[MASTER] Kraków-Zielonki 20-21.01.2018, 3x4500 9 Age v 2.0

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: [MASTER] Kraków-Zielonki 20-21.01.2018, 3x4500 9 Age v 2

Post autor: Albo_Albo »

Manfred pisze:i we wszystkich naszych Teamach - Nemezis, a nie nemesis
przy dwójce nazwa klubu wystarczy raz ;)
:evil:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Guldur pisze:Dacie radę dostawić parę stołów, co by więcej teamów pomieścić?
Szkoda byłoby, aby chętni nie mogli zagrać
jak mi powiesz jak to zrobić w zielonkach to chętnie posłucham póki co to każdy się w głowę puka jak słyszy więcej niż 40 teamów aby tam zmieścić no chyba, że rezygnujemy z chodzenia do toalety i w ogóle się nie ruszamy z miejsca przez 2 dni :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Albo a te stoły obiadowe? Tam można by zmieścić więcej stołów do gry + w przejściu jeden stół. Ucierpi na tym miejsce do jedzenia i kminienia, ale zmieści się więcej ludzi.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Słyszałem straszne historie o tych bydlęciach z Nemezisu, czy będzie na miejscu jakaś ochrona? :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ej, warzywniak może grać na zewnątrz (na dworzu/na polu). Będzie większa motywacja do dobrej gry i zarazem dość skuteczny środek trzeźwiący :lol2: :lol2:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

A może stoły 48 na 48? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Jarek: Nie są problemem stoły bo blaty mogą leżeć na koziołkach, poza tym stołów i tak bez pozwolenia restauracji nie moglibyśmy zabrać bo to są restauracji a ta się zapewne nie zgodzi, tu chodzi ogólnie o powierzchnie blatów + niezbędne miejsce vs powierzchnia obu sal, przypomnij sobie jak było w zeszłym roku a tam było 30 zespołów w tym roku 10 zespołów więcej będzie czyli aż 15 stołów więc ja mam obawy, że wyjazd na korytarz możemy już zrobić przy 40 zespołach

Bogus: jeśli aura będzie jak w zeszłym roku to pacynki same spierdolą do środka :)

Marcin: tylko kto potnie nasze blaty na ten rozmiar :roll:

Duke: Synowie woźnej to chłopaki granatem od pługa oderwani dadzą radę ;)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Okej update wpłat zrobiony, jak widać wszystkie spłynęły i finalna lista 40 drużyn zawierająca 120 szczęśliwców, którzy powalczą na pierwszym w historii masterze w 9th Age na wersję 2.0 w Polsce, o tytuł Drużynowego Mistrza Królewskiego Miasta Krakowa jest dostępna w pierwszym poście.

Na chwilę obecną zostawiam listę rezerwową w takim składzie jakim jest chyba, że któraś z drużyn chce się wycofrwać wtedy ją wykasuję.

Lista rezerwowa pozostaje dla 2 ewentualności:

1). Jeśli jakaś drużyna wypadnie wtedy wskakuje ta z rezerwowej chyba, że drużyny się dogadają miedzy sobą, ta która wypada i ta która za nią ewentualnie wchodzi.

2). Jeśli jakimś cudem uda nam się zoptymalizować miejsce na masterze i zdecydujemy się na powiększenie liczby uczestników i wtedy obowiązuje kolejność z listy rezerwowej.

Przedpłaty dla 2 drużyn z listy rezerwowej (Czoko Terror i Rogaty Szczur 3) zostały odesłane dzisiaj. Powinny być zaksięgowane na waszych kontach do jutro do popołudnia najdalej. Jeśli nie będzie kasy na kontach bardzo proszę o pilny kontakt.

Bardzo proszę kapitanów wszystkich 40 drużyn o przesłanie do mnie swoich maili albo pm albo na mail wdons@interia.pl.
Wszystkie strategiczne komunikaty odnośnie turnieju będą nie tylko opisywane na forum tu i 9th Age ale także przesyłane drogą elektroniczną do kapitanów.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Szykuje sie dosc epicki turniej!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Zapowiada sie epicko Panowie.
W 2019 wiekszy lokal ;)

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Ciara pisze:W zasadzie to ważne pytanie - czy na sali obowiązuje zakaz spożywania alkoholu?
A jak!?
Promuje ten turnieju własną mordą;)
Pomimo iż mnie nie będzie to i tak fakturę za tą część promocji wystawię i prześlę Albo_Albo 8)

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Super, że robisz zwrot, tylko czemu Ordin nas w kolejce przeskoczył?

Pisałeś, że wg kolejności na liście rezerwowej, a Ordin był za nami...

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Handełek pisze:Super, że robisz zwrot, tylko czemu Ordin nas w kolejce przeskoczył?

Pisałeś, że wg kolejności na liście rezerwowej, a Ordin był za nami...
Ósma Bila 3 przekazała swoje miejsce Ordinowi, chłopaki się sami dogadali, podobnie było z Szybkim Szpilem i Wronami kilka dni wcześniej.

Jeśli jakiś zespól z 40 stki mi nagle powie, że w jego miejsce gracie wy to ja skreślam ich nazwę i wpisuję waszą.
Ja żadnej samodzielnej decyzji nie podejmowałem w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

OK

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Vanaheim potwierdził, że jest wieloletnim strategicznym sponsorem DMK najpierw w WFB a teraz w 9th Age w tym jak i w zeszłym roku przeszło tysiąc złotych zostanie rozlosowane wśród uczestników w bonach po 100 i 50 zł

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Poproszę o maile kapitanów tych drużyn jak najszybciej dziekuje

Nr nazwa druzyny

4 Underdogs
14 Lodzka Osmiornica 1
19 Szybki Szpil 1 Schwarze Pferd
23 Nemesis 4 Redneck Revenge
24 Ósma Bila 1 XXX
25 Ósma Bila 2
32 Underdogs 2
35 Drobne Waleczki 1
36 Drobne Waleczki 2
37 Rogaty Szczur 1
38 Rogaty Szczur 2
Ostatnio zmieniony 15 gru 2017, o 18:11 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

KubaM
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: KubaM »

Poszedł Mail ;) (Make Way 2)

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

nieaktualne
Ostatnio zmieniony 11 sty 2018, o 11:10 przez Dziedzic, łącznie zmieniany 1 raz.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ile dajesz? :P

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Andrzej wystaw na allegro :wink:

ODPOWIEDZ