[Kraków] 04.08, Strefa Kibica w MDK, 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: [Kraków] 04.08, Strefa Kibica w MDK, 4500

Post autor: wind_sower »

Niektórzy tęsknią za tymi czasami. :)

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Dzięki za turniej Arranderowi Xierowi i Szymowi i do zobaczenia.

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Może nie tyle 9 co book do DE.
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Xier pisze:Może nie tyle 9 co book do DE.
E tam, book DE jest teraz super, może troszkę niższy poziom ale masa fajnych jednostek i opcji.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

TK też kiedyś były super, miały masę fajnych rzeczy i zabawek, absolutnie nie rozumiem dlaczego mieli na euro +200pkt ;/ . Najfajniejsze w booku DE są chyba witchki gdzie płaci się 21pkt za babę z s3 t3 defem 2, frenzy i bez sv :wink: Ciekawe o jakich fajnych opcjach mówisz.
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Xier pisze:TK też kiedyś były super, miały masę fajnych rzeczy i zabawek, absolutnie nie rozumiem dlaczego mieli na euro +200pkt ;/ . Najfajniejsze w booku DE są chyba witchki gdzie płaci się 21pkt za babę z s3 t3 defem 2, frenzy i bez sv :wink: Ciekawe o jakich fajnych opcjach mówisz.
Altar który jest popierdolony, Tower Guardzi który sieją ostry wpierdol z pomocą Asasyna, akolici i Oracle który ma super zdolność, speary które z altarem, rendingiem i academy bannerem bardzo straszą, sisterki które są grane w każdej rozpie jako uber solidny wybór, lord pocisk na pegazie, bolce które są na prawde solidne, zwłaszcza z cosmo, ogólnie dostęp do fajnych magii. Potworów nie testowałem bo jeszcze nie zdążyłem zdobyć.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

To teraz sobie popatrz na koszty w pkt i jakie zabawki za ten koszt mają inne topowe armie :wink:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

665 za lorda na pegazie który robi uber presje i jest nie do zabicia od strzelania, 610 za ołtarz z 5T 5W 2+ 4++, który sprawia że wszystkie jednostki wokół stają się super i potrafi sie w miarę bić, 445 za maga z 4 spelami z dywinacji na 24'' zawsze a 27 prawie zawsze, który obniża dispella.
Jak dla mnie super. W wampirach nie mam gorsze jednostki które kosztują więcej(przykładowo, altar który troche lepiej sie bije ale ma o wiele słabszy efekt 740 pkt.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Mamut pisze:665 za lorda na pegazie który robi uber presje i jest nie do zabicia od strzelania, 610 za ołtarz z 5T 5W 2+ 4++, który sprawia że wszystkie jednostki wokół stają się super i potrafi sie w miarę bić, 445 za maga z 4 spelami z dywinacji na 24'' zawsze a 27 prawie zawsze, który obniża dispella.
Jak dla mnie super. W wampirach nie mam gorsze jednostki które kosztują więcej(przykładowo, altar który troche lepiej sie bije ale ma o wiele słabszy efekt 740 pkt.
Porównaj tego lorda z vampirem, rozumiem, że ward 3+ od strzelania zapewnia mu nieśmiertelność? Na 1 i 2 wciąż masz magiczne 33,3%, a w combacie tego warda nie masz. Może zestawimy DR z hexami? Twój Altar akurat na elfiki to jak nóż w masło, obszarowy dmg + obszarowy bound. Nie zapominaj o swoich wskrzeszeniach i odzyskiwaniu woundów gdzie 1/2 de stracisz ze strzelania, a wmpirki dojdą w większej ilości niż byli na początku :wink: Zresztą co ja tam wiem, widocznie de są mocniejsze niż vc, pewnie dlatego średnia ilość pkt zdobytych przez de graczy na etc wynosi niecałe 10. :wink:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

do lorda z 3+ wardem mało kto strzela bo zwykle sie nie opłaca, jeżeli chodzi ci o lorda mielonkę to ten pegazowy jak sie naje to go powinien zjeść w jedną szarże (oczywiście musi zaszarżować ale biorąc pod uwagę jego mobilność to nie jest to straszne. No i lord VC kosztuje koło 1000 pkt, więc to też jest ważne. I zwykle ginie z CR. Co do altarów, to boundy mają tylko do jednego celu(bo obszarówka to wersja zboostowana, a samo ich strzelanie to inna sprawa, uzależniona od tego że musza jeszcze zbliżyć się na tyle. No i pozostaje fakt że będą miały trudno przeżyć, jako że DE ma bardzo dobrą magię na nich (divinacja).
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

1000pkt za model który bije, czaruje i leczy, wyjdzie taniej niż za czarkę i lorda. Nawet najedzony lord wciąż musi zaszarżować, rzucić na te multiple woundy i wampir musi oblać regenki/wardy jak combat się przedłuży de lord jest bez szans nie mówiąc już o scenariuszu gdzie to wampir szarżuje a lord nie ma stacków :wink:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Z tym czarowaniem to bez przesady, gość ma zwykle jeden spell i leczenie XD
Dobra, nie będę już zaśmiecał forum, na następnym turnieju na pewno będę to może uda mi sie dowieźć że DE jednak coś potrafią :P
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Nie trzeba wysokich umiejętności analitycznych, aby stwierdzić, że te unity kosztują w cholere pkt, a padają od pierdnięcia. Jakby armia była mocna, uniwersalna - pociągała by za sobą dużą liczbę graczy i była by częstym pickiem, a tak wydaje mi się że nie jest.
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

ODPOWIEDZ