[MASTER] Kraków-Zielonki 20-21.01.2018, 3x4500 9 Age v 2.0

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: [MASTER] Kraków-Zielonki 20-21.01.2018, 3x4500 9 Age v 2

Post autor: Kosa »

Niech Marcin podpali coś w Zielonkach, ale tak porządnie, garaż w remizie będzie stał wtedy pusty, parę dodatkowych stołów wejdzie ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

batl umiera :<
nie dość że graczy ubywa, to już nawet blatów nie starcza #-o a te zmiany nowoedycyjne to będzie ostateczny gwóźdź do trumny :-({|=

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Gdy nie zdążyłeś zrobić przedpłaty

Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Chciałbym zapisać team
STREFA ZERO POZNAŃ
Wojtek Soporowski "Boja"
Łukasz Żabicki "Żaba"
Konrad Jankowski "Klops"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Heloł

Ukraina chyba będzie jednak w 2 teamy wiec spoko mam nadzieje ze jakoś się pomieścimy wszak powiem szczerze wasze pomysły limitu nie znają jednak chciałbym to skonfrontować vs minę Pana dyrektora Marka :)

No i proszę pamiętać, że w cenie wejściówki prawdopodobnie na 99% jak rok temu będzie obiad, co oznacza stoły na korytarzu do obiadu, więc ... podoba mi się pomysł z pięterkiem.

Zaba zapisalem was ale póki co na chwile obecna na liste rezerwową. Mam nadzieje ze wszystkie zespoly zagraja ale tu juz sie moze pojawic problem bazy terenowej ale liczer na chlopakow z Bielska Bialej w tym temacie :) z reszta tu Dyrektor ds Terenów Szymu ogarnia temat.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ok uruchamiamy przedplaty dla zgloszonych druzyn do 11.12.2017 included

prosze o przedplaty w PLN dla Polskich Druzyn wg konta z zeszlego roku i w tytulowym poscie dziekuje

mam nadzieje ze zagraja wwzystkie zgloszone druzyny chiocbym mial na wlasnym grzbiecie trzymac ostatni blat :)

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Albo_Albo pisze: mam nadzieje ze zagraja wwzystkie zgloszone druzyny chiocbym mial na wlasnym grzbiecie trzymac ostatni blat :)
Zgłaszajcie się ludzie, chcę to zobaczyć
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

to byla ekhm .. taka przenosnia :mrgreen:

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

czemu do 11.12.2017 tylko przedpłaty? moze do świąt chociaż
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

mamy liste rezerwowa i chce aby sie wyklarowaly druzyny na 100% dla mnie to tez jest wazne o tyle o ile trzeba bedzie kombinowac pozniej z blatami terenami koziolkami etc

okres de facto od 22.12 do 06.01 to martwy okres na zalatwianie czegokolwiek duzo ludzi ma wyjazdy urlopy etc a potem to niecale 2 tyg do turnieju stad przy tak duzym overbookingu chce aby jak najszybciej wyklarowala sie sytuacja szczegolnie z zespolami z zagranicy, ktore beda stanowic spory % uczestnikow

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Spoko czaje, rozumiem ze jakby ktos sie jednak wykruszyłto zwracacie przedpłaty?
Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Rogaty Szczur wpłaca właśnie za 3 teamy. Jeżeli 3ci team się nie załapie bo zabraknie miejsc, to rozumiem że zwrócicie.

Czym innym jest wpłacenie i nie przyjechanie, a czym innym wpłacenie i nie uczestniczenie z braku miejsc.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Milczek pisze:Rogaty Szczur wpłaca właśnie za 3 teamy. Jeżeli 3ci team się nie załapie bo zabraknie miejsc, to rozumiem że zwrócicie.

Czym innym jest wpłacenie i nie przyjechanie, a czym innym wpłacenie i nie uczestniczenie z braku miejsc.
To ja już nie wiem jak Wy tam chcecie zmieścić te 500 kilo Skilla skoro już jest brak miejsc ;) :D
Mi kazali dobierać tak drużynę by nie przekroczyć 300.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

iMO nie będziecie mieli problemu ze sprzedaniem tego oplaconego miejsca innemu teamowi ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Stan pisze:iMO nie będziecie mieli problemu ze sprzedaniem tego oplaconego miejsca innemu teamowi ;)
Chyba niezły biznes możnaby było na tym zrobić :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Rezerwować wszystkie spoty i sprzedawać dycha drożej choćby?
Obrazek

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Szukam ludzi bez drużyny. Ktoś może chce jechać ale nie ma z kim?
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Trubas pisze:Szukam ludzi bez drużyny. Ktoś może chce jechać ale nie ma z kim?
Grasz TK na gwardii? :D
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Poszła wpłata za Underdogs 2
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

powiem tak jesli ktos teraz wplaci z listy rezerwowej i okaze sie ze nie bedzie sie dalo aby druzyna zagrala to od razu zwaracam kase stad wole zeby deadline byl wczesniej bo wtedy wczesniej zwroce kase. Oczywiscie jak juz ktos bedzie na wlasciwej liscie z potwierdzonym graniem ze strony organizatora to kasy nie zwaracamy jako ze ta kase wydajemy na impreze. Oczywiscie jestem czlowiekiem i ludzkie sytuacje rozumiem wiec w ekstraordynaryjnych sytuacjach sadze ze zawsze znajdzie sie jakies racjonalne optymalne rozwiazanie

mnie tam na waszych pieniadzach nie zalezy te pieniadze ida w calosci na wydatki zwiazane z Wami ew naddatek laduje w lidze + dokupienie wymienienie bazy terenowo blatowo koziolkowej aby mozna bylo rozgrywac turnieje w przyszlosci

PS - druzyny z listy rezerwowej nie musza teraz wplacac bede szedl chronologia zgloszen i prosil o wplaty wiec prosze poczekac na wplaty druzyn z listy wlasciwej

ci co juz wplacicli prosze sie nie denerwowac jesli sie okaze ze druzyna nie zagra z braku miejsc pieniadze zostana zwrocone do 20.12

ODPOWIEDZ