Łódź 14-16.09 w Atlas Arena...czy to możliwe?

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Łódź 14-16.09 w Atlas Arena...czy to możliwe?

Post autor: PiotrB »

Hej! Nie zaglądam na to forum a sporo tu się pozmieniało . Nie znalazłem rozpiski masterów na 2018.
Ale do rzeczy...
Moja firma Veto otrzymała propozycję zagospodarowania 2000 m 2 w Atlas Arena w czasie trwania fesiwalu komiksu i pop kultury w Łodzi.
Pomyślałem więc o Was, bo jesteście najlepiej obecne scentralizowanym środowiskiem bitewniaków w Polsce.
Czy ośrodek w Łodzi istnieje i czy zechciał by współpracować ? (nie za darmo bo impreza ma być komercyjna)
Czy są gdzieś terminy większych turniejów jak to było dawniej?
Czy zechcielibyście w tym terminie przyjechać do Łodzi?
Proszę się nie naśmiewać :) Na tym festiwalu będzie 35 k ludzi którzy zobaczą 9tką jeśli zechcecie mi pomóc i w nią tam zagracie :)
Z góry dzięki za pomoc i rady ;)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Piotr temat masterów: viewtopic.php?f=26&t=53897

W lodzi jest prezny osrodek i maja mastera w Pazdzierniku (parowka)

wiecej info dadza: Slivek Napadzior Hoops i ogólnie Łódzka Ośmiornica odbiór
Ostatnio zmieniony 15 lip 2018, o 20:07 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2018, o 00:27 przez Ninos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

W tym terminie jest master w Poznaniu. Proszę nie róbcie konkurencyjnej imprezy (szczególnie, że oba ośrodki są względnie blisko)

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

MikiChol pisze:W tym terminie jest master w Poznaniu. Proszę nie róbcie konkurencyjnej imprezy (szczególnie, że oba ośrodki są względnie blisko)
Z punktu widzenia promocji T9A lepiej by było przenieść mastera poznańskiego i zrobić imprezę w Łodzi skoro jest miejscówa i widownia...

Ale to moje skromne zdanie...

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

Cóż Łódź w tym terminie to fajna sprawa, rozważcie przeniesienie tego mastera bo jest jeszcze czas.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Jak wyżej, sam bym chętnie w tym terminie przyjechał do Łodzi, bo to faktycznie doskonała okazja by zrobić promocję gry i fajnego mastera.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Tez uwazam ze promocja hobby to cel nadrzędny naszej dzialalnosci jako srodowisko bo za 10 lat srednia na masterach to bedzie 40 lat :-).
Sprobujcie sie dodagac by osmiornice zrobic we wrzesniu a turniej poznanski w pazdzierniku.srodowiskograczy na tym zyskac moze
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Termin super i chętnie bym sie zjawił w Łodzi na takiej duzej imprezie :D
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Albo_Albo pisze:....Klops i ogólnie Łódzka Ośmiornica odbiór
Z Klopsem to jakieś nieporozumienie.
Człowiek jest z innego klubu, nie znamy i się nie przyznajemy.
Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Ktoś może wrzucić jakąś ankietę. Jeśli większość będzie za Łodzią to Poznań zwolni termin. Myślę że to uczciwa propozycja

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »


Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

WarX pisze:https://www.surveymonkey.com/r/MYZQH7F

Takie cuś wystarczy? ;)
super sprawa, ja już głos oddałem

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Tez zaglosowalem
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Hoops pisze:
Albo_Albo pisze:....Klops i ogólnie Łódzka Ośmiornica odbiór
Z Klopsem to jakieś nieporozumienie.
Człowiek jest z innego klubu, nie znamy i się nie przyznajemy.
Boze ja napisalem Klopsem :o sorry mialo byc Hoopsem :oops: :oops: wielkie sorry pisalem z komorki i w ogole nie wiem skad mi sie Klops tam nawinal :-/

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jakkolwiek rozumiem ogólny entuzjazm, to organizacja mastera zaczyna się wcześniej niż tydzień przed imprezą.
Dlatego też w pierwszej kolejności powinni się wypowiedzieć organizatorzy masterów z Łodzi i Poznania, dopiero potem gracze.
Organizatorzy z Poznania mają już ogarniętą miejscówkę, może(?) ponieśli jakieś koszta z tym związane, poczekajmy na ich wypowiedź.
Jak napisał PiotrB, miejscówka w Łodzi nie jest za darmo.
Organizatorzy z Łodzi powinni się skontaktować i przeliczyć, czy uda im się zamknąć budżet takiej imprezy.
Zwłaszcza przy ostatnim powszechnym kręceniu nosem, gdy master kosztuje więcej niż 50zł od osoby.
Dopiero wtedy można robić takie głosowania na forum.

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

jasne trzeba wszystko przeliczyć, ale rozumiem, że to organizatorom na nas zależy więc jest pole do rozmowy, przy czym to jest duża impreza i tu chyba łatwiej będzie wyłożyć parę groszy na bilet ze względu na dodatkowe atrakcje jej towarzyszące

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Udało mi się przypadkiem skasować treść ankiety ;)
Niestety SM w wersji za darmo nie ostrzega przed destrukcją włączonej :(

Aby nie sugerować wyników nie powiem na razie, która opcja wygrała.

Natomiast jak rozumiem organizatorzy i z Łodzi i Poznania są wstępnie skłonni do tej zamianki, chcą tylko poznać opinię uczestników.

Poza tym zostało dokładnie dwa miesiące - domniemuję, że dużo się da jeszcze zorganizować, odorganizować.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja się chyba źle wyraziłem :) Klub zarobi na zrobieniu tej imprezy w Atlas Arena a nie zapłaci :) Pod warunkiem, że poza turniejem uda nam się ogarnąć jakiś stoli albo 2 pokazowe dla ludzi z zewnątrz :) WarX - wyślę Ci jutro maila ze szczegółami i trzymam kciuki, żeby to się udało bo to dla Łodzi i nie tylko była by naprawdę super promocja figurek i nie tylko :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

PiotrB pisze:Ja się chyba źle wyraziłem :) Klub zarobi na zrobieniu tej imprezy w Atlas Arena a nie zapłaci :) Pod warunkiem, że poza turniejem uda nam się ogarnąć jakiś stoli albo 2 pokazowe dla ludzi z zewnątrz :) WarX - wyślę Ci jutro maila ze szczegółami i trzymam kciuki, żeby to się udało bo to dla Łodzi i nie tylko była by naprawdę super promocja figurek i nie tylko :)
PiotrB w Łodzi osoby odpowiedzialne za mastera to --> Slivek, Napadzior, Hoops. Myślę, że lepiej wysłać to do nich. Osoba odpowiedzialna za Mastera w Poznaniu to Żaba WLKP i Hrabia.

Jest jakaś oficjalna strona tego festiwalu?

ODPOWIEDZ