[MASTER] Poznań, 15-16.09. 2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Re: [MASTER] Poznań, 15-16.09. 2018

Post autor: MikiChol »

Z tego co wiem jakieś 2 bluzy zostaly, podobnie jak inne fanty (jakieś pojedyncze figury, treye, karty magii). Wszystko jest u Boi.

boja wlkp
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: poznań

Post autor: boja wlkp »

dziękuje wszystkim za frekwencje i mam nadzieje że się podobało

boja wlkp
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: poznań

Post autor: boja wlkp »

mam małe znaleziska
korsarz z dark elws
dzik na 40mm
2x bluza
jak ktoś nie ma swoich rzeczy to niech da znać
natomiast jak miał by wątpliwości to mogę zrobić zdjęcie i wysłać na Facebooka

Romek
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Cześć, Dzięki za świetny turniej.

Mam pytanie: Czy można gdzieś sprawdzić ile się dostało z modelarki (Liczy się do całościowego)?
Wydawało mi się, że miałem 12 + 67 z bitew (9/20/20/5/13) to było 79 w sumie.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dzięki serdeczne za turniej - organizatorom za wysiłek, przeciwnikom za bardzo dobre, bezspinowe bitwy. Udany weekend :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dzięki za ponowny weekend z pacynkami - wynik nie powala ale .... nie o to chodzi w tych wyjazdach :)
Przeciwnikom - Tomek Ł., Radek, Sorneu, Myth i Pedro - dzięki za bezspinowe bitwy !!! Nowe doświadczenie - WoDG i Bretka jeszcze za mocne dla mnie :(
Do zobaczenia na następnym wyjeździe !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Kto dostał hobbystę?

boja wlkp
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: poznań

Post autor: boja wlkp »

galharen

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dziękóję przeciwniką za bitwy i organizatorom za turniej.
Miło było zobaczyć staryh znajomyh!

Do następnego!

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Fajnie znowu zagrać mastera w Poznaniu, dzięki wszystkim za bitwy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Bardzo dziękuję organizatorom za fajny turniej i przeciwnikom za bitwy – ostatnie 2 lata nie udawało mi się do Was jeździć, więc teraz wróciły fajne wspomnienia szczególnie właśnie z tej szkoły gdzie tych turniejów to już trochę było.
Uznałem, że napiszę kilka słów o mojej rozpisce, bo muszę uhonorować smoka którego wziąłem na turniej 1x w życiu :D

Po raz kolejny potwierdza się, że dziewiąta edycja jest zdecydowanie najlepszą jaka kiedykolwiek była! Wychodzi, że można grać naprawdę wszystkim i każde złożenie ma sens i można nim coś ugrać.
Jeszcze tytułem wstępu – na smoka namówił mnie oczywiście Konrad – polecam jego kanał jeżeli ktoś jeszcze nie widział - https://www.youtube.com/channel/UCA9Thn ... ZZWw9Oy9yw (nawet poświęcił mojej rozpisce cały filmik)

PODBOJE ZOMBIE DRAGONA :

1 bitwa – Kamel – UD

Tu w dużej mierze smoczek wygrał mi bitwę, już w 1 turze wyjechałem nim na pałe z zamiarem wpadania w jakikolwiek combat, bo na dystans bałem się że może za bardzo dostawać – przeciwnik podjął wyzwanie i wpadł w niego 8 uszatkami, dostałem kilka ran, coś tam wbiłem. Udało się ustać i skontrować wight kingiem i courtem – na smoka weszły rerole to wound i zionięcie więc uszatki zniknęły. W odpowiedzi dostałem szarże sfinksa – znowu dostałem jakąś ranę, smok dał dupy i nic nie zrobił ale w następnej turze odkuł się bo wbił 4w w sfinksa mając po raz kolejny na sobie rerole to wound
19:1

2 bitwa – Bobson – Bestie

Tutaj Zombie Dragon stwierdził, że trochę pozalatuje te bestyjki więc starałem się kontrolować pozycję minosów – w pewnym momencie Boguś dał mi lekką szansę – mogłem wpaść smokiem w bok psów i z overruna w bok lorda na rydwanie walczącego z wilkami – co też zrobiłem. Przebiłem się przez wilki i dojechałem na bok rydwanu – oczywiście czelendż – udało mi się wbić 2 rany – w innym miejscu stołu działo się coś na tyle ważnego, że nie zdołałem go nabuffować – kozi lord odwinął się raz – wyszło, że wygrałem o 3, więc mając feara brejkowałem go o 4 – niestety zdał na 5 – dostałem szarżę w psy od minosów i się posypałem, niemniej i tak jestem zadowolony bo skupił na sobie tyle uwagi, że cała reszta zrobiła swoje.
15:5

3 bitwa – Shino – UD

Tutaj smok odpoczywał, po ciężkim starciu z kozim lordem wolał przycupnąć sobie i poobserwować swoich przyszłych przeciwników – zmęczeni wzięliśmy z Shinem remis, a ja sobie posiedziałem z Cezarem i Laikiem – los chciał, że to byli dokładnie moi przeciwnicy dnia drugiego, także smok oddał się owocnym studiom.
10:10

4 bitwa – Cezar – VC

Bitwa o wampirzą dominację! Sporo rzeczy mnie tu kontrowało, więc smoczek miał mi tym razem trzymać flankę. Na moje szczęście Łukasz zrobił błąd – wpadł terrorem w 20 zombiaków gdzie smok już czekał żeby skontrować – zombiaki trochę się posypały, ale ustały, a nawet zdołały wybić jedno martwe oko terrorowi widłami, także smok miał ciut łatwiejsza zadanie – wszarżowałem i wbiłem ze wszystkich ataków i zionięcia 4w i zdołałem posypać potworka. Z overruna wpadłem w 20 zombie – wbiłem idealnie 10w i liczyłem, że się uwolnię żeby w swojej doszarżować w vampire knightów - niestety tym razem inny bohaterski zombiak wbił widły na tyle celnie, że dostałem jednego wounda i ustałem z 1 zombiakiem… Rycerze odjechali w podskokach i w następnej turze już nie doleciałem w nich na 8. Niemniej reszta dała jakoś radę.
20:0

5 bitwa – Laik – SE

To już chyba nasza 3 czy 4 bitwa w tym roku, ale dla smoka to mogły być traumatyczne momenty – tym razem zajął taktyczną pozycję na mojej krawędzi celem ograniczenia jeżyka jakie leśne pokraki chciały z niego zrobić – ostatecznie z 20 poisoniarzy dostałem 3 woundy – ja w swojej turze wyszedłem mocno do przodu, żeby odciąć strzelanie w niego. Miałem sporo farta w tej bitwie, bo Laik oblał na dużych łukach panikę od zabitego orła i był tak miły, że się nie zebrał :D Najbardziej epicka akcja i tak została na koniec. W pewnym momencie Laikowi skończyły się już łuki więc „bezpiecznie” wyleciałem i zabiłem sisterki – Laik już trochę w desperacji rzucił w niego z 5 kostek banisha z wynikiem 4, 5, 6, 6, 6 :D Byłem na 3w, więc pomyślałem że to i tak świetny deal oddając smoka za treemana, więc nawet nie próbowałem rozpraszać. Laik przebił smoka 6x, oblałem wszystkie savy na 5+, ale przecież jest jeszcze regenka na 6+ :twisted: Także no, smok zdał 4 na 6 regenek na 6+ i przeżył tym samym zbierając swoje najcenniejsze trofeum na turnieju 8)
20:0

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

Będą jakieś pikczursy?

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Szaitis pisze:............
Szybciej się doczekaliśmy relacji z Poznania jak z ETC...;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Crane pisze:
Szaitis pisze:............
Szybciej się doczekaliśmy relacji z Poznania jak z ETC...;)
Mam od 2 tygodni 5 bitew opisanych, może się zmuszę dzisiaj jeszcze wrócić pamiecią do tej ostatniej :)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

boja wlkp pisze:galharen
jakieś trofeum? :D
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

boja wlkp
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: poznań

Post autor: boja wlkp »

Pszyznaje że nie do konca wyszedł tak jak byśmy chcieli ale wiem jakie błendy były zrobione . A człowiek uczy sie na błędach. I nie będziemy ich już poprłniac . A po zatym jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za turniej, miło było wrócić do Poznania po latach.
Gratulacje dla Boji i Żaby - bardzo fajny debiut

Dziękuję moim przeciwnikom - Druchii, Cezar, Guldur i Szaitis - grało się z Wami bardzo fajnie :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ