DMP, wyniki strona 20

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: DMP, wyniki strona 20

Post autor: Shino »

Qba pisze:Drogi Shino - nie nam - tylko mi - osobiście, personalnie. Ukłony przyjmuję.
prosze. Z Ciekawosci jak miales oddac te figsy to poszedles do chlopakow popatrzec im prosto w twarz, czy zostawiles na stole i pojechales do domu, bo byli z Warszawy?
kubencjusz pisze:
Shino pisze:Brawo kielce. udalo sie im wyrwac gorna poowe stawki! i to w jakim stylu

ewidentnie bylo warto tam sie tak zachowac. Sama klasa
Shino toś dojechał. 2 graczy z Kielc owszem gralo ale w recycle squad . Proszę nam fermentu nie siac
pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz przeprosic. Naprawde nie wiem czemu mi sie miasta pomylily i nie chcialem nikogo z Was urazic

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Proszę o spokój w tym temacie również.

Rozliczam się właśnie z Zajezdnia, niestety brakło trochę utargu (10k), więc wyższa wejściówka się przydała jako bufor bezpieczeństwa i jest lekki plus netto.

Pytanie czy ktokolwiek z Was kupował coś w restauracji tej na zewnątrz, jeśli tak to proszę o kontakt.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Dzieki za turniej. Wiem ,ze organizacja takiego evenciku jest czasochlonna i trudna , wiec fakt ,ze komus sie chce dalej organizowac takie turnieje zasluguje na uznanie i brawa =D> Krosantowi z nadzieniem kakaowym niestety nie udalo sie zajac pierwszego miejsca ale wierze ,ze jeszcze was wszystkich wgnieciemy w ziemie :)

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

Hejka

Panowie czy jest możliwość zobaczenia indywidualnych wyników i parringów poszczególnych graczy?
Ostatnio testuję rozpę zbliżoną do Szweckich DE i jestem ciekaw jak mu indywidualnie poszło i z kim grał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Śliczne dzięki za turniej wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania (a zwłaszcza Laikowi). Zdecydowanie warto było przyjechać, poszwędać się po Kazimierzu, powcinać dobre żarełko i pograć, choć do swoich wyników mogę mieć srogie zastrzeżenia - ot, efekty kilkuletniej przerwy w graniu. Pora spiąć poślady i potrenować. Do zobaczenia w Zielonej Górze!

P.S. Mam szczerą nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z miodu :)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

cluzoe pisze:Hejka

Panowie czy jest możliwość zobaczenia indywidualnych wyników i parringów poszczególnych graczy?
Ostatnio testuję rozpę zbliżoną do Szweckich DE i jestem ciekaw jak mu indywidualnie poszło i z kim grał.
Wyniki indywidualnie nie były zbierane, tylko łączne wyniki drużyny.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

cluzoe pisze:Hejka

Panowie czy jest możliwość zobaczenia indywidualnych wyników i parringów poszczególnych graczy?
Ostatnio testuję rozpę zbliżoną do Szweckich DE i jestem ciekaw jak mu indywidualnie poszło i z kim grał.
Grałem z nim i rozmawiałem pare razy , więc mogę Ci powiedzieć tyle że w pierwszej bitwie zrobił na DH 16 , w czwartej 20 na VC a ze mną (ID) przegrał do 5.

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Laik - ja kupowałem w tym barze dwa razy. Raz za 50 PLN drugim za 15 PLN.

Podbijam temat zaginionych figurek w wypraskach w plastikowym worku strunowym.
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ja dostałem mache w 4 bitwie od szweda, zrobiłem 2 błędy. Nie ogranie, brak rozpiski ze statami i chęć wbicia czwartej maski na drodze do setki. Spróbowałem przepchnąć spearmenów z kotłem 10 blood knightami, swarmem z boku i coachem. Zapomniałem o Agi 7 no i wyparowałem w 2 tury walki. Dodam że przy próbie mierzenia losa delikatnie ruszyłem coacha, a wydaje mi się że widział wiec dostałby drugiego na bok. Mogłem ominąć ten oddział, karmić go do końca gry batami, zabić witchki, rydwany i zrobić scenariusz. Zjebałem, ale uważam że mogłem to spokojnie wygrać

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wlasnie, rozpy ze statami... nie chcemy na tego typu turniejach wymagac tej formy rozpisek? To tez przyspiesza gre, ogranicza ilosc pytan/niepewnosci... szczegolnie dla mniej ogranych
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Manfred pisze:Ja dostałem mache w 4 bitwie od szweda, zrobiłem 2 błędy. Nie ogranie, brak rozpiski ze statami i chęć wbicia czwartej maski na drodze do setki. Spróbowałem przepchnąć spearmenów z kotłem 10 blood knightami, swarmem z boku i coachem. Zapomniałem o Agi 7 no i wyparowałem w 2 tury walki. Dodam że przy próbie mierzenia losa delikatnie ruszyłem coacha, a wydaje mi się że widział wiec dostałby drugiego na bok. Mogłem ominąć ten oddział, karmić go do końca gry batami, zabić witchki, rydwany i zrobić scenariusz. Zjebałem, ale uważam że mogłem to spokojnie wygrać
Jak speary są zaszarżowane z boku nie mają bonusu.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

JarekK pisze:
Manfred pisze:Ja dostałem mache w 4 bitwie od szweda, zrobiłem 2 błędy. Nie ogranie, brak rozpiski ze statami i chęć wbicia czwartej maski na drodze do setki. Spróbowałem przepchnąć spearmenów z kotłem 10 blood knightami, swarmem z boku i coachem. Zapomniałem o Agi 7 no i wyparowałem w 2 tury walki. Dodam że przy próbie mierzenia losa delikatnie ruszyłem coacha, a wydaje mi się że widział wiec dostałby drugiego na bok. Mogłem ominąć ten oddział, karmić go do końca gry batami, zabić witchki, rydwany i zrobić scenariusz. Zjebałem, ale uważam że mogłem to spokojnie wygrać
Jak speary są zaszarżowane z boku nie mają bonusu.
Badum tss....

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

wind_sower pisze:
JarekK pisze:
Manfred pisze:Ja dostałem mache w 4 bitwie od szweda, zrobiłem 2 błędy. Nie ogranie, brak rozpiski ze statami i chęć wbicia czwartej maski na drodze do setki. Spróbowałem przepchnąć spearmenów z kotłem 10 blood knightami, swarmem z boku i coachem. Zapomniałem o Agi 7 no i wyparowałem w 2 tury walki. Dodam że przy próbie mierzenia losa delikatnie ruszyłem coacha, a wydaje mi się że widział wiec dostałby drugiego na bok. Mogłem ominąć ten oddział, karmić go do końca gry batami, zabić witchki, rydwany i zrobić scenariusz. Zjebałem, ale uważam że mogłem to spokojnie wygrać
Jak speary są zaszarżowane z boku nie mają bonusu.
Badum tss....
Dlatego apeluję, aby jednak czytać zasady przed turniejem, a nie po :p

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

U mnie było na odwrót, jak ziomek dostawał wszystkie statystyki i zasady specjalne to oddawał i prosił o szybkie streszczenie poszczególnych herosów oraz jednostek. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Znacznie szybciej się ogarnia skrócone rozpiski
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Laik pisze:Znacznie szybciej się ogarnia skrócone rozpiski
Ja wolę pełne ze statystykami.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

E tam, lepszy wałek polecial o czym dowiedizalem sie przez telefon.

Koleś z lancą bretońską (devasteting charge d3 woundow) zabil demona mojemu koledze w drugiej fazie combatu tj. z 4A z S4 bo żaden z nich ,,nie wiedział'', że lanca działa tylko w szarży :D .

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

o to ja tez przewalilem bitwe przez te speary;p

Jak znasz wszystkie przemioty i statystyki to tak, skrocona jest lepsza. Ale jak czegos nie znasz, chcesz potwierdzic wording, trwa to dluzej
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

dlatego ja zawsze mam swoja wydrukowana z pelnymi statami i opisami itemow itp

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Jebany oszust, wgniitlbym go w dwie tury, a nie on mnie.
Gdzie moje sto punktów, gdzie prawo i sprawiedliwość.

ODPOWIEDZ