twoja szarża kółkiem dała ci 3 duże punkty i 430 małych, ale miała spore szanse się nie powieść (szarża nie dochodzi, lub dochodzi ale kółko siada, lub siada po overrunie) i ja wygrałbym około 15 : 5.
Tak czy owak bitwa była fajna, dziękuje za nią. Nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem, ale to raczej ja miałem plan na tę bitwę, ty bardziej reagowałeś tak jak mogłeś najlepiej.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Czyli napisales dokladnie tak jak to odczuwam. Zle sie wystawilem i wygralem na farcie. Nawet proponowales ze moge zmienic. Acz kolkiem zagralem dobrze.
xYz

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Po prostu Gremlin specjalnie się podstawiał i oddawał punkty za darmo, żeby wyrównać tą różnicę skilla i dać Kalesonerowi jakieś szanse.

Jak widać, nie wystarczyło i ostatecznie i tak wygrał :mrgreen:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Andrzej, ty żeby wyrównać różnicę masz prawdziwa przepaść do zakopania, w związku z czym wystawiasz command grupy, których nie masz w rozpisce. Pamiętamy. [*]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

[*]
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

wyniki trzeba poprawić i jeszcze raz przesłać - csv ma złą kolejność

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Czy mógłbym poprosić o poprawne zgłoszenie mojego wyniku, zgodne z imieniem, nazwiskiem i ID jakim podałem w zgłoszeniu?
TROSKLIWE MISIE

ODPOWIEDZ