14 miejsc wonlych [Master] TMS na Comiconie - 21-22 04-18

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 263

Re: [Master] TMS na Comiconie - WA-WA - 21-22 Kwiecień 2018

Post autor: Jack Skwarrow »

Prosze o dopisanie do listy.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Poszła kasa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Wstępnie lista uzupełniona.
Jestem na wyjedzie, sprawdzę w wtorek jak wrócę. Jeśli coś, się nie zgadza proszę o info (a coś mi nie pasuje.)

Tym 3 osobom które podały klub i nick w przelewie bardzo dziękuje ułatwiliście mi życie.

Kilka osób wpłaciło za dużo, w przyszłym tygodniu będę robił zwroty.

Osoby które nie wiedziałem do jakiego klubu należą dopisałem pod koniec. Od wtorku będę aktualizował listę wpłat w miarę codziennie.

Sezon na miejsca oficjalnie otwarty!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Handelek z puli ordinu

Trubas i Siemek z puli nemezisu jesli to ma znaczenie, bo widzialem ze sporo osob nie wplacilo

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dzięki Shino.

Modelarkę i reszta regulaminu uzupełnimy w wtorek. Tu bez fajerwerku gramy standard.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Pytanie: czy jest sens jeszcze wpłacac "przedpłatę" ? Są jeszcze wolne miejsca na ten evencik ?

P.S
Pytam gdyż niektórzy daja aż + 10 pkt za wysłanie kasy w terminie :D
A termin był do 23.03.18 8)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

A nie do 07.04? Taki gdzieś był podawany to jeszcze kasy nie wysyłałem, a miejsce sobie zaklepałem wcześniej.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

w temacie macie że są jeszcze wolne miejsca, obstawiam że decyduje kasa a nie kto krzyknie więcej rezerwacji na forum :P

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Miejsce miejscem, ale punkty za przedpłate też by się przydały, coby nie skończyć jak pewien leszcz w krakowie 8)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Zredagujcie proszę temat w pierwszym poście, bo data w tytule tematu się nie zgadza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Dobra to przyjmujecie jeszcze punktowane wpłaty Panie organizatorze czy nie ?
I najważniejsze czy są jeszcze miejsca. 8)

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Ja zaryzykuję!

Przedpłata poszła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Byłem na wyjeździe.

Miejsca są, do zeszłego piątku czekałem na wpłatę od ludzi którzy zarezerwowali miejsca.
Reszta miejsc została zwolniona, brak wpłaty zrozumiałem jako zrezygnację z udziału. Dając szanse innym zainteresowanym.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Kanadian pisze:Byłem na wyjeździe.

Miejsca są, do zeszłego piątku czekałem na wpłatę od ludzi którzy zarezerwowali miejsca.
Reszta miejsc została zwolniona, brak wpłaty zrozumiałem jako zrezygnację z udziału. Dając szanse innym zainteresowanym.
Spoko.

Pytam czy przedplata bedzie honorowana jeszcze punktami premiowymi? Jesli tak to w jakiej ilości ?
Wejściówka: Łącznie 50 zł. Płatnę do 07.04.2018 po tej dacie nie gwarantujemy miejsca.
I tak też kwotę przelałem :)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A ja zaplacilem 20 zl...mam doslac resztę czy zaplacic juz na miejacu?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
jaku
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: jaku »

Proszę o dopisanie do listy Jacek "Jaku" Kukulski
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Wejściówka: Łącznie 50 zł. Płatnę do 07.04.2018 po tej dacie nie gwarantujemy miejsca.
20 zł przed płata + Bilet Comic Con (po przedpłacie dostaniecie od nas kod rabatowy i wejściówka 3 dniowa wyniesie 30zł.)
Po tym terminie wejściówka 30 + 110 (wejściówka na comic con)
sugerując się tym, tez zapłaciłem 20zl...nie wiem gdzie maja mi wysłać kod rabatowy, ale...cierpliwie czekam :lol2:

Swoją drogą nie ma kogoś kto ma odrobinę więcej czasu do ogarnięcia tego bajzlu? Przecież to jakaś patologia zaczyna się robić gdy osoba, która ma ogarnąć ogranicza się do wpisów że coś zrobi jak będzie miał czas. Jak nie ma czasu to na kij te wpisy o braku czasu? Przypomina mi się ostatni master w Wejherowie.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Byłoby prościej gdyby organizator odpowiadał na takie pytanie jako to z 14 marca 2017 r.:
Milczek pisze:
Kanadian pisze: Wejściówka: Łącznie 50 zł. Płatnę do 07.04.2018 po tej dacie nie gwarantujemy miejsca.
20 zł przed płata + Bilet Comic Con (po przedpłacie dostaniecie od nas kod rabatowy i wejściówka 3 dniowa wyniesie 30zł.)
Informacje dalsze wkrótce.
Rozumiem, że:
- Wejściówka kosztuje 20 zł i tyle mamy płacić na Twoje konto.
- Po jej uiszczeniu dostaniemy kod rabatowy, z którym mamy wykupić dodatkowo 3-dniowy bilet na ComiCon (na stronie Comiconu) w cenie 30 zł.
Razem 50 zł.
Zgadza się?
Dodam tylko, że ja wpłaciłem po 20 zł od osoby i figurujemy z prawidłową przedpłatą.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Jak widzę słowo wejściówka to uznaje ze bez wejściówki raczej nie wejde.

Jeśli 20 PLN wystarczy do.wzięcia udziału w turnieju i zostanę również wpuszczony przynajmniej dwukrotnie na teren gdzie będzie odbywał się comi con - poproszę o zwrot 30 PLN na.moje.konto :)

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Panowie przepraszam, ale jest tak duzo drobnych pierdół ale ważnych do zrobienia że dnia brakuje.

To tak, wejściówka to 20 przedpłata + trzeba zakpić bilet na Comic Con. Z racji że jesteście zajebiści i bierzecie udział w turnieju macie dostać od nas kod rabatowy, i wejściówkę na ComicCon dostajecie za 30 (czyli połowa ceny przedsprzedaży) Na miejscu wejściówka wyniesie 110 pln. Jest tak ponieważ organizatorzy CC w ostatniej chwili zdecydowali że nie my wam kupimy wejściówki, tylko to będzie osobno zrobione.

Ale dobra wiadomość dostaniemy jeszcze 10 miejsc, więc zmieścimy 80 graczy.

ODPOWIEDZ