[MASTER] Zielona Góra - 25-26.08.2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Carlos
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Re: [MASTER] Zielona Góra - 25-26.08.2018

Post autor: Carlos »

-Qc- pisze:
Szaitis pisze:Chciałbym się dowiedzieć jakie jest ostateczne stanowisko w sprawie Klopsa - bo chciałbym do Was przyjechać, ale jeżeli banujecie graczy to będę musiał Was zbojkotować.
Obrazek
Dobrze, że nie dają banów za złe użycie mema.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Snajper pisze:
Szaitis pisze:Chciałbym się dowiedzieć jakie jest ostateczne stanowisko w sprawie Klopsa - bo chciałbym do Was przyjechać, ale jeżeli banujecie graczy to będę musiał Was zbojkotować.
Nie, nie zmieniliśmy zdania. Tym niemniej jeśli ty zmienisz zdanie to zapraszam do Zielonej Góry ;)

Przy okazji, na miejscu w sobotę wieczorem będziemy robić imprezkę. Będzie sobie można tam kupić bro a nawet mocniejszy alkohol. Do godz. 22 powinien być też grill dla tych, którzy lubią wieczorem coś przegryźć. Piknikowa atmosfera. Jak komuś będzie mało gier w turnieju to będzie mógł wieczorem coś jeszcze sobie zagrać ;)
Jeszcze bym dodal, ze miejscowka jest pierwsza klasa. Zadna tam szkola ze smierdzacymi kiblami, ale wlasny lokal klubowy ze wspoldzielonym podworkiem, klimatyzacja w srodku, z dala od gwaru. Szykuje sie porzadna impreza :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Po prostu to jest bardzo niebezpieczny precedens, jeszcze tym bardziej teraz gdzie dziwni ludzie chcą nam zbanować tegorocznego kapitana reprezentacji Polski. Turnieje mają raczej propagować hobby, a nie odcinać dostęp do niego.

Szkoda, dajcie znać jeżeli zmienicie zdanie.

Pozdro i bawcie się dobrze!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Ja popieram stanowisko i cel. Jest precedens, ale może dzięki temu osoby zachowujące się jak ostatnie wuje się zastanowią 2 razy zanim coś odwalą.
Osobiście szkoda mi Klopsa, nie wydaje mi się on w jakikolwiek sposób groźny ani gorszący.

Dla mnie bardziej istotne jest czy ban jest dożywotni czy jednorazowy na zasadzie "ogarnij się, przemyśl sobie". Banów dożywotnich nie powinno być.

Musimy coś zrobić i może to jest jakiś sposób, LL śpi i problemu nie widzi. Co master to lepsza szopka. :cry:
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Snajper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Ad Astra

Post autor: Snajper »

Dziedzic pisze: Dla mnie bardziej istotne jest czy ban jest dożywotni czy jednorazowy na zasadzie "ogarnij się, przemyśl sobie". Banów dożywotnich nie powinno być.
To jest ban jednorazowy, też jesteśmy przeciwnikami banów dożywotnich. Tym niemniej na naszej imprezie chcielibyśmy, aby była fajna miła atmosfera i ludzie po prostu dobrze się bawili 8)

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

A może rozwiązanie kompromisowe na początek.
Dać mu na starcie -5 DP i info ze ma.już żóltą kartkę.
On sam zdecyduje czy chce być.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Snajper pisze:
Dziedzic pisze: Dla mnie bardziej istotne jest czy ban jest dożywotni czy jednorazowy na zasadzie "ogarnij się, przemyśl sobie". Banów dożywotnich nie powinno być.
To jest ban jednorazowy, też jesteśmy przeciwnikami banów dożywotnich. Tym niemniej na naszej imprezie chcielibyśmy, aby była fajna miła atmosfera i ludzie po prostu dobrze się bawili 8)
=D> tak to powinno funkcjonować 8)

Awatar użytkownika
cHudy
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Ad Astra Zielona Góra /Hauptstadt Legionäre Berlin

Post autor: cHudy »

PSz pisze:A może rozwiązanie kompromisowe na początek.
Dać mu na starcie -5 DP i info ze ma.już żóltą kartkę.
On sam zdecyduje czy chce być.
Hej,
aby uniknac jakiejkolwiek zbednej dyskusji w tym temacie najlepiej po prostu uszanowac decyzje organizatorow.

Poza tym dolaczam sie do wypowiedzi Klaudela i Snajpa w kwestii miejscowy i imprezy. Zapewniam, ze brak Klopsa to nie jedyne USP turnieju : )

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Kaska poszła. Czy jest szansa na kaszę gryczaną zamiast ziemniaków?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Wiadomo już o której turniej się zaczyna? Jakiś rozkład godzinowy by się przydał, bo teraz nie wiem czy jak będziemy o 9.02 na dworcu w zielonej to zdążymy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szaitis pisze:Chciałbym się dowiedzieć jakie jest ostateczne stanowisko w sprawie Klopsa - bo chciałbym do Was przyjechać, ale jeżeli banujecie graczy to będę musiał Was zbojkotować.
To jest w sumie stanowisko całego klubu.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ja na pewno będę, mam już samolot do ZG zaklepany ;)

Wracam prosto z delegacji na tego Mastera - jeśli ktoś ma jakiś pomysł, jak po mam wrócić do Katowic, to jestem otwarty na sugestie ;)

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Rozkład godzinowy gier:

Sobota
9:00 - 9:50 Zapisy
10:00 - 13:00 Bitwa pierwsza
13:00 - 14:00 przerwa obiadowa
14:00 - 17:00 Bitwa druga
17:30 - 20:30 Bitwa trzecia
Niedziela
8:30 - 11:30 Bitwa czwarta
12:00 - 15:00 Bitwa piąta
15:15 - 15:30 Zakończenie imprezy

Przypominam, że opłacenie wejściówki i przesłanie rozpiski do 20.08 daje dodatkowe punkty :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Duza szansa ze JH beda. To zelezy od dzisiaj i kawalerskiego RIPleya
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Salamandry też się szykują - prawdopodobnie w ilości 3 sztuk :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: CEZAR »

Będę :)

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Bede.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ja niestety nie dam rady się pojawić. Bawcie się dobrze

Awatar użytkownika
Kisiel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Kisiel »

Pożyczę 2 sztuki Carnal Chariot (ten rydwan Lusta co jeździ bokiem). Odpłacam się złotym trunkiem lub czymś równie wartościowym. :D
War, War Never Changes....
Obrazek

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Przelew właśnie poszedł :wink:
Od razu powiem, że możesz Hrabia wykreślić Maksa z listy, coby niepotrzebnie miejsca nie zajmował - wybrał inny wyjazd w tym terminie. :cry:

ODPOWIEDZ