14 miejsc wonlych [Master] TMS na Comiconie - 21-22 04-18

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: 14 miejsc wonlych [Master] TMS na Comiconie - 21-22 04-1

Post autor: Ziemko »

Gasior lobuzie udalo Ci sie jeszcze odbic :) Fajnie bylo wpasc i zbic pione ze stara gwardia przy okazji Comic Conu :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Wyciągaj figurki z piwnicy :D

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Muszę przyznać, że pomimo tych kilku niedociągnięć organizacyjnych to takie połączenie konwentu z WFB wyszło po prostu zajebiście. Trafiłem na mega ludzi, same pozytywne i bezspinowe bitwy. Do tego masa atrakcji spoza samego turnieju, atmosfera, klimat Comiconu, palce lizać. Jakby się udało za rok, to wchodzę w ciemno :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki za turniej. Super bitewki miałem, choć miejscówka pozostawia wiele do życzenia. Koncert w niedzielę zasponsorował mi ból głowy do wieczora, a cosplayerki nie były tego warte :)
Tak czy inaczej fajnie się zobaczyć, dzięki za organizację i za podwózkę dla Rafixa i Silla.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Koncert, jak koncert. Ale pogadanki o bhp cosplayerow czy sesja "RPG" to był dopiero dramat

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Słyszałem, że główny org zmył się z miejsca turnieju z nagrodami zaraz po rozpoczęciu pierwszej bitwy. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Tak, schowałem się w rogu sali i przeglądałem figsy dopiero w czasie ostatniej bitwy mnie nie znaleźli.

Jakiś nie farcik mam, zdjęcia będą, ale niestety karta mi padł drugiego dnia, i straciłem te zdjęcia (na szczęście miałem drugą) wiec zdjęcia będą. A jeszcze wtrysk mi poszedł w aucie więc, dopiero jak wrócę to je wrzucę.

Dzięki wszystkim za przybycie!

Jeśli będzie wola, to na następny upewnimy się by nie sąsiadować z sceną!

Gratulacje zwycięzcą

Dziękuje Drobnym wałeczka, bez nich turniej by sie nie odbył. Oraz wielkie podziękowania Kalesonerowi za doradztwo.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Miejsce faktycznie odrobinę niefortunne, hałas był irytujący. Niemniej turniej całościowo był bardzo pozytywny 10/10. :'-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Pierwsze koty za płoty Artur. Na pewno załapałeś bezcennego doświadczenia. Mam nadzieję, że za rok dobrze je wykorzystasz i mając więcej czasu ogarniesz temat na spokojnie i bez pudła.
Tym razem nie mogłem przyjechać, ale za rok mam nadzieję, że się uda.

Btw, czy dużo zwiedzających odwiedzało turniej? Pytali się 'co to?' itd? Jacyś starzy, zdziwieni battlowcy?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ale zajebiscie sie bawiłem ;)
Fajne doświadczenie, fajny klimat, za rok bedzie tylko lepiej!
Fajnie jest w dwóch bitwach nie zdać żadnej z 14 tu regenek!
Ja z kilkoma osobami rozmawiałem, sprzedawcom w pobliskich kawiarniach tez tłumaczyłem co i jak.
W sobote duzo ludzi sie kręciło, minusem było to ze niektóre gimby bez pytania brały modele zeby pooglądać. Jedna laska zrobiła mega oczy jak jej powiedziałem ze gdyby niechcący upuściła mi Moraśkę to jest 500 w plecy :lol2:
Jestem za rok!
P.s: Kołata ja spotkałem rakso.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Dziękuje, że wpadliście! Było bardzo miło! Liczyliśmy na nieco większą frekwencję, ale ostatecznie wypadło nie najgorzej :)

Rozmawiałem z kilkoma uczestnikami turnieju i generalnie idea połączenia konwentu z turniejem Wam się podoba dlatego mam nadzieję, że spotkamy się również za rok i to w dużo liczniejszym gronie.

Zaznaczam, że w przyszłym roku turniej będzie zorganizowany TYLKO dzięki uprzejmości Drobnych Wałeczków. Gwarantuje to imprezę na dużo wyższym poziomie :)

Scena obok miejsca turnieju to zdecydowanie największa wada całego mastera, dlatego w przyszłym roku dopilnujemy, żeby turniej odbył się po przeciwnej stronie sali, z dala od całego zgiełku i hałasu, który generuje scena.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Kołata pisze:[...]
Btw, czy dużo zwiedzających odwiedzało turniej? Pytali się 'co to?' itd? Jacyś starzy, zdziwieni battlowcy?
Gapiów zauważyłem, zarówno obserwujących gdzieś zza barierek jak i tych chodzących między stołami, kilka osób się odezwało.
Jeden nawet rozlał piwsko pod stołem x))
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Pierwszego dnia to chyba sobie zrobili przemarsz przez miejsce gdzie graliśmy, bo dosłownie łazili z każdej strony stołu.
Drugiego dnia było nieporównywanie mniej ludzi, co nie znaczy że było cicho- koncert.
Fajny turniej, fajna zabawa, miłe pogaduchy z Barbarą, trochę upolowanych komiksów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1508
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Turniej imo się udał, scena faktycznie za dużo hałasu robiła. Mimo to dobrze się bawiłem, super turniej, dzięki przeciwnikom za spoko bitwy. Oprócz klopsowi. Odebrał mi smak życia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ciara pisze:Turniej imo się udał, scena faktycznie za dużo hałasu robiła. Mimo to dobrze się bawiłem, super turniej, dzięki przeciwnikom za spoko bitwy. Oprócz klopsowi. Odebrał mi smak życia.
No ale dal Ci smak klopsa.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bobson pisze:
Ciara pisze:Turniej imo się udał, scena faktycznie za dużo hałasu robiła. Mimo to dobrze się bawiłem, super turniej, dzięki przeciwnikom za spoko bitwy. Oprócz klopsowi. Odebrał mi smak życia.
No ale dal Ci smak klopsa.
Nowy baton "Smak Klopsa" :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

Bobson pisze:
Ciara pisze:Turniej imo się udał, scena faktycznie za dużo hałasu robiła. Mimo to dobrze się bawiłem, super turniej, dzięki przeciwnikom za spoko bitwy. Oprócz klopsowi. Odebrał mi smak życia.
No ale dal Ci smak klopsa.
BUhahaahaaa Bobson rozbawiłeś mnie do łez.
"Smak Klopsa" przejdzie do kanonu moich odzywek gier bitewnych.

Co do turnieju.
Comicon fajna sprawa. Jedyny problem to umiejscowienie naszych zabaw na wprost sceny.
Myślę, że główny konkurs CoŚpleJA tuż za naszym ogródkiem był również powodem tabunu ludzi łażących dookoła stołu w sobotę.
Nasze barierki ograniczały ilość miejsca dla fanów przebierańców.
Od samego rana hałas był nieznośny.
Zdecydowanie zniszczył mi drugą grę, gdzie w jedną turę z solidnej wygranej, na którą się zapowiadało.
Przegrałem do 8. Moje ruchy były "genialne" i kości też "pomogły".
Trzecią grę zagrałem w 1 minutę ustalając z przeciwnikiem remis.
Łeb nam rozsadzało od hałasu.

Teraz podziękowania dla Kanadiana i Drobnych wałeczków za fajny turniej.
Nie łamcie się za rok będzie lepiej i na mnie możecie liczyć.
Dziękuję również, moim przeciwnikom za fajne gierki, pogadanki o taktykach, rozpach, błędach itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Kołata pisze:Pierwsze koty za płoty Artur. Na pewno załapałeś bezcennego doświadczenia. Mam nadzieję, że za rok dobrze je wykorzystasz i mając więcej czasu ogarniesz temat na spokojnie i bez pudła.
Tym razem nie mogłem przyjechać, ale za rok mam nadzieję, że się uda.

Btw, czy dużo zwiedzających odwiedzało turniej? Pytali się 'co to?' itd? Jacyś starzy, zdziwieni battlowcy?
Doświadczenie sporo kosztowało! Zobaczymy co będzie za rok.

Do mnie podeszło co najmniej kilkanaście osób które miały figurki, byli zaskoczeni że mogą grać w "Warhamera", cześć osób przeciskających się między stołami byli kierowani przez mnie aby sobie zobaczyli jak się gra w T9A.

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Laik pisze:
Bobson pisze:
Ciara pisze:Turniej imo się udał, scena faktycznie za dużo hałasu robiła. Mimo to dobrze się bawiłem, super turniej, dzięki przeciwnikom za spoko bitwy. Oprócz klopsowi. Odebrał mi smak życia.
No ale dal Ci smak klopsa.
Nowy baton "Smak Klopsa" :)
"Może zawierać śladowe ilości zrezygnowania i wkurwienia"
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

Jeżus pisze:"Może zawierać śladowe ilości zrezygnowania i wkurwienia"
Raczej:
"Baton zawiera: Zawiera duże ilości negatywnego pobudzenia.
Przedawkowane grozi agresją słowną i fizyczną" ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ