[Katowice] 19.08 Szybki Goblin vol 37

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Re: [Katowice] 19.08 Parówka na dwóch stołach

Post autor: AndrzejAndrzej »

Proponuję zrobić parówkę, ale niech wszyscy przygotują też rozpy na singla i zdecydujemy w dniu turnieju, jak zobaczymy frekwencję.

Alternatywnie zróbcie przedpłątę za sensowną ilość DP

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No dobra wiec mamy 2:1 dla singla. czekam na resztę zainteresowanych czas myślę do środy
Pytanie czy będzie ktoś z Bielska bo gdyby zebrały się z 3 osoby to już byłby sens zagrania tej parówki :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Sabo też sie szykuje, i też wolałby solowy.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

stary dobry singliel do Śląskiej Ligi :)
To 9 Age tu się gra 4500 Euro

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Jak Solo mógłby nie chcieć gry solo? ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No dobra nie ma co się łudzić że ktoś jeszcze będzie za tą parówką (jesteście obrzydliwie nudni). W związku z tym zmieniamy format na singiel licząc że bielsko nas odwiedzi i ten turniej będzie wyglądał jak turniej a nie randomowy dzień z battlem :roll:
Oprócz tego proponuje zagrać ten turniej do ligi Śląskiej co by ją skończyć w końcu i zacząć nową w innym formacie. :wink:
Treści całego pierwszego postu nie zmienam bo go doskonale znacie a po za tym i tak nikt tego nie czyta :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

To nie tak ze nikomu się nie chce tej parówki, bardziej że za mało osób jest, bo lepiej zrobić turniej na 10 osób niż 5 par ;p
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

To może zrobić jakieś śmiesznie małe punkty (typu 3000) i zagrać 5 szybkich bitew, zamiast po 3? :p

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ty chyba WarX za krótko grasz w battla albo zupełnie nie znasz środowiska battlowego :mrgreen:
Jak chcesz co turniej inny format to polecam Lotra (czy tam teraz Midle-earth SBG ) :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Eltharion pisze:Ty chyba WarX za krótko grasz w battla albo zupełnie nie znasz środowiska battlowego :mrgreen:
Jak chcesz co turniej inny format to polecam Lotra (czy tam teraz Midle-earth SBG ) :wink:
Nie no potrzebowałem maks dwa styki ze społecznością, aby wiedzieć, że tu wszyscy zabetonowani na amen i są jeszcze z tego dumni... :p

Po prostu się zastanawiam głośno, czy pewnych rzeczy nie da się robić 'inaczej' ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Da o ile robimy to na 4500 pk :mrgreen:
Ja np kiedyś miałem marzenie zagrać dużą bitwę ( na nowe jakieś 20 000 pk) ale już się pogodziłem że równie dobrze mógłbym siąść i czekać na świętego mikołaja :roll: :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Eltharion pisze:Da o ile robimy to na 4500 pk :mrgreen:
Ja np kiedyś miałem marzenie zagrać dużą bitwę ( na nowe jakieś 20 000 pk) ale już się pogodziłem że równie dobrze mógłbym siąść i czekać na świętego mikołaja :roll: :(
20000pkt. Ja rozumiem, że w tym środowisku są wariaci, ale czy ktoś ma tyle figurek? ;) Ja na 4500 mam 100 krasnali na stole...

No i druga sprawa - bez modyfikacji zasad ponad 'grand armies' mogłoby braknąć oddziałów do wystawienia.

A trzecia taka, że armie z artylerią / dużą ilością strzelania w pierwszej turze zabiłyby ci generała, bsb i połowę pozostałych bohaterów bez ruszania o cal ;)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Ja wystawiam 3 demony i mam tyle punktów :D
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

8tys to sami bohaterowie :wink: Na takie pk śmiało wystawisz po prostu większość swojego booka
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

D0m1n1k
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: D0m1n1k »

Eltharion pisze:Ja np kiedyś miałem marzenie zagrać dużą bitwę ( na nowe jakieś 20 000 pk)
Gdzie, kiedy i jak? :o
WarX pisze: 20000pkt. Ja rozumiem, że w tym środowisku są wariaci, ale czy ktoś ma tyle figurek? ;) Ja na 4500 mam 100 krasnali na stole...

No i druga sprawa - bez modyfikacji zasad ponad 'grand armies' mogłoby braknąć oddziałów do wystawienia.

A trzecia taka, że armie z artylerią / dużą ilością strzelania w pierwszej turze zabiłyby ci generała, bsb i połowę pozostałych bohaterów bez ruszania o cal ;)
po pierwsze, tak. ja gram pół roku, mam armię na 8 000 i nie zamierzam zaprzestać kupowania nowych modeli

po drugie, gracze mogą się umówić na większą ilość i nikt im nie zabroni

po trzecie, zrobiłyby wprawdzie większe szkody, ale i tak by było znacznie więcej bohaterów i oddziałów niż normalnie

D0m1n1k
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: D0m1n1k »

Eltharion pisze:Da o ile robimy to na 4500 pk
No to może parówka 4500 na cały weekend?

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Eltharion pisze:Da o ile robimy to na 4500 pk :mrgreen:
Ja np kiedyś miałem marzenie zagrać dużą bitwę ( na nowe jakieś 20 000 pk) ale już się pogodziłem że równie dobrze mógłbym siąść i czekać na świętego mikołaja :roll: :(
Czemu się kiedyś nie umówisz z Debelialem czy innymi na domówkę :wink:
ID: 2477

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bo bardziej mnie intryguje pytanie czy Debelial i "inni" będą w niedziele na turnieju :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Uwaga!
Jest taki pomysł żeby zacząć o 9. Osoby zainteresowane (szczególnie te które mają troszku dalej tj Bielsko, Kraków) wypowiedziały się w temacie :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Będę, jestem za godzina 9.

ODPOWIEDZ