[Gdańsk] - 10 Grudnia, 9th Age 2800, KROLM

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duinhir
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa
Kontakt:

Re: [Gdańsk] - 10 Grudnia, 9th Age 2800, KROLM

Post autor: Duinhir »

Uwagi przyjęte :)

Jako, że dość regularnie zaczynamy systemy bitewne od stycznia, to będziemy dążyć do perfekcji. Turnieje będą co drugi miesiąc, natomiast spotkania cotygodniowe. Oczywiście otwarte jest 7 dni w tygodniu, więc śmiało można wpaść i potrenować. Szukajcie info na naszej stronie www.krolm.pl w zakładce Strefa Gracza lub na naszym FB.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Laik pisze:
Błażej pisze:Wczoraj zacząłem czytać rulebooka... następnym razem Was zniszczę !
Za tydzień będzie nowy więc warto poczekać z niszczeniem kolegów :wink:
No i cały plan w pizdu... :roll:

mamut1986
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: mamut1986 »

Błażej pisze:
Laik pisze:
Błażej pisze:Wczoraj zacząłem czytać rulebooka... następnym razem Was zniszczę !
Za tydzień będzie nowy więc warto poczekać z niszczeniem kolegów :wink:
No i cały plan w pizdu... :roll:
Błażej, jeżeli to z Tobą grałem w 1 rundzie (SE vs BRE) to jeszcze raz wielkie sorki za ten -1AP, o ktorym nie wspomniałem z Sylvan Blades. :oops: :oops: :oops:

Dzięki wielkie za mój pierwszy turniej. Jak fatalna była moja rozpa pokazała druga gra ze zwycięzcą turnieju do jaja :-)

Podpisuje się dwoma "rencami" pod uwagami, które były wyżej.
Generalnie uważam, że na każdym stole powinien być las,impas/domek/ wzgórze, zgodnie z przepisami 9th age. Niektore armie (SE:P) bazują w końcu np na lasach, wiec stol bez lasu to w sumie nerf dla lesnych.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

mamut1986 pisze: Błażej, jeżeli to z Tobą grałem w 1 rundzie (SE vs BRE) to jeszcze raz wielkie sorki za ten -1AP, o ktorym nie wspomniałem z Sylvan Blades. :oops: :oops: :oops:
Nie przejmuj się! Musiałem na coś zwalić tę porażkę. Przecież się nie przyznam że źle zagrałem... :)

ODPOWIEDZ