[Lublin] LubelskaLiga 4500 pkt ,,Ćwiczymy do Mastera'' vol.I

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

[Lublin] LubelskaLiga 4500 pkt ,,Ćwiczymy do Mastera'' vol.I

Post autor: Shakin' Dudi »

Obrazek

Pierwsza (od dawna) Lubelska Liga realizowana przez lokalne środowisko (klub: Obelisk w Świdniku i okolicach, na terenie LOK w Świdniku)

Zainspirowani działaniami w Warszawie uruchamiamy w Lublinie (i okolicach, z naciskiem na Świdnik) lokalną ligę. Podkradłem też tekst z wątku Glonojada i dobrze mi z tym.

Format 4 500 pts


Wyniki będą zgłoszone do ligi.

1. HARMONOGRAM.

1.1. Termin zgłoszeń - do niedzieli 4.II do godz. 23.59. Do tego terminu także ewentualne wyzwania.
1.3. Paringi na pierwszą grę podam 5.II wieczorem, ustalone metodą losową (za wyjątkiem wyzwań).
1.4 Termin I rundy: 6.II - 17.II godz. 23:59. 18.II podam pary na II rundę. Scenariusz: I bitwa Hold the Ground
1.5 Termin II rundy: 17.II - 3.III godz. 23.59. 4.III podam pary na III rundę. II Bitwa Spoils of War
1.6 Termin III rundy: 4.III - 12.III godz. 23.59. 23.III podam wyniki. III Bitwa Capture the flags


2. Wszystkie zebrane rozpiski PRZED ROZPOCZĘCIEM ligi wrzucę na googledrive albo gdzieś indziej. Po każdej rundzie każdy może zmienić rozpę przed następnym losowaniem, przesyłając ją do mnie. Po losowaniu zmiany rozpiski są dopuszczalne tylko za zgodą przeciwnika. Zmiany przed ostatnią bitwą są niedopuszczalne.

3. Bye. W przypadku bajowania przydzielam punkty za 1 grę-13, za 2-13, za 3-12 i w ostatniej 11

4. Nierozegranie bitwy: 0 dla obu.

5. Miejscówka: proponuje MOK w Świdniku.

Wpisowe do ligi: brak! Gramy towarzysko, nie dla nagród. Postaram się jednak o drobne upominki dla zwycięzców (dyplom?).

Obowiązuje pre-rejestracja na email: dudekwoj[małpka]gmail[kropka]com

W zgłoszeniu podajemy imię, nazwisko, tel. oraz rozpiskę w czytelnym I prostym formacie (nie w AB! bo są różne) oraz ID ligowe.


Limit uczestników: brak. Ligę odpalamy tylko jeżeli znajdziemy minimum 6 graczy. Mniej to bez sensu.

Zgłoszeni:

1. Dudi
2.Gelo
Ostatnio zmieniony 1 lut 2018, o 22:56 przez Shakin' Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Plagiat najwyższą formą uznania jest :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Zgłoszenie poszło są jeszcze jacyś chętni ?

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

ja, z bajem na III rundzie bo już mnie nie będzie
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.


ODPOWIEDZ