[Krakow] 14.10 MDK 2500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Krakow] 14.10 MDK 2500

Post autor: Glonojad »

Mamut, a jaki?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Znaczy nie wiem czy powinienem tutaj robić reklame, ale co tam :P
https://bitsofwar.com/56-hdf-bases-3mm-thick
Ogólnie podstawki za ze sklejki, ale dość wytrzymałe, plusem jest to że jak się chce coś z nimi zrobić to można po prostu wyciąć (w sklejce o wiele łatwiej niż w plastiku). Leciutkie, no i oczywiście tanie (50 małych podstawek za 25 zł). Do tego dostawa w ciągu ok. 3 dni, bo to jest z polski. Osobiście dostałem też od nich taki mały kartonik na którym były wycięte "samples" czyli np. symbol chaosu, czy orzeł imperium (tego z 40k) które można sobie wyciąć i używać do czegoś.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

up wplat + 16 osób zapłaciło (jeśli coś pominąłem to proszę o informacje).

Co do mapek - niestety nie mam możliwości wydrukowania (ale sam pomysł dobry - jeżeli jakaś dobra dusza wykaże się inicjatywą to będzie fajnie :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

@Mamut: Kromlecha znam, warszawska firma :) ale dla mnie bazy muszą być z plastiku lekko ścięte, syndrom sztokholmski silny w tym zakresie bardzo :D
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki za turniej Panowie!
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bardzo dziękuje za turniej.

Gratulacje dla zwycięzcy - mamy tutaj czempiona recydiwiste :wink:

Wyniki:
1 Wind Sower KOE 64 4306
2 Laik SE 61 3833
3 Mamut VC 56 3667
4 Big Boss M HE 53 2915
5 Szymu OG 52 1910
6 Gremlin VS 48 2275
7 Benek VC 46 1807
8 Psz OG 44 1396
9 Debelial WDG 43 -86
10 Dibo BH 41 769
11 Pawlak EOS 41 -734
12 Arrander SE 36 -301
13 DarekH EOS 31 -2411
14 Glonojad DE 24 -1656
15 Szczwaniak OG 23 -4380
16 Janek SA 20 -3922
17 Zielony Skaven VS 17 -2228
18 Shady DL 0 -7160
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

brawo Legion przede wszystkim za frekwencję ja dałem tylnej części ciała ale force majore !!

5 Szymu OG 52 1910
6 Gremlin VS 48 2275
8 Psz OG 44 1396
10 Dibo BH 41 769
13 DarekH EOS 31 -2411
18 Shady DL 0 -7160

szczególnie brawo Szymon widać sparingi ze mną dają wystarczające ogranie 8) :lol2:

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Windsower pokazał, że daje radę czy jedzie końmi, czy chłopami :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Szymu
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szymu »

Gratulacje dla zwycięzcy :)

Szacunek dla chłopaków z Legionu za liczne przybycie oraz dla Glonojada za przyjazd na lokala z naszej pięknej Stolicy.


Albo_Albo - sparingi przyniosły efekt :)

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Dzięki za grę dla moich przeciwników, szacun dla przyjezdnych a zwłaszcza dla Glonojada! Gratki dla topu, podziękowania za organizację dla Laika.
Do następnego!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Może ktoś napisać parę słów o tym, co królowało na stołach?
Lordowie zamiatali stoły czy dostawali wycisk?

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Stan pisze:Może ktoś napisać parę słów o tym, co królowało na stołach?
Lordowie zamiatali stoły czy dostawali wycisk?
Dzięki wszystkim za gry.

Gdyby nie fatalne decyzje w 4 turze ostatniej bitwy miałem szanse na top 3 ( To chyba sporo pokazuje), pokonała mnie zgraja spirelfów.

Moje opinie:
- najfajniejsza na te pkt jest magia - dużo robi !
- klepacze raczej mało obecni ja na 4 bitwach nie trafiłem na żadnego.
- w grze nastawiałem sie bardziej na robienie scenariuszów.
- dogrywa się wszystkie tury :mrgreen:
- 4 bitwy w ciągu dnia były trochę dużym wysiłkem umysłowym wole 3 :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dziękówka za fajowy turniej. Frekwencja bardzo dopisała, co najbardziej cieszy. Podziękowanie dla Laika, że mu się chce. No i gratki dla naszego czarnego konia zaprzęgniętego do black coacha ;)

Na 2500 najgroźniejsze wydają mi się wampiry. Tania możliwość sprowadzenia naprawdę dużej ilości modeli oraz brak testów liderki to jest to. U mnie najwięcej robi greenknight, bo jeden oblany terror potrafi pogonić dużo punktów biorąc pod uwage ile tych punktów możemy wystawić.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Osobiście na jednego duzego lorda nie trafilem - w pierwszej bitwe był czarnoksieznik chaosu na koniku, w drugiej pieszy necrarch, w trzeciej herald na dyskowym czy tam olaszczkowym rydwanue, w czwartej - czarny ork ale mniejszy, na dziku. Z reguły ludzie jednak dobierali BSB czy czarodzieja do walczacego lorda, z tego co widzialem.

No ale w lidze pare duzych schabow jest.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Czarny koń - reporting in!
Zgodzę się z poprzednikami w paru kwestiach:
-4 bitwy to zdecydowanie za dużo, aczkolwiek możliwe że jakaś 30 minutowa przerwa na obiad/odpoczynek dałaby wiele(obiadek jedliśmy po prostu po skończeniu bitwy czekając na wyniki innych)
-Co do vampirów to się zgodzę - gdyby moją rozpą grał ktoś ogarnięty to bez problemu powinien dojść do 1szego miejsca i to bez ingerencji sił zewnętrznych (wiecie, klątwy i te sprawy:P )
-jeśli chodzi o dużych brzydaków to jedyny którego spotkałem to windsowerowy ziomal na pegazie, ale i tak bał się podjeść do wraithów :P
-bitwy są raczej szybkie i krwawe - ograniczenie map oznacza że zdolnośći typu vanguard często prowadzą do szarż w pierwszej lub 2giej turze, co głównie oznacza że strzelanie i magia ofensywna jest dość ograniczona - grałem na highy od big bossa i jego koło 25 łuków przez większość gry(2 tury) strzelały do moich duszków, a potem dostały szarżę, zwinęły się w pociąg i potem zostały w takiej formacji, często nie mając nawet czasu na strzelanie.
-w sumie to też magie które normalnie nie były używane przez zasięg(albo wymagały dużo przygotowania do używania) teraz były bardzo przydatne, ja grałem na cosmologii i bylem dość zadowolony (zwłaszcza z spella zmniejszającego siłe, grale z siła 3 nagle nie są w ogóle straszne. No i coach z 19'' średnią szarżą <3 Benek grał occultyzmem, więc można go zapytać jak mu się spodobała. Tak samo divinacja będze bardzo dobra bo nie potrzebuje już żadnych bonusów do zasięgu. Chętnie też spróbowałbym witchcraftu, jako że stół jest mały to trudniej będzie uciec przed np. klocem piechoty z 8/9 move.
Ogólnie to turniej świetny, dużo zabawy i trochę ukrytych łez [sory przemek :)], na kolejnym też na pewno będę.
Cheers
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Duży to byłby na hipogryfie :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

to co jeszcze ja się wypowiem a co. Jak napisał mamut przerwa i można jechać 4 gry a co do lizaków ekspertem nie jestem ale cokolwiek innego niż kowboje w tej durnej armii nie działa próbowałem z całych sił ale kości ruchały mnie od rana do wieczora co nie pomogło w uzyskaniu dobrego wyniku. Wiadomo błędy zostały popełnione np kuźwa na bazie rozpy. Siedze w piątek w domu kminie nad rozpą jak tu nie brac kowboii, chuja nic innego nie gra a i rada dla potomnych nie bierzcie bastiladona najdroższy fireball w grze. Podsumowują kraków zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Memefrog, wyślij mi swoją rozpę na PW, plx. :^)
Kilka innych rzeczy działa, niestety żółwik nie należy do tego elitarnego grona [*]
Obrazek

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Mała relacja fotograficzna...

A na pierwszym planie zwycięska armia (przypadek czy zamierzone działanie...)

Obrazek

ODPOWIEDZ