[Master] Orcze Gniazdo 26-27.05 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Re: [Master] Orcze Gniazdo 26-27.05 4500

Post autor: Tutajec »

Niezła topka. Gratki dla wszystkich z top 10
Obrazek

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Można gdzieś znaleźć wyniki wszystkich bitew?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Tutajec pisze:Niezła topka. Gratki dla wszystkich z top 10
Orki wygraly mastera Oo
W dziesiatce zadna armia sie nie powtorzyla.
9-tka jest spoko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zielony pisze:
Tutajec pisze:Niezła topka. Gratki dla wszystkich z top 10
Orki wygraly mastera Oo
W dziesiatce zadna armia sie nie powtorzyla.
9-tka jest spoko :)
W końcu to Orcze Gniazdo :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

czyli było ustawione :P
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dajcie generalski ranking proszę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Lp Nick Armia Hobbystyka Suma DP DP + Hobby
1 Xargos OG 14 84 98
2 Guldur DH 14 82 96
3 Laik SE 14 78 92
4 Debelial DL 13 76 89
5 Bobson BH 14 75 89
6 Myth EoS 14 70 84
7 Dębek KoE 15 67 82
8 Furion HE 14 66 80
9 Kalesoner UD 12 67 79
10 Handelek ID 13 65 78
11 Paździoch ID 14 64 78
12 Azurix HE 14 64 78
13 Shino UD 15 62 77
14 Lipek DL 13 63 76
15 PSz OG 12 62 74
16 Pawlak EOS 11 62 73
17 Szary VS 14 57 71
18 Semi HE 15 56 71
19 Sill OG 13 56 69
20 Janek OK 13 56 69
21 Milczek KOE 14 55 69
22 Kołata BH 14 55 69
23 Rilam KoE 10 58 68
24 Arrander DH 11 56 67
25 JarekK WDG 15 51 66
26 Eldricht VC 12 53 65
27 Błażej DL 15 50 65
28 Skwara VS 15 49 64
29 Jackie WDG 14 49 63
30 Kacper Pielaszek SA 13 49 62
31 Pocisk VC 15 47 62
32 Gąsior VC 15 47 62
33 Lohost EoS 14 47 61
34 Mamut VC 10 47 57
35 Biały UD 14 43 57
36 Dziop DL 15 42 57
37 Dravenlord UD 13 43 56
38 Ślivek OG 9 45 54
39 Marvin WDG 11 41 52
40 Cezar VC 12 40 52
41 Benek VC 12 39 51
42 WindSower KoE 15 36 51
43 Galahad OK 13 37 50
44 BigBossM EoS 11 38 49
45 Krzechu WDG 13 36 49
46 Ted DL 13 36 49
47 WWSek EoS 11 34 45
48 WarX DH 14 28 42
49 Dibo BH 8 32 40
50 Szymu OG 14 23 37
51 Gremli DH 13 21 34
52 Klocek OK 12 21 33
53 Jakub Markowski HE 15 17 32
54 Miszta SE 0 29 29
55 Nikodem OK 15 10 25
56 Bercik HE 0 23 23

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Przypominam!

Green Stuff World (producent szerokiej gamy akcesoriów hobbystycznych), oprócz kilku fantów nadesłanych do rozdania na turnieju, udzielił rabatu 5% na swoje produkty (który kumuluje się z ewentualnymi rabatami na stronie).
Producent znany szczególne z wyśmienitych terenów 2D, jakie będziecie mieli okazję zobaczyć na turnieju.

Voucher jest otwarty, nie trzeba udowadniać, że było się na turnieju ;)
Voucher można realizować tylko z terytorium Polski.

www.greenstuffworld.com

Jest ważny do 10 czerwca.
Podczas finalizowania zamówienia należy wpisać OrcishNest2018 w odpowiedniej rubryce.

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

W imieniu klubu ósma bila i moim własnym dziękuję wszystkim za przybycie, świetny turniej i rewelacyjną atmosferę! Mam nadzieję, że nowa lokacja zdała egzamin i chociaż w pewnym stopniu zastąpi Orle gniazdo. Do zobaczenia na dmp :)

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Ok muszę niestety was przeprosić za tak małą ilość zdjęć ale nastąpiły nieoczekiwane problemy techniczne mam nadzieję że zdjęcia te które przetrwały będą się podobać.

https://ibb.co/album/cJnDWF

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dziękuję organizatorom, mało teraz zostało osób chętnych do tej roboty i trzeba to docenić.

Nowe miejsce ma jedną zaletę - pokoje są o 2 klasy lepsze. Ma też jedną wadę, bylo bardzo mało miejsca miedzy stolami, mimo ze wydawało sie, że na sali jest dużo miejsca, no i przez to było duszno chyba bardziej niż sierpniu w Łomiankach.
Sędziowanie bardzo dobre.

Gratulacje dla top 3. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Wielkie dzięki za turniej. Świetnie się bawiłem, a z moim obecnym brakiem ogrania (pierwszy master w tym roku) to nawet udało mi się trochę powalczyć w i top20 nawet cieszy.
Dzięki za gry dla Azurixa, Nikodema, Warxa, Pociska i Furiona. Każda z partii była inna i nie mogę żadnego wyniku zwalić na kości ;)
Wielkie dzięki dla ziomków z Drobnych Wałeczków - niby graliśmy singla, ale czułem atmosferę jak na DMP :D

Co do organizacji mam parę spostrzeżeń:
+ sala w porządku. nawiew radził sobie średnio, ale było znośnie
+ ocena malowania - b. dobrze, że była i zrobiona sensownie
+ sędziowanie Abrassusa bardzo spoko. Jego brodę widziałem z końca sali ;)
+/- pilnowanie czasu - niby było, ale z dużą taryfą ulgową. I tak kończyłem na wezwanie sędziego, by potem się irytować, że mogłem dograć jeszcze szóstą turę "po czasie", bo można było.
+/- tereny 2D - nie otwierając ponownie wielkiej dyskusji nad wyższością estetyki nad praktycznością - tereny są bardzo spoko, ALE zachęcam do postawienie na nich prawdziwych makiet - obeliska, górki, etc. Poprawia to wyobrażenie przestrzenne i ogranicza pomyłki (grafika wzgórza z góry wygląda prawie jak las).
+/- trofea - nie zabrałem żadnego, ale moim malarskim okiem myślę, że dużo ciekawiej byłoby przeznaczyć kwotę na trofea na zaprojektowanie rzeźby jednego autorskiego trofeum "Orczego" i odlew żywiczny, a potem zmiana plakietek co roku - niż robienie randomowego kit-basha z figur GW, gdzie każda jest inna i trochę "przypadkowa".
- trochę ciasno przy stołach - to prawda. a wystarczyło rozstawić stoły naprzemiennie jak w szachownicy, bo miejsca po bokach było sporo
- brak tacek kartonowych - super patent z DMP Zielonej Góry i innych turniejów - warto go powtarzać
- paski z wynikami graczy - małe, gubią się, niewiele wnoszą poza wynikiem. ALE karta gracza ze skrótem scenariusze & objective, albo tabelki misfire/miscast na drugiej stronie kartki byłyby spoko. To też już było grane na turniejach.


A co do samego hotelu:
+ jedzenie spoko, bez szału ale przyzwoicie
+ pokoje - standard na pewno wyższy niż PRLowski Szczyrk z pleśnią, bo sądząc po prysznicach to były wymieniane na przestrzeni roku chyba
+ miejsce do zabawy dla najmłodszych
- obsługa - poza jedną szefową tam mało co ogarnia :) Pół obsługi to Ukrainki które nie rozumieją co do nich mówisz, w pokoju w toalecie pachniało moczem (ale na wezwanie umyli), deska klozetowa spadała z klopa (ale na wezwanie naprawili), pilotów do TV nie było (bo zabrali wcześniej i nie oddali), nie było mydła ani ręczników

Dzięki za turniej. Warto było przyjechać na Orcze :)

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Szary pisze: - obsługa - poza jedną szefową tam mało co ogarnia :) Pół obsługi to Ukrainki które nie rozumieją co do nich mówisz, w pokoju w toalecie pachniało moczem (ale na wezwanie umyli), deska klozetowa spadała z klopa (ale na wezwanie naprawili), pilotów do TV nie było (bo zabrali wcześniej i nie oddali), nie było mydła ani ręczników

Dzięki za turniej. Warto było przyjechać na Orcze :)
U nas w pokoju było czyściutko i pachnąco - gorzej z toaletami przy sali gimnastycznej, ale to może kwestia przemiału... Ręczniki w pokoju były.

Co do miejsca na sali, to ułożenie naprzemiennie stołów pod kątem prostym (tak jak my się obróciliśmy pod wpływem wieczornego słoneczka) by chyba dołożyło całkiem sporo miejsca!

Pozdro!

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Szary pisze:... nie było mydła ani ręczników...
U nas donieśli na koniec :D

A swoją drogą również dzięki za gierki, powrót do gry po latach napawa mnie optymizmem do dalszych bitewek, bez spiny nawet jak kości nie szły.
ID: 2477

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

dobry turniej, dobry hotel, dobra organizacja, dobra cena, rewelacyjne tereny :)

pozdro !

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

graty dla topki
dzięki przeciwnikom za fajne gry
Turniej fajny, miejsce spoko
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

od strony rodzinnej z dzieckiem tez ok, plac zabaw i atrakcje nad jeziorem na plus :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Bardzo dobrze się bawiłem. Cieszę się, że ktoś jeszcze organizuje tak fajne turnieje. Zarzutów nie mam. Było parę niedociągnięć, ale nic co by zmieniło moje odczucie turnieju. Za rok mam zamiar wpaść.

Dzięki przeciwnikom za gry i ekipie z wieczora oraz współlokatorom za miło spędzony czas.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdecznie dziękuję organizatorom za turniej, bawiłem się świetnie :-) dzięki Abrasus i Janek, że sędziowaliście i ogarnialiście.

Dziękuję również przeciwnikom za bardzo dobre bitwy Błażejowi, Azurixowi, Krzechowi, Dębkowi i Sillowi. Zagrałem defensywnym EoS z mieszanką prawie wszystkich typów jednostek w armii i mocnym wsparciem artylerii. Zrobiłem w sumie 67 pkt z bitew, 6 miejsce jest bardzo miłym akcentem po kilku miesiącach niegrania.

Widzimy się na kolejnych turniejach i mam nadzieję, że będziecie organizować za rok Orcze Gniazdo :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Super turniej :)
Miejscówka jak dla mnie zdecydowanie lepsza od Orlego Gniazda - fajne pokoje, ogródek, pełno sklepów, zaraz obok jezioro, przyzwoite żarcie, itd. Siedziałem tam z rodziną do czwartku i było super. Masa atrakcji w okolicy do zobaczenia, a okolica wyjątkowej urody.
Dzięki przeciwnikom za spoko bitewki.

ps. Orki wygrały :shock: :mrgreen: :twisted: Gratulacje Artur!

ODPOWIEDZ