Master Orcze Gniazdo Puchar dla Najlepszego Klubu!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Master Orcze Gniazdo Puchar dla Najlepszego Klubu!

Post autor: Xargos »

Puchar na Orcze Gniazdo i najważniejsza nagroda dla Najlepszego Klubu! Każdy gracz przekazuje zdobyte punkty na rzecz swojego Klubu, ten który uzyska najlepszy sumaryczny wynik otrzymuje to cudeńko :) Liczy się ilość i troszeczkę jakość!

https://naforum.zapodaj.net/b9c3015622e8.jpg.html

ps. są jeszcze wolne miejsca w hotelu. Gorąco zapraszamy do skorzystania z tej opcji!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Bardzo fajny pomysł =D>

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Super pomysł. Tylko proponowałbym wyciągać średnią bo inaczej trochę to będzie nie fair w stosunku do małych klubów. Dopisać zapis minimum z dwóch, trzech graczy na turnieju na przykład.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Nie dla najlepszego a dla najliczniejszego;)
Ale chyba taka miala byc idea tej nagro nie jakosc a ilosc.
Obrazek
Highborn Elves Only!

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

ok jasne. Prawo organizatora. No to część ludzi może tylko popatrzeć na nagrodę.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Rekrutujcie! Szkolcie! Trenujcie! Rośnijcie w siłę! Deptajcie wrogów!

Taka idea powinna wam przyświecać a nie pitu pitu nie mam kolegów :P

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Popieram ideę, super pomysł by nagrodzić najaktywniejszy klub. Za rok przyciagniemy dinozaurów! :D

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ośmiornica rekrutuje malkontentów.
Składki 2zł miesięcznie i możliwość zrobienia zdjęcia z Trofeum jak je wygramy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Świetny pomysł i super puchar, chodzi o promowanie wyjazdów klubowych - myślę że spokojnie można osobną kategorię wprowadzić.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Aby wyciagnac najlepszy klub nie warto robic sumy graczy (bo wygra w teorii najliczniejszy)
Ani sredniej ( bo furion bedzie bil szmaje i wyrwiego po kostkach aby nie mogli przyjechac ;) a tak serio to wygra klub gdzie bedzie jedna osoba i to wystarczajaco wysoko)

Tylko wziac najlepsze 3 lub 5 wynikow osob z klubu i je zsumowac


Ale to juz pewnie pomysl na za rok ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

E tam. Dla najlepszych jest top3. A tu chodzi o promocję aktywności. Niech ci słabsi też mają możliwość przyczynienia się do sukcesu klubu choćby samą swoją obecnością. W Ordinie macie sporo ludzi, czas ich obudzić a nie sugerować zmiany regulaminu pod siebie :P

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Wiedzialem, ze zaraz pojdzie ten argument :D

Ad ordinum zawsze sie pojawia w dyskusjach ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dokładnie tak jak mówi Kołata - standardowo są puchary dla top3, dodatkowo jest puchar dla masakratora, kolejny puchar dla najmłodszego gracza i ten o którym dyskutujemy - gdzie każdy gracz się liczy- bardzo fajna inicjatywa, która promuje kluby jako całość.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Może jakieś wyróżnienie dla osób które najładniej pomalują sami (nie sami) swoje armie. Ostatnio zostałem wyróżniony w Lublinie. Zdecydowanie mnie to zmotywowało do malowania ładnie pacynek.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

dziop pisze:Może jakieś wyróżnienie dla osób które najładniej pomalują sami (nie sami) swoje armie. Ostatnio zostałem wyróżniony w Lublinie. Zdecydowanie mnie to zmotywowało do malowania ładnie pacynek.
Będzie nagroda dla najładniejszej armii, także picuj modele;)

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Big Boss M. pisze:
dziop pisze:Może jakieś wyróżnienie dla osób które najładniej pomalują sami (nie sami) swoje armie. Ostatnio zostałem wyróżniony w Lublinie. Zdecydowanie mnie to zmotywowało do malowania ładnie pacynek.
Będzie nagroda dla najładniejszej armii, także picuj modele;)
Na najładniejszą to raczej szans nie mam przy np. Kołacie ale może jakiś uścisk dłoni prezesa te sprawy

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jak zasluzysz to Ci pogratuluje i armii i wyniku ;)

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Shino pisze:Jak zasluzysz to Ci pogratuluje i armii i wyniku ;)
Będę się starał dla Ordinu :0 chyba, że mi Wrona wybuchnie wtedy no cóż.

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Nie wiem kto na tej imprezie będzie robił za prezesa ale ja na wszelki wypadek uścisk dłoni mogę zagwarantować :)

Puchar ma zachęcać do licznych i liczebnych wyjazdów klubowych - czyli mobilizacji starej gwardii i nowego narybku. Ponadto ma uświadamiać młodych o niesprawiedliwości tego świata.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

dziop pisze:
Big Boss M. pisze:
dziop pisze:Może jakieś wyróżnienie dla osób które najładniej pomalują sami (nie sami) swoje armie. Ostatnio zostałem wyróżniony w Lublinie. Zdecydowanie mnie to zmotywowało do malowania ładnie pacynek.
Będzie nagroda dla najładniejszej armii, także picuj modele;)
Na najładniejszą to raczej szans nie mam przy np. Kołacie ale może jakiś uścisk dłoni prezesa te sprawy
W takim razie, możesz się wykazać jeszcze w 1 kategorii, mianowicie najlepiej przekonwertowywana armia, docenimy tych którzy lubią pobawić się z GSem i bitsami;)

ODPOWIEDZ