[MASTER] ETC Świdkon - Lubelski Master 17-18.03.2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MASTER] ETC Świdkon - Lubelski Master 17-18.03.2018

Post autor: Dreef »

@Stan

Wrony poprosza o jeszcze jedno miejsce, narazie zadeklarowalo sie od nas 5 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

8 bila 6 miejsc

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Z nemezisu zadeklarowali się na 100% Manfred, Rince, Kielon, Voodoooooo, Handełek, Duke, Janus, Dastor, Siemek, Kalafior

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Ja również

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Kalesoner - w cenie jest obiad i wejście na konwent.
Rozumiem że master zajmie większość czasu, ale jak się szybciej zagra bitwę to można skorzystać z innych atrakcji.
Oferujemy zniżki dla młodszych graczy i graczek.
Plus zawsze są nagrody dla każdego, niezależnie od miejsca.
Myślę że cena jest w porządku, jeśli ktoś uważa że można zrobić podobne imprezy taniej to go do tego szczerze zachęcam bo coraz mniej masterow się robi na mapie.

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Nie jestem jakimś bogaczem i w ogóle nie chce wyjść na snoba ale 65zł za dwa dni dobrej zabawy to nie jest dużo w moim odczuciu.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Drobne Wałeczki poproszą o 10 miejsc. Z góry dziękuję

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Po prostu wydaje mi się, że nie ma droższego mastera na mapie nie licząc Szczyrku. Porównuję do 2017.
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

dziop pisze:Nie jestem jakimś bogaczem i w ogóle nie chce wyjść na snoba ale 65zł za dwa dni dobrej zabawy to nie jest dużo w moim odczuciu.
+1

Ogólnie uwazam, ze standardem powinna stać się wejsciowka w cenie 100+, z ewentualnymi zniżkami dla pewnych grup. Jak na hobby które wymaga wyłożenie 5-6k minimum na start i środowisko gdzie średnia zarobków wynosi na pewno powyżej średniej krajowej, strasznie skapimy na wejściówki. A potem zdziwienie, że nie ma chętnych na robienie masterow i czasem warunki odbiegają dość mocno od idealnych.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Okej, w tym momencie ta dyskusja się chyba kończy. Weszliśmy poziom absurdu osiągalny tylko dla nielicznych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Ja też jestem zdania, że cena może być spokojnie wyższa niż te 65 zł - jeżeli komuś się chce być organizatorem, a w dodatku robi to dobrze, to chwała mu.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Kaleson tu pija do Ciebie bys zrobil Bazyla w lutym.
Masz szanse zarobic na nim.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Kalesoner pisze:Okej, w tym momencie ta dyskusja się chyba kończy. Weszliśmy poziom absurdu osiągalny tylko dla nielicznych.
Z komentarzy i opinii wielu osób z którymi na ten temat rozmawiałem, to raczej Ty jesteś w nielicznej grupie osiągającej, jak to określiłeś "poziom absurdu" :wink: Ale nie róbmy to wycieczek personalnych, nie było to moja intencją. Chciałem po prostu zwrócić uwagę na ten ogólny problem, moim zdaniem zbyt niskich wejsciowek i konsekwencje tego. I tyle.

I tak jak mówi Psz. Zrób fajnego mastera, w sali z klima, z czystymi kiblami i miłymi paniami rozdajacymi redbulla - dostaniesz ode mnie stówkę z pocałowaniem rączki :)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, o 15:23 przez AndrzejAndrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Będziemy chcieli wykorzystać 2 pierwsze rundy na ustawiane paringi dla szerokiej kadry (jak na Bazyliszku ostatnio). - także każdy kto myśli o słońcu Chorwacji latem dobrze by było gdyby się pojawił :wink: .
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

AndrzejAndrzej pisze:
Kalesoner pisze:Okej, w tym momencie ta dyskusja się chyba kończy. Weszliśmy poziom absurdu osiągalny tylko dla nielicznych.
Z komentarzy i opinii wielu osób z którymi na ten temat rozmawiałem, to raczej Ty jesteś w nielicznej grupie osiągającej, jak to określiłeś "poziom absurdu" :wink: Ale nie róbmy to wycieczek personalnych, nie było to moja intencją. Chciałem po prostu zwrócić uwagę na ten ogólny problem, moim zdaniem zbyt niskich wejsciowek i konsekwencje tego. I tyle.

I tak jak mówi Psz. Zrób fajnego mastera, w sali z klima, z czystymi kiblami i miłymi paniami rozdajacymi redbulla - dostaniesz ode mnie stówkę z pocałowaniem rączki :)
Andrzej od Twojej stówy wolę, żebyś nie oszukiwał przy grze w figurki.
A skoro nie możesz mi obiecać czegoś, czego nie możesz dać obawiam się, że obydwaj obejdziemy się smakiem.

@ Psz nie zrobię w tym roku. 6 lat z rzędu największe mastery w PL to trochę wyczerpująca sprawa. Bobson ma zrobić w Warszawie, więc coś dobrego i tak się bedzie u nas działo.
Ale myślę, ze nie potrzeba doświadczenia w organizacji masterów, zeby zauważyć, że tylko Szczyrk był droższy w 2017. Myślę, że to nie zbrodnia, żeby cos takiego napisać prawda? Może 65 to teraz będzie normalna stawka, ciul wie.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Kalesoner pisze:A skoro nie możesz mi obiecać czegoś, czego nie możesz dać obawiam się, że obydwaj obejdziemy się smakiem.
Nikt Ci tyle nie da, co Ci Andrzej może obiecać :wink:
Kalesoner pisze:Myślę, że to nie zbrodnia, żeby cos takiego napisać prawda? Może 65 to teraz będzie normalna stawka, ciul wie.
Może inflacja? 65zł z obiadem to nie jest wygórowana cena, szczególnie, że mastery za 50zł bez obiadu były (są?) standardem, więc te 15zł możesz sobie uznać za koszt obiadowy.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ok, bez obiadu, nagrody top3 i będzie nawet 45zl(najtańszy master), pasuje?
Tylko czy o to w tym chodzi?
Żeby do tego nie dołożyć, zmieścić się sensownie z przerwą obiadową, dać każdemu jakiegoś fanta, wyszła taka a nie inną wejściówka. Cieszy nas, że jest spore zainteresowanie, mam nadzieję że innym nie przeszkadza te dodatkowe parę złotych.

Dziękuję pozostałym osobom za wyrażenie pochlebnej opinii.
Dołożymy wszelkich starań żeby nikt nie żałował tych dodatkowych 15zl.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, o 17:07 przez Stan, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Rób mastera jak chcesz Stan. Nikt cie nie osądza przecież.
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Nie cebulujcie.
Ja już rzuciłem hajsem.
Przelew poszedł

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

AndrzejAndrzej pisze:I tak jak mówi Psz. Zrób fajnego mastera, w sali z klima, z czystymi kiblami i miłymi paniami rozdajacymi redbulla - dostaniesz ode mnie stówkę z pocałowaniem rączki :)
90 1090 2705 0000 0001 1942 7832
bzwbk
Pawlak Paweł
Łódź
W tytule wpisz : Dopłata za Macki 2k17
:D:D:D

Mordeczki, 65 zł to taka cena w której akurat styka na wszystko na masterze (15 zł z tego to chyba cena konwentu)
Ja po mackach chciałem poruszyć temat cen Masterów na 2018r, dobrze że teraz wyszło to samo, tylko kiepsko w tym temacie o tym pisać , może założymy właściwy ?
W ubiegłym roku na Macki za wejściówkę daliśmy 55 zł , ale komfortowo bym się czuł posiadając te 400 zł więcej (5 zł więcej od głowy)i tak na Pre Mackach uzbieraliśmy koło 450 zł by podnieść poziom imprezy , jak było ? Oceńcie sami ;) A nawet jak by zostało te 400-500 zł , to co ? Myślicie że 400 zł to kupa piniondzów ? Kilka terenów, blat i mata i wszystko.
Stan 65 zł to taki Styk , obrywa Ci się bo jesteś Pionierem :D
Obrazek

ODPOWIEDZ