[Bielsko-Biała] 9-12-2017 - Mistrzostwa Podbeskidzia 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Bielsko-Biała] 9-12-2017 - Mistrzostwa Podbeskidzia 201

Post autor: debelial »

Ok, poczekam z zapisem jeszcze aż będzie całkowicie pewne że to drużynówka ;p

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

4 drużyny SS to jak 12 głosów za drużynówką, więc raczej przesądzone.

No chętnie bym pojechał, tylko nie wiem czy ktoś będzie chciał ze mną grać. Na 9th age rozegrałem na razie 1 bitwę...
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ja chciałbym zapisać siebie, Pjerunka i Chomika (żeby sie zmiescic w limit graczy), bez teamówki niestety raczej nie znajdziemy w sobie dośc motywacji ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

drużynówka

Benek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111

Post autor: Benek »

Też jestem za drużynówką nawet z opcją przemieszczania się między lokalami YC i Gnoma. @Janek jeżeli nie masz teamu to już się do Ciebie dopisuję. :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Btw jest szansa zagrac na 2.0 lub jej przecieki? Trzebaby do mastera cos ogrywac :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Na przecieki nie ma sensu grać, a jeżeli alfa do tego momentu wyjdzie(mało prawdopodobne) to zapewne można na nią zagrać.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jakkolwiek bardzo chcialbym grac juz na 2.0 to jednak mając nie pełne przecieki nie ma sensu na czymś takim grać.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Btw jak to bedzie jezeli np. 2.0 wyjdzie tydzien przed masterem?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Będzie trzeba wymyślić samemu rozpy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A jak tydzien po masterze?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Będzie można kopiować z DMP

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ani nie zdajesz sie rozumiec i dostrzegac sensu zagadnienia, ani nie organizujesz eventu ani przytyk nietrafiony bo moje listy sa standardowo juz autorskie. To piszesz w jakims pozytecznym celu?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Bez sensu to były te Twoje pytania.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Misie, chodzi mi o to, czy np 2-3 tygodnie przed turniejem (masterem) będzie zamrożenie zasad. Kwestia chocby fizycznego przygotowania modeli do turnieju, domalowania czego trzeba itd itp. Zanim to pytanie zadałem to poszukałem, czy jakas data oficjalna wyjscia 2.0 jest i jej nie znalazłem.

A jak pytałem o to, czy zagramy na przeciekach to nie znałem ich stanu (tzn czy sa grywalne czy nie) stąd wypowiedź Laika mi ten temat rozjasniła

Moze jednak minimum dobrej woli?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Adam - zły temat.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Adaś co Ty taki sztywny. Nie ma oficjalnej daty wydania, więc nikt nie wiem na co bedziemy grali. Pomijam już fakt, że na nowe zasady zaczniemy grać nie jak wydadzą tylko jak debelial zrobi pliki do armybuildera ;)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Znając Przemka to już jest pewnie w połowie robienia ich, ale to z innej beczki XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Hahaha! Nie, nie mam dostępu, nie są gotowe.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sztywny niesztywny. Probuje zagonic te moje dwie naczelne marudy do gry i tylko wymowki wymowki ;) temat moze zly faktycznie ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ