Łódź 14-16.09 w Atlas Arena...czy to możliwe?

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Re: Łódź 14-16.09 w Atlas Arena...czy to możliwe?

Post autor: ślivek »

Jest strona http://komiksfestiwal.com
Przez weekend byłem offline. Napad już napisał do żaby. Postaramy się dogadać jeśli tylko Poznaniowi to będzie pasowało i warunki które może veto zaoferować będą pozwalały na mastera. Jakby co to dzwońcie bądź piszcie bo ośmiornica na pewno chętna.
Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Pragnę tylko nadmienić, że Poznań jako organizator nie będzie się mógł zamieniać. To dla nas jest jedyny sensowny termin z tytułu roku akademickiego i roboty. Przy tych dwóch rzeczach nie ma opcji jeszcze ogarniać mastera.


Najlepiej osoby zainteresowane organizacją imentu w Łodzi, niech skontaktują się z Wojtkiem Soporowskim (Boja) to on jest głównym organizatorem. Jego nr 691 067 582

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Na pewno Poznań nie będzie w żaden sposób konkurować. Droga wolna. Tylko proszę o pewne info , najlepiej od organizatora mastera, że rozpoczął działać

Ps. Wojtek teraz jest na szkoleniu więc nie odpowie. Proszę o info do mnie w takim razie. Abym mógł z Wojtkiem pozamykać wszystko

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

To ciekawe bo ReyCast też ogarnia w tym terminie w Atlas Arenie w Łodzi dział bitewny. Chyba mamy mały konflikt interesów.

Z kim się kontaktowaliście?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Pewnie jest kilka działów bitewnych, lub jest podzielony na sekcje.

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

To lepiej niech Łódź się dogada i powie co ustaliła. Przy kilku klubach na koniec może się okazać impreza niewypałem. Do tej pory organizacja super była i liczę, że i tym razem szybko sprawa się rozwiążę :D

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja to widze tak. Jako że jest master w Poznaniu to nie będę robił imprezy "dziewiatkowej". Postawimy na pokazy gier niszowych ale wspieranych przez firmy wydające te gry.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Gralbym na 100% w tym terminie;)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Rey z całym szacunkiem, ale to raczej dziewiątkowcy by decydowali czy robią impreze czy nie. Tym bardziej klub który ową propozycję dostał. Rozumiem że masz konflikt interesów bo Piotr też dostał możliwość otrzymania powierzchni i ma chęć organizacji ale różnica między Tobą a Piotrem jest taka że Ty działasz w małych systemach, a Piotr gra w 9tke dlatego uderzył do nas z zapytaniem.
Jako osoba nie grajaca proszę Cię abyś decyzję pozostawił środowiskom z Poznania i naszego.
Mnie osobiście też nie uśmiecha się zabieranie imprezy poznaniowi.
Obrazek

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

Taka myśl, jeżeli chodzi o frekwencje to napewno jest ona wyższa jeżeli masterowi towarzyszy inna impreza, np. Szczyrk ile było osób i ile na nią czekało. To z tego względu, że wielu z nas ma rodziny i o wiele łatwiej jest zabrać się na taki event gdzie jeszcze osoby towarzyszące mają co robić, niż jechać samemu. Dlatego też uważam, że powinniśmy robić wszystko by właśnie turnieje "9" odbywały się niejako przy okazji innych dużych imprez.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

To jaka decyzja ostatecznie?
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Poniedziałek - Wtorek zapadnie decyzja .
Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

to proszę kontaktujcie się z Wojtkiem, nr tel 2 post od góry. ja przez 2 tyg będę za granica od jutra

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Hoops problem nie polega na tym kto gra a kto nie gra. Rzecz w tym kto koordynuje dział gier bitewnych. Na chwilę obecną wiem że są już 3 osoby odpowiedzialne za dział gier bitewnych i kazda z tych osób chce zrobić ten sam event. Będzie zabawnie jak nagle pojawią się ogłoszenia o 2 turniejach 9ed, turnieju KoW, turnieju shadespire, turnieju bloodbowla i to wszystko w jednym terminie i w jednym miejscu. Na razie jest bajzel bo osoby z organizacji zlecają to samo różnym osobom. Ja zaoferowałem ogarnięcie imprezy prawie za darmo. Z resztą wczoraj ze śliwkiem gadałem przez telefon. Do chwili jak sie główny organizator nie określi czy zleca to kilku osobom/firmom czy ma to zrobić jedna osoba/firma myślę że nie ma o czym rozmawiać.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Generalnie ofiszial info to to, że czekamy na organizatora jak rozpatrzy oferty i da znać jak chce to w końcu miejsce bitewniaków zagospodarować.
Także wszystkich co śledzą temat proszę o uzbrojenie się w cierpliwość bo póki co to piłka leży po stronie mfkig.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Rey nie chce pisać pmki. Nie wiedziałem za bardzo jak wyglądała sprawa z organizacją. Napisałem co napisałem ze względu na to że osoby nie siedzące za bardzo w tym kto jest jest z Ośmiornicy a kto nie mógł zrozumieć twoje słowa napisane jako oficjalne stanowisko klubu że Ty to widzisz tak żeby nie organizować 9th turnieju tylko "maluchy" systemowe.
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ok Chłopaki.
W skrócie - nie ma przenosin Mastera do Łodzi.
Dziękujemy VETO za zainteresowanie nami i wyjście z inicjatywą. Piotr jest w porządku i dba o nasze środowisko , nie zapomnijcie o tym przy zakupie figurek.
Przepraszamy Poznań za zamieszanie, dziękujemy za otwartość.
Do zobaczenia w Poznaniu !
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

=D>

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

A ktoś będzie pokazywał dziewiątkę na tej imprezie?

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

wind_sower pisze:A ktoś będzie pokazywał dziewiątkę na tej imprezie?
Jak dostaniemy okejkę to jak najbardziej ktoś z ośmiornicy tam będzie promować system :)
Obrazek

ODPOWIEDZ