14 miejsc wonlych [Master] TMS na Comiconie - 21-22 04-18

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Re: [Master] TMS na Comiconie - WA-WA - 21-22 Kwiecień 2018

Post autor: Talladil »

Rowniez bede :)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Poproszę o dopisanie

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Proszę dopisać jeszcze dwie osoby z Gorzowa.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2018, o 13:57 przez Milczek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

O mój Boże, O mój Boże! Zapisz mnie i JarkaK

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Kanadian pisze: Wejściówka: Łącznie 50 zł. Płatnę do 07.04.2018 po tej dacie nie gwarantujemy miejsca.
20 zł przed płata + Bilet Comic Con (po przedpłacie dostaniecie od nas kod rabatowy i wejściówka 3 dniowa wyniesie 30zł.)
Informacje dalsze wkrótce.
Rozumiem, że:
- Wejściówka kosztuje 20 zł i tyle mamy płacić na Twoje konto.
- Po jej uiszczeniu dostaniemy kod rabatowy, z którym mamy wykupić dodatkowo 3-dniowy bilet na ComiCon (na stronie Comiconu) w cenie 30 zł.
Razem 50 zł.
Zgadza się?

Jeżeli tak to podaj proszę nr konta.

Ponawiam prośbę o rezerwację 2 miejsc dla osób z Gorzowa.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

wind_sower pisze:O mój Boże, O mój Boże! Zapisz mnie i JarkaK
Potwierdzam chęć bycia zapisanym!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Poproszę 3 miejsca dla Miscastu
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Poproszę o dopisanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dopisani.

Dodano konto do przedpłaty.

Dziękuje wszystkim za cierpliwość.

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

Dopisz prosze
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Otwieramy listę rezerwową.

Od pierwszego Kwietnia osoby które nie dokonały przedpłaty, trafia na listę rezerwową, by dać innym możliwość udziału.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Kanadian pisze:Otwieramy listę rezerwową.

Od pierwszego Kwietnia osoby które nie dokonały przedpłaty, trafia na listę rezerwową, by dać innym możliwość udziału.
Hola hola zly czlowieku ;) Cos mi sie ta lista zgloszonych nie zgadza ;) Gdyz, poniewaz, ze po Glegucie powinnismy sie znalezc ja z Elvisem ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Talladil pisze:
Kanadian pisze:Otwieramy listę rezerwową.

Od pierwszego Kwietnia osoby które nie dokonały przedpłaty, trafia na listę rezerwową, by dać innym możliwość udziału.
Hola hola zly czlowieku ;) Cos mi sie ta lista zgloszonych nie zgadza ;) Gdyz, poniewaz, ze po Glegucie powinnismy sie znalezc ja z Elvisem ;)
A tuż po Was dwie osoby z Gorzowa.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Tak szczerze mówiąc uważam ten sposób rezerwacji miejsc na masterach (na wszystkich, a nie tylko na tym) za głupi.
O tym kto ma miejsce w przypadku limitów powinna decydować kolejność dokonanych przedpłat, a nie kto pierwszy głośniej krzyknie i zarezerwuje pół listy i potem ma jeszcze pół miesiąca na wpłatę.
Otworzyć od razu przedpłaty i kto pierwszy ten lepszy.

Na takiej samej zasadzie mógłbym powiedzieć, że rezerwuję 70 miejsca i z automatu, każda następna osoba musiała by czekać na to czy jednak zapłacę czy nie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie ma szans że JH będzie 12, spokojnie można zmniejszyć nas do 10.


Tak btw, Guldur ma rację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Guldur pisze:Tak szczerze mówiąc uważam ten sposób rezerwacji miejsc na masterach (na wszystkich, a nie tylko na tym) za głupi.
O tym kto ma miejsce w przypadku limitów powinna decydować kolejność dokonanych przedpłat, a nie kto pierwszy głośniej krzyknie i zarezerwuje pół listy i potem ma jeszcze pół miesiąca na wpłatę.
Otworzyć od razu przedpłaty i kto pierwszy ten lepszy.

Na takiej samej zasadzie mógłbym powiedzieć, że rezerwuję 70 miejsca i z automatu, każda następna osoba musiała by czekać na to czy jednak zapłacę czy nie.
Zależy od terminu przedplat - np na DMP "zaklepalo" miejsce wiele teamów (a sam proces nakręca ludzi do zgłaszania się) , osiągnęliśmy limit więc termin przedplat ustawiłem na 3 miesiące przed turniejem.

Jakie są plusy dla organizatora - ma pewność jaka będzie frekwencja na długo przed turniejem.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Sprawdzę i aktualizuje listę. Jeszcze raz przepraszam za tą sytuację, zapewniano mnie że dostaniemy tyle miejsca ile będziemy potrzebowali. A przy umowie wyszło że się zmieści tylko 25 stołów, po moich działaniach dorzucili miejsca na jeszcze 10.

I przyzna szczerze nie mam dobrego rozwiązania.
Bierzemy pod uwagę organizowania przyszłych imprez razem, i następne imprezy będą czerpały z doświadczeń.


Dokładnie jak Laik pisał. A tym razem turniej organizowany jest przez przypadek i na ostatnia chwilę. 6 tygodni od pomysłu do realizacji mastera jest tak na prawdę niewiele, w szczególności że wcześniej nikt z nas nie współpracował, a do tego cześć z nas ma mocno zajęty grafik którym nie było organizacji mastera.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, o 11:51 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

To jak lista się zapełnia to niech będą krótki przedpłaty. Nie pół miesiąca, a pół tygodnia, maks tydzień i otwarcie przedpłat i wtedy okazuje się które rezerwacje pokryją się ze stanem faktycznym, a które są na wyrost.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dobra to w takim razie tydzień.

ODPOWIEDZ