DMP, wyniki strona 20

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: DMP, wyniki strona 20

Post autor: Albo_Albo »

Manfred pisze: gdzie prawo i sprawiedliwość.
Jesteśmy!

Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Żądam karniakow

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Dlatego apeluję, aby jednak czytać zasady przed turniejem, a nie po :p
Od 20 lat nie mialem rulebooka w rece :mrgreen:

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Shakin' Dudi pisze:E tam, lepszy wałek polecial o czym dowiedizalem sie przez telefon.

Koleś z lancą bretońską (devasteting charge d3 woundow) zabil demona mojemu koledze w drugiej fazie combatu tj. z 4A z S4 bo żaden z nich ,,nie wiedział'', że lanca działa tylko w szarży :D .
Bo magiczność lancy nie działa tylko w szarży, natomiast devastating charge(*.*) a i owszem ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Fluffy pisze:
Dlatego apeluję, aby jednak czytać zasady przed turniejem, a nie po :p
Od 20 lat nie mialem rulebooka w rece :mrgreen:
ale ty masz go na audiobooku

btw kto czyta? :roll:

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Durin pisze:o to ja tez przewalilem bitwe przez te speary;p

Jak znasz wszystkie przemioty i statystyki to tak, skrocona jest lepsza. Ale jak czegos nie znasz, chcesz potwierdzic wording, trwa to dluzej
Akurat wording wolałbym potwierdzić w ksiazce.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Szczególnie ( z całym szacunkiem dla Debelialia) obecnie statystyki z Ab są całkowicie nie czytelne, a wyszukiwanie zasad z bloklu tekstu tez nie należy do klarownych. Polecam po prostu nosić ze sobą wydrukowanego booka. Tam wszystko jest klarowne :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ale jak chcesz to znajdziesz co Cię interesuje. Ciężko miec wszystkie booki

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, o 17:13 przez lwieserce85, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Będzie to dostępne - wszystkie booki w jedynej książce - cieńsze niż Stary rulebook GW
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

nadal wygodniejsze jest jak sie ma rozpe ze statami, nie każdy ciśnie pare bitew tygodniowo
ciężko spamiętać to wszystko, tym bardziej że dość często się zmienia

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Mam zamiar sobie komplet army booków drukować, gdy tylko będzie sensowny fryz. Znaczy freeze :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Dancaarkiiel pisze:U mnie było na odwrót, jak ziomek dostawał wszystkie statystyki i zasady specjalne to oddawał i prosił o szybkie streszczenie poszczególnych herosów oraz jednostek. :P
Miałem podobną sytuację - wydrukowałem sobie 2 kopie rozpisek w AB żeby zawsze przeciwnik miał, i jedyną osobą która ową rozpiskę przyjęła był bodajże Cezar, który tak samo jak ja gra vampirami XD Reszta albo chciała abym wyjaśnił wszystko pokrótce sam, albo miała wyjebane :/
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Polecam game trackera, tam macie wszystkie booki, mapki, magię, rulebooka, i szybki kalkulator do liczenia wyniku;) Dla tych co wolą aplikacje od papierowych książek :wink:
Dzięki za świetny turniej, 100PLN za taką imprezę to promocja, mam nadzieję że za rok znowu odbędzie się w starej zajezdni, bo chyba ciężko o lepsze miejsce. Cieszy liczna zagranicznych teamów które przyjechały żeby rywalizować z najlepszymi na świecie.
Laik =D> [-o< =D>

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Swoją drogą - komuś tam źle zasędziowałem w którymś momencie jak był kocioł i potwierdziłem czyjeś słowa, że do okrągłych podstawek się nie maksymalizujesz. Oczywiście do okrągłych także maksymalizujemy i przepraszam za wprowadzenie w błąd, zorientowałem się już później i nie pamiętałem który to był stół by sprostować (wciąż nie pamiętam komu to było zasędziowane).
Obrazek

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Glonojad pisze:
Shakin' Dudi pisze:E tam, lepszy wałek polecial o czym dowiedizalem sie przez telefon.

Koleś z lancą bretońską (devasteting charge d3 woundow) zabil demona mojemu koledze w drugiej fazie combatu tj. z 4A z S4 bo żaden z nich ,,nie wiedział'', że lanca działa tylko w szarży :D .
Bo magiczność lancy nie działa tylko w szarży, natomiast devastating charge(*.*) a i owszem ;)
Divine Judgement
80 pts
Lance enchantment.
Attacks made with this weapon gain
Devastating Charge (Multiple Wounds (D3+1))
and
Magical
Attacks

Multiple działa tylko w szarży. To ty taki wałek sprzedałeś? :)

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

ślivek pisze:Swoją drogą - komuś tam źle zasędziowałem w którymś momencie jak był kocioł i potwierdziłem czyjeś słowa, że do okrągłych podstawek się nie maksymalizujesz. Oczywiście do okrągłych także maksymalizujemy i przepraszam za wprowadzenie w błąd, zorientowałem się już później i nie pamiętałem który to był stół by sprostować (wciąż nie pamiętam komu to było zasędziowane).
do mnie było tak sędziowane odnośnie maszyny imperium ale spoko, że jednak przyznajesz mi racje ;)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dzięki za świetny turniej. Szczególnie tytanowi laikowi za ogarnięcie tego wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie moich przeciwników, sędziów i współorganizatorow którzy przyczynili się do tego pięknego mastera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Shakin' Dudi pisze:
Glonojad pisze:
Shakin' Dudi pisze:E tam, lepszy wałek polecial o czym dowiedizalem sie przez telefon.

Koleś z lancą bretońską (devasteting charge d3 woundow) zabil demona mojemu koledze w drugiej fazie combatu tj. z 4A z S4 bo żaden z nich ,,nie wiedział'', że lanca działa tylko w szarży :D .
Bo magiczność lancy nie działa tylko w szarży, natomiast devastating charge(*.*) a i owszem ;)
Divine Judgement
80 pts
Lance enchantment.
Attacks made with this weapon gain
Devastating Charge (Multiple Wounds (D3+1))
and
Magical
Attacks

Multiple działa tylko w szarży. To ty taki wałek sprzedałeś? :)
A przeczytaj co napisałem. Wytluscilem.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

zrobiłem listę pozostawionych na turnieju rzeczy:

viewtopic.php?f=111&t=54686
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ