[Warszawa] 24.06.2018 Warsztaty malarskie #9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pan_Ryba
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

[Warszawa] 24.06.2018 Warsztaty malarskie #9

Post autor: Pan_Ryba »

Warsztaty malarskie #9

Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przeznaczone są dla hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca tworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone jest przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy.

Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.

Na dziewiąte spotkanie zapraszamy 24 czerwca 2018 r. (niedziela) w godz. 10.00 - 16.00.

Prowadzącym warsztaty będzie: DARIUSZ GNIADEK


Prowadzący o sobie:

"Od 10 lat moją pasją jest modelarstwo oraz gra bitewna Lord of the Rings SBG (obecnie Hobbit SBG). Dzięki bitewniakowi rozpocząłem także swoją przygodę z aerografią - nie tylko w figurkowym zastosowaniu.

Miałem przyjemność malować modele do różnych systemów bitewnych. Figurki do Władcy Pierścieni nie są najlepszym wyborem dla początkującego ze względu na brak dużych powierzchni na modelach.

Na swoim koncie nie mam żadnych prestiżowych nagród malarskich, ale posiadam doświadczenie w malowaniu powietrzem oraz wiedzę o czym będziecie mogli przekonać się na najbliższych warsztatach.

Zaprezentuję zaawansowaną obsługę sprzętu oraz pokażę najważniejsze techniki malarskie wykorzystujące aerograf."

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: debowa.tarcza@gmail.com z tematem WARSZTATY#9.

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów.

Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment. Na warsztatach zostaną zapewnione aerografy oraz związane z nimi podstawowe wyposażenie.

Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
Pan_Ryba
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Pan_Ryba »

Zapraszam do zapoznania się z fotorelacją z warsztatów malarskich #9
Galeria zdjęć dostępna tu:

https://photos.google.com/share/AF1QipM ... hMNjU0ejFR

ODPOWIEDZ