[Master] Orcze Gniazdo 26-27.05 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Master] Orcze Gniazdo 26-27.05 4500

Post autor: Glonojad »

Czy do tego czasu będą już jakieś bliższe szczegóły dotyczące miejscówki? Nie ukrywam, że sprawę rozpatruję w kontekście szerszych planów rodzinnych ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wszystkie informacje maja być w najbliższych dniach.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Są już pierwsze wpłaty.
Co do miejsca rozgrywania turnieju będzie to OWR Silesia w Międzybrodziu Bialskim
http://silesiaowr.pl/

Miejsc noclegowych w hotelu jest 105
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Pytanko temacie hotelu - może głupie, ale nie jestem weteranem tego typu imprez :)
Rezerwacja miejsc w ramach tego limitu 105 jest jakoś zorganizowana, czy każdy sam sobie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Czy powołując się na mastera mogę uzyskać zniżkę (i jaką?).

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Krzechu pisze:Pytanko temacie hotelu - może głupie, ale nie jestem weteranem tego typu imprez :)
Rezerwacja miejsc w ramach tego limitu 105 jest jakoś zorganizowana, czy każdy sam sobie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Czy powołując się na mastera mogę uzyskać zniżkę (i jaką?).
Będzie specjalna oferta dla nas, w tym tygodniu wrzucę ją do pierwszego posta.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ogólnie o Hotelu:
Pokoje o jednym standardzie z całkiem ładnymi i zadbanymi łazienkami. Standard to gdzieś pomiędzy Normalnym pokojem a pokojem Premium w Orlim Gnieździe.
Jedzenie lepsze i większe porcje!

Śniadanie szwedzki stół,
Obiad dwudaniowy plus kompot,
Kolacja szwedzki stół plus gorące danie - chyba spaghetti lub gulasz węgierski.

Na miejscu restauracja oraz pizzeria - wszystko na stronie Ośrodka.
After Party na terenie Hotelu :) Regionalna wódka Kurwica na miejscu! Specjalnie ustalone ceny na alkohol: Lane piwo 0,5l Tyskie - 6zł

Parking na terenie Ośrodka w cenie imprezy.

Restauracja połączona z barem. Jedzenie wydawane do godziny 22-giej. Sprzedaż w barze do 24-tej ew. przy większym zainteresowaniu istnieje możliwość przedłużenia.
Do naszej dyspozycji oddane również lobby hotelowe - przeznaczone na chillout i pogrywanie w planszówki.
Games room oczywiście na miejscu :)

Sam turniej będzie się odbywał na sali gimnastycznej, z opcją klimatyzacji, nagłośnienie i duży wyświetlacz na timer i wyniki!

Wszystkie pokoje zarezerwowane są na naszą imprezę - tak więc cały hotel jest do naszej dyspozycji!

2 pakiety:

1. Mini: 105 zł w tym 1x nocleg (z soboty na niedzielę) 1x śniadanie, 1x obiad i 1x kolacja
Oszczędność +/- 30zł

2. Full: 185 zł w tym 2x nocleg (z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę), 2x śniadanie, 2x obiad i 2x kolacja. Czyli pełen pobyt z pełnym wyżywieniem. Oszczędność +/- 80zł

Opcja wegetariańska z dopłatą 5zł do każdego posiłku!

Każdy pakiet to bardzo duża oszczędność. Ceny obowiązują do 01.05.2018. Później idą do góry o 20zł. Raczej nie ma możliwości płacenia na miejscu - to jest tylko sam Master a nie cały KONWENT! Proszę pamiętajcie o tym. Dotyczy to również zakupu posiłków na miejscu - NIE ZAJMUJEMY SIĘ TYM :)

Wszystkie miejsca noclegowe przed Masterem są wyprzedane - więc nie ma opcji przyjechać do tego hotelu na mini wczasy - jeżeli będzie taka potrzeba Pani z hotelu obiecała pomóc w znalezieniu jakiegoś fajnego miejsca w pobliżu.

Zgłoszenia dotyczące noclegu na maila: sklep.gnom@gmail.com

Podsumowując:
Zgłoszenie na turniej i wpisowe na niego - do mnie
Nocleg i jedzenie przez Gnoma:



(wrzuciłem to także do pierwszego posta)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Ale te ceny za osobe, za pokój? Jeśli za osobę to jakie ceny w sytuacji, gdy chce się przyjechać z rodziną i wziąć cały pokój?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Za osobę, jeśli ktoś chce przyjechać z rodziną musi w mailu do Gnoma zaznaczyć ilość osób i to że powinny być w 1 pokoju.

Ważna informacja - tam jest tylko 105 noclegowych więc polecam temat noclegu szybko ogarnąć.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Dokładnie tak jak pisze Tomek. Ilość miejsc ograniczona (tak samo jak kombinacji - z tego co wiem są 1,2,3 i 4 osobowe) całą rozpiskę dostaniemy jutro lub w sobotę. Wszystkie dodatkowe informacje będziemy udzielać na maila.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Dopisz do rezerwowej.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
dravenlord
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: dravenlord »

Wplata poszła

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Siema przelew za mnie poszedł z puli Ordinu. Gdzie należy zrobić przelew za noclegi?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Postaramy się o to żeby za noclegi można było wpłacać bezpośrednio do hotelu L, jeśli się nie uda to będzie do mnie. Dam znać tutaj.

Dostałem dzisiaj trochę przedplat ale nie mam możliwości aktualizacji listy teraz.
Następna aktualizacja przedplat w czwartek.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

wbijcie mnie też na "rezerwówkę"

Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: Jack Skwarrow »

Trochę mi się nie podoba rezerwowanie takiej ilości miejsc dla N/N... To stwarza sytuację, że osoby jeszcze niezdecydowane mają pierwszeństwo przed już zdecydowanymi ale nie należącymi do klubów, które taką praktykę stosują. Uważam, że uczciwiej by było gdyby każdy mógł się osobiście zapisać z imienia i nazwiska, zrobić przedpłatę itp. I na tej podstawie byłaby tworzona lista.No ofens :)

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Spokojnie, wpisujcie się na "listę rezerwową" działam w kierunku powiększenia imprezy :)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Można ewentualnie zrobić tak jak jest na dmp, czyli rezerwacja do końca/połowy kwietnia a potem rezerwacje niezapłacone znikają.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

a czytaliście te szalone trzy strony tematu? przedpłaty są do 30 marca i potem się miejsca zwalniają.

KubaM
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: KubaM »

Hejka,

Mógłbym prosić o dopisanie na listę rezerwowa ?
Zgłoszenie puściłem 18 Marca wiec dane powinny być w dżungli elektronicznej poczty ;)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Firma Green Stuff World dołącza do sponsorów:

Obrazek

http://www.greenstuffworld.com/en/

ODPOWIEDZ