DMP, wyniki strona 20

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Re: DMP, wyniki strona 20

Post autor: Edomir »

Nikt nie znalazł moich figurek na stole? Zapytam po teamach które grały z nami i po nas na stołach:

Salamandra? Orando Wrocław? Animosity "Rzułde Mordy"? Jeźdźcy Hardkoru 2? FBJ Foreign Legion?
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

DMP jak zwykle kapitalne. Jedzenie mogło być ciut lepsze albo mogło być go chociaż więcej. Miejscówka kapitalna, piwo wyśmienite, przeciwnicy przemili. Wielkie dzięki za gry dla Klapcia z Rogatego Szczura, WWseka z Ósmej Bili, Knifem4na z Nemezisu, DeBeliala z Ósmej Bili i Heliona z Drobnych Wałeczków.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mimo że bardzo dzielnie walczyliśmy o utarg to niestety trochę nam zabrakło (wiem że bardzo słabo zbierali informację o naszym utargu na zewnątrz, to jest coś do poprawy jeśli będziemy mieli okazję pograć jeszcze w Starej Zajezdni) i brakującą kwotę wykupiłem alkoholem - których chciałbym sprzedać żeby zmniejszyć koszty - poniżej info:

viewtopic.php?f=54&t=54691
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

W restauracji na zewnątrz chciałem coś zamówić w niedzielę około 11, to powiedzieli że dopiero od 12 czynne. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Tak żeby nie było wątpliwości - turniej wyszedł na lekki plus - musiałem dopłacić (ale to zabezpieczyła wyższa wejsciowka) - miałem wybór albo po prostu dać im kasę albo kupić coś za nią.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Czyli jest szansa na powtórkę za rok ;) ?
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Moim zdaniem to jest jakiś chory kontrakt _ niech wejściówka bedzie po 150 z dwoma obiadami i czterema talonami na picie (w sumie talon na grilla tez bylby fajny zamiast obiadu, skrzydełka byly w porzo) ale niech organizator nie ma na glowie ryzyka chwilówki!
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Moje kilka słów, albo trochę więcej.

Dziękuję wszystkim moim wyrozumiałym przeciwnikom z soboty.

Dziękuję mojemu przemiłemu przeciwnikowi z niedzieli.

Fajnie było Was wszystkich widzieć, mordy Wy moje.
Z wiadomych okoliczności turnieju nie będę wspominał miło. Nie ma w tym ani krzty winy Laika, który jako organizator wspiął się na wyżyny zajebistości.

Dziękuję moim fantastycznym kolegom z drużyny, którzy ogarniali temat w sobotę, gdy mnie nie było. Bałaganowi za organizację, Fluffyemu za głupie żarty ;-), Gniewkowi za całokształt, Tomkowi za granie i dyskusję o ZUSie :-)

Wielkie dzięki wspaniałym kolegom z XIII Kohorty za to, że byli i że pożegnaliśmy Ziemasa w klubowych barwach.

Wielkie dzięki wszystkim graczom za minutę ciszy - to naprawdę zrobiło bardzo pozytywne wrażenie na najbliższej rodzinie Ziemka.

Do zobaczenia w Zielonej Górze.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

czy minuta ciszy jest gdzieś uwieczniona?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Obrazek

Awatar użytkownika
Rychu Dzialkowiec
Plankton
Posty: 3

Post autor: Rychu Dzialkowiec »

Dzięki wielkie za tegoroczne DMP impreza 1 liga.

ODPOWIEDZ