[MASTER] Świdkon - Lubelski Master 25-26.11.2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Dziękuje organizatorom, przeciwnikom, kompanom w podróży i tym przy stole od pokera oraz wszystkim pozostałym dzięki którym ten weekend był tak epicki! ;)

Fajna miejscówka! Mam nadzieję do zobaczenia za rok!
Obrazek

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

bardzo dobra organizacja .Obiad, nagrody, naglosnienie,
sedziowanie i cała reszta tez rewelacyjnie. Troche tylko mala sala. Ale plus za to ze czysto i schludnie . Dzieki za bitewki.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Dzięki za super świetną zabawę
Ocena modelarki to skandal!!!

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Świetny turniej, męczył mnie tylko festiwal pechów, głównie na paniki w kluczowych momentach ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Turniej super naprawdę. Faktycznie tylko troszkę ciasno na scenie.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

PSz pisze:Dzięki za super świetną zabawę
Ocena modelarki to skandal!!!
Nie wywołuj Napadziora z lasu bo zaraz przyklaśnie ;)
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Świetny turniej. Widać włożone serce w organizację. Zaliczyliscie skok jakościowy w porównaniu z zeszłym rokiem.

Gratulacje :)
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Czytajcie zanim ktoś mnie ocenzuruje.

" Ty Skurrr... wysynu... ! Poje*ało Cie ku*wa ?! Ludzie śpią. " - tekst turnieju

Zacznę od wychwalenia Żony Marvina , która to poczęstowała nas pysznym obiadem przed wyjazdem- Grillowany Łosoś. Kumacie chłopaki ? Łosoś... A nie częstowanie tłumaczeniem że powinniśmy dorosnąć, być bardziej poważni, bardziej dbać o rodzinę , że powinniśmy schudnąć , zabrać się wreszcie za robotę itd Dla kolegów męża od figurek Łosoś, Marvin chyba Ją zaniedbuje ;P ;) A potem była kawa z czekoladowymi lodami ... Pycha. Kobita (albo czarownica xD ) z którą byłem 8 lat nie dała mi tyle radości jednego dnia ;) które to uświadczyłem w Sulejowie. Całość przedwyjazdu wieńczyły roboty domowe zastępujące Marvina i nie chodzi tu o te gumowe. Droga upłynęła standardowo - zapominanie o śledzeniu nawigacji, rozmowy o figurkach , rozpiskach , strategiach, ostatnim turnieju, o nadchodzących zmianach itd. Po przyjeździe na miejsce oczywiście odwiedziliśmy monopolowy, ja kupiłem 6 harnasi , marvin 3 miodowe , Slivek chyba 2 jakieś ciemne mocne.Cóż wybierając ten asortyment, przynieśli mi trochę wstydu, ale kolegów od figurek się nie wybiera ;). Po zalogowaniu się w hotelu, z resztą bardzo klimatycznego , nie najdroższego i na prawdę bardzo ładnego rozpoczęliśmy armagedoalkoholizacje. Koło 23 podbił do nas Druchii zachęcony postem na forum wskazującym na pokój 91. Wpadł z browarkami regionalnymi i nieświadomie udzielił nam wywiadu ;) pewnie pojawi się na kanale w jakiś lepszy sposób obrobiony. Gdy pokończyły się browary wbiliśmy na "górę" do Druchiiego na flaszkę (do której nie był przekonany czy ją otwierać, bo już każdy był dobrze dziabnięty i że jutro podobno gramy jakiś turniej czy coś tam ) - gdzie degustowaliśmy ostatecznie regionalne specjały i rozmawialiśmy o naszym hobby. Nagle , ni z tego , ni z owego słychać stuki puki jęki dźwięki zzz... za ściany - mówimy do siebie - To pewnie Rogaty Szczur ! wrócił z kebaba/imprezy z "miasta" !- no, trzeba się złapać - szybkie 3 jeb nięcia w ściane - odzew - 3 jeb nięcia. Tak ! To oni. Niby skąd mieli by znać tajny kod ? Więc idziemy do pokoju obok , pukam do drzwi i wylatuje mi jakiś 50 paro latek w majtalonach z guzikami i kwiatkami i coś tam się sapie. Wyjaśniam mu , że myślałem że to ziomeczki i że przepraszam i że woogóle ;). Zamyka drzwi, my ze Ślivkiem i Panem Borowikiem toczymy beczkę tocząc się do pokoju. Wchodzę jako ostatni i nie wiadomo skąd, wydawało mi się że ze ściany wylatuje pan recepcjonista czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec z potarganą fryzurą i napuchniętym ryjem jak by spał z 14 godzin, chyba w klapkach i bokserkach albo krótkich spodenkach i chyba w białym "tank topie" ze swetrem na klacie i odnosi się do mnie idealnie jak do gościa hotelowego przystało :

" Ty Skurrr... wysynu... ! Pojebało Cie kurwa ?! Ludzie śpią. " Sra ta ta ta ta ... I coś tam trajkocze.

Tak właściwie, to oberwało mi się dlatego że wchodziłem jako ostatni do pokoju, dosłownie 1 sekunda i zamknął bym drzwi...I nie nawijał by do mnie. No to zaczyna się tłumaczenie... , że myśleliśmy że to nasi znajomi, bo znali tajny sygnał , że przepraszamy i że idziemy już spać. Nie pamiętam , co tam jeszcze sapał , ale śmiejąc się weszliśmy do pokoju, pogadaliśmy o zaistniałej sytuacji. Na pewno głupiej bym się poczuł gdyby powiedział, że nie powinniśmy się tak zachowywać, że powinniśmy się ogarnąć itd. Krótki sen i pobudka , kacyk , ibuprom, kąpiel , śniadanie, rozmowa z panią recepcjonistką (pytałem czy uprzejmy pan Chochoł z wczoraj będzie też dzisiaj bo chciałem porozmawiać o jego złotym runie na klacie, że tęsknie... , co pani skwitowała śmiechem ( i zgoniła winę na nas... ) i... i ... i jedziemy autem 400 m na turniej. Tam ogarniam totalny rozpiździaj w walizce Nizioła z bestiami ( dzięki ziomuś za pożyczenie figurek ) szykuje armie tzn składam rydwan - 1 z 10, dodaje świnie, i lorda, szukam na stołach drzewek by moje 2x47 ungorów miało się gdzie schować i czekam na przeciwnika który na rondzie 500 m od miejsca turnieju przeżywa gonga bmw serii 5 vs bmw serii 5 - dobrze że to raczej bezpieczne auta. Szkoda mi chłopaka, ale Siemek mówi że gramy, i że reszta też gra, tylko Pocisk się spóźni. Tak od siebie powiem nie wnikając dokładnie w sytuację że: Chłopaki ( wszyscy ) nie ma co się śpieszyć na turnieje , lepiej się trochę spóźnić niż ryzykować, podobnie z powrotami.

Turniej 1 dzień : No grałem w figurki , ale nie to było dla mnie najważniejsze w ten weekend , więc nie będę pisać dokładnie co się wydarzyło.

Był afterek z dobrą atmosferą, w przyjemnym lokalu, było sporo ludzi i jeszcze więcej dobrych tekstów, trochę wyżalania się , przedrzeźniania, sprawdzania wyników na live score, słownego balansowania booków , najlepsze przegięcia, browarki , kieliszki, plany na przyszłość , rozmowy o Masterze w Krakowie, o DMP, kebaby , wspólne powroty , jeżdżenie windą na raty. Kto był to wie , kogo nie było niechaj żałuje. Szybki sen , ibuprom, na śniadaniu Wasze twarze opowiadały historie wczorajszych akcji. Pan który pomagał w posilaniu się niepełnosprawnemu synowi chciał zabić mnie wzrokiem gdy żartowaliśmy przy stoliku o przydrożnych płatnych leśnych wróżkach. W sumie problemem nie były nasze rozmowy , tylko to że młodzian był nami i naszymi rozmowami bardziej zainteresowany niż śniadaniem. Refleksja jest taka , że "powinniśmy się rozglądać". Świata nie naprawię więc jedziemy na turniej :D dalej nie dalej jak 400 metrów ;). 3 Bitwy i koniec.

Dziękuję za super Turniej , za miło spędzony czas, dobrą organizację, za dobre bitwy. Dziękuję Prawie wszystkim przeciwnikom za dobre Bitwy ;) Sędzi nie wypada dziękować za dobre sędziowanie, bo co znaczy dobre ?:D ;) ale podziękuję za klarowne wyjaśnianie sytuacji . Laik , jaki Ty jesteś wyważony człowiek . ;) Świdnik to bardzo dobry turniej, małe punkty na koniec sezonu - kozack ! W 7 Bitwach na prawdę można się sprawdzić. 7 Bitew to Topka tak ciasna jak wróżki z Tajlandii. Fajne były dropy dla wszystkich. Gratuluje Wszystkim z topki prócz jednemu xD . Zanim następnym razem pomyślicie o Świdniku pod względem małego formatu i wydacie decyzje to nie zapominajcie że Świdnik to Master Dużego Formatu.

A co do oceny z modelarki , to pamiętajcie że karma wraca :D i że kozy sadzą bobki w lasach ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

xd
Szanuję
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Fotorelacja(klik)!

Obrazek

PS. Polecam szczególnie fotki armii PSz i Napadziora które tak pokarałem przy ocenie modelarki :/
Są dowody na każdego :P

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

śmiem sie nie zgodzić jako ze armia PSZ zawsze u nas na turniejach zbierała najlepsze recenzje i oceny wszak to kwestia artystyczna, że część modeli była zrobiona na szaro 8)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Na szaro to ja zrobiłem wszystkich w sobotę przy stole od pokera. :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Miło zobaczyć stare twarze, fajny master
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Dzięki organizatorom za naprawdę fajnie spędzony czas w spoko miejscu.
Żabka w odległości 100m, projektor z paringami, zegar, dostęp do sędziego na zawołanie, bardzo fajne nagrody - nic więcej nie potrzeba.
Tak trzymać!
Na przyszłość z tymi obiadami można chyba tylko coś lepiej wykminić. Jakoś podzielić grupowo co by nikt nie musiał jeść na zewnątrz albo na stojaka 8)

Podziękowania należą się również moim przeciwnikom za wymagające i taktyczne bitewki. Utrzymać się w topce przez 7 bitewek było naprawdę ciężko...

P.s swoją drogą czy ktoś pamięta kiedy Breta była ostatnio na singlowym masterze na podium 8) ? Czy byla to słynna Bitwa o Białystok w 2012 wygrana przez Dębka :D ?

Pozdro i do następnego!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za bardzo fajny turniej, dla mnie ciekawa rola - mogłem się zasad nauczyć :wink:

Gratukacje dla Gremlina =D> - power gejmerskiego zdrajcy lasu wybrał skaveny bo pewnie zasady faworyzowały defensy :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Należało się chłopakowi za całokształt swojej twórczości :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Dzięki za spoko turniej.
Gratki dla Gremlina.
Pozdro dla wszystkich z którymi grałem i gadałem :)
Piona dla ekipy RS za przejechanie 1300km w rytmach "Mory Kanté - Yeke Yeke"
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Również dziękuję za udany turniej :) Gratulacje dla zwycięzcy :)

Glegut pisze: P.s swoją drogą czy ktoś pamięta kiedy Breta była ostatnio na singlowym masterze na podium 8) ? Czy byla to słynna Bitwa o Białystok w 2012 wygrana przez Dębka :D ?
2015 Olsztyn II miejsce

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Dziekuje przeciwnikom za bardzo kulturalne gry... Organizacyjnie bardzo dobrze, ale to zaczyna byc standardem w Polsce... rozumiem, ze wyniki zostaly juz zgloszone ?

Edit

Dodatkowe podziekowania dla Laika za sedziowanie ;)
Ostatnio zmieniony 2 gru 2017, o 00:10 przez Talladil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ