[Katowice] 01.09 Drużynowe Mistrzostwa Śląska

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: [Katowice] 01.09 Drużynowe Mistrzostwa Śląska

Post autor: Eltharion »

Za ostatnie miejsce mogę wam dać po harnasiu :roll: :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

W sumie nie najgorzej :P
Oczywiście tobie za to że ci sie chce należy się przynajmniej zgrzewka, ale to już inna sprawa ;)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Fajne te kryształki. Szkoda, ze mnie nie bedzie. Bawcie sie dobrze

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Również ubolewam że jedyny Underdogs gra w 2 składzie SS, no ale wszystko się kończy dzień zmienia się w noc, lodowce się topią, undredogsi wymierają jak dinozaury.
W dzisiejszych czasach już tylko 1000 lat SS jest pewne ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Moja gra stoi pod znakiem zapytania - zdarzenie losowe - jutro o 16 bede wiedzial czy moge grac czy nie... Jesli jest ktos pewny kto chcialby zagrac za mnie - dajcie znac
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Potwierdziło się, niestety muszę zostać w domu i ogarnąć, przepraszam wszystkich :( :(
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Turniej się odbędzie. Mamy zastępstwo :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Gollum?!

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Jak tam chłopaki, walkover? :o
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Było zajebiście ;)

Dzięki Boberowi, Solemu i Krzemiemu za fajną grę ;)

No i wielkie dzięki temu bohaterowi, który przyniósł kebaby po 10...

Kto nie był, niech żałuje, gratki dla czempionów.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Najlepszy turniej na jakim byłem od roku. Świetny team, dobra obsada turnieju, mocni oponenci. Dolny Śląsk nie dopisał, ale z Górnego byli chyba wszyscy liczący się gracze. Dobre drugie miejsce pozostawia odrobinę niedosytu i chęć powrotu za rok.

T9A jest zajebistym systemem. Super jest to, że żaden model nie schodzi od razu w strzelaniu i magii. Dużo fajniejsze zasady od 8 edycji.

Było kupę śmiechu. Najbardziej rozwaliła mnie historia o Zeppelinie, który jako jedyny w historii poderwał dziewczynę na WFB. Oczywiście w McDonaldzie.
Rozpiskę wrzucam w OG - może komuś się przyda.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

paulinka17 pisze: Było kupę śmiechu. Najbardziej rozwaliła mnie historia o Zeppelinie, który jako jedyny w historii poderwał dziewczynę na WFB. Oczywiście w McDonaldzie.
Rozpiskę wrzucam w OG - może komuś się przyda.
Ja myślę, że kluczową rolę w tej historii odegrał Solo :p

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

To jeszcze historia z wczoraj:

Późny wieczór, pewnie bliżej 23:00, ja po prysznicu zakładam medal i idę na miasto świętować.
Mijamy obcą ekipę imprezową. Podchodzi typek i mi gratuluje, ja kulturalnie dziękuję.

Za chwilę za plecami słyszę taką wymianę zdań:
- znasz gościa? czego mu gratulowałeś?
- ziomek miał medal. chyba srebro.
- aaa...

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Przypomniałem sobie że w tym roku nie byłem organizatorem, po tym że nie mogę edytować postu xD więc trochę historii DMŚ wkleję tutaj.

Historia
1. 2006 r - ZKF Cosmo/Pasztet/Zdzisiu
2. 2007 r - Moria Warszawa Shino/Dziop/Duke
3. 2008 r - KGB Zaf/Heretic/Gacu
4. 2009 r - Skaven Blade Mallal/Maryś/Koszowski
5. 2010 r - SS Jankiel/Kocoń/Solo/Andrzej/Cosmo
6. 2011 r - 8 Bila Debelial/Myth/Młynek/Laik/Szaitis
7. 2012 r - SS Kocoń/Solo/Andrzej/Król Goblinów/Suchy
8. 2013 r - Gamblersi Furion/Maryś/Dymitr/Kudłaty/???
9. 2014 r - Gamblersi Furion/Maryś/Dymitr/Kudłaty/???
10 2015 r - Kultyści Guldura 8 skład SS Guldur/Szaitis/Laik/Maryś/Dymitr
11 2016 r - Warszawa Kalafior/Crus/Shino/Janus/Elwis
12 2017 r - Underdogs Guldur/Laik/Abrassus/Szaitis/Kalafior
13 2018 r - SS Solo/Bercik/Eltharion

uważam że historia jest bardzo ważną częścią naszego hobby więc jeżeli są błędy w tym co napisane powyżej proszę serdecznie o poprawienie mnie.

Krótka recenzja tego co wydarzyło się wczorajszego dnia, XIII edycja Drużynowych Mistrzostw Śląska stanęła pod wielkim znakiem zapytania, Underdogsi rozbici ostatecznie,
postanowili nie stanąć w obronie tytułu z przed roku. Szacunek dla 8 Bili za to że przybyli i godnie reprezentowała swój klub.
Durin od WFB woli planszówki więc zagrał w sabotażystę i zepsuł piec, po to tylko żeby mieć wymówkę i nie przyjechać grać.
Naszczęście zrobił to na ostatnią chwilę uniemożliwiając zastąpienie go innym zawodnikiem i cały team Schwarc Pferd wysypał się w pizdu!
Termin 1 września okazał się genialnie zabójczy, kolejny raz pokazaliśmy że w tym dniu można ewentualnie iść do szkoły nie na turniej.
Na szczęście są ludzie dobrej woli i mieliśmy debiutanta na turnieju w postaci Łukasza Doom Lee, który zadebiutował ogrami, no i wielkie słowa uznania w stronę Bobera który raz jeszcze mi zaufał,
pytanie ile razy można się pomylić ;) i przyjechał walczyć w teamie z Łukaszem i Mamutem o top 3 imprezy.
Bardzo dziękuje organizatorowi Eltharionowi za próbę świetnej organizacji i usilne upieranie się aby turniej zaczynał się od 9, Bartek nie trać wiary w ludzi.
Dziękuje z całego serduszka Zeppelinowi za to że zorganizował team zagłady i drugi raz w historii świata dał SS Mistrza i vice Mistrza DMŚ.
Można śmiać się z najmniej licznego turnieju tak rozpoznawalnej marki, szczególnie na Śląsku. Ale bitwy każdy z każdym mają swój urok i pokazują kto dominuję w regionie.

1 Bitwa SS II Hańba Zeppelina
o świcie dostałem telefon że Paulinka jest w drodze, ucieszyłem się niezmiernie chociaż przez pierwsze naście sekund zupełnie nie wiedziałem kto i po co do mnie dzwonił, parowanie poszło o dziwo po naszej myśli,
nasz show stoper Eltharion żelazna Pacha dostał Krzemiego ostatnie tchnienie Underdogsów, Bercik przyjął rydwany Zeppelina a Solo spoliczkował a następnie zbutował i zdewastował jedyną dziewczynę SS.
Miałem smak na dobry anal niestety Paulinka stawiał opór i prawie odciął mi ptaka, na szczęście wrona przeżyła a wynik bitwy pozytywny 16:4
Na stole obok szok Krzemi który chciał podarować Bartkowi 5 pkt obsrał zbroję i zrobił remis 10:10
Natomiast Bercik po cichu zmatował Filipa wygrywając bodajże 14:6.
Zaczęliśmy grę od dupy strony Fattality na drugich pretendentach do tytułu, pobudziły mój apetyt i pomimo tego że chce zrzucić jak Furion, kebaba trzeba było dodupić, ochotnik Arek z pobliskiego sklepu z grami Sarmata-gry.pl ,
udał się po kebaby, a gromkie brawa spłynęły wychwalając jego imię ku niebiosom.

2.8 Bila, drugie bądź trzydzieste czwarte garnitury tego klubu, przybyły po sławę na naszą ziemię w składzie Rychu, WWsek , WarX.
Chciałem utrudnić grę kolegom więc sparowałem się pod dwarfy pchając Bercika pod niewygodne ogry a elthariona sadząc w oazie ciszy i spokoju, kombatowych leśnych elfach.
Pomimo tego że moja kometa w 5 turze spadła na 16 cali i zabiła mi 2100 pkt udało mi się wygrać 19:1 po bardzo fajnej grze z WarX który rzeczywiście został zdewastowany i powinien mieć ksywę Wrax która podkreśla zmiażdżone kowadło i żyrosy w ruinach, Eltharion possał pałeczkę i najadł się jagód przegrywając z Rychem 13:7, a Bercik coś tam zremisował czy mało wygrał dając nam max pkt.

3.Bobery mamuty i Doom Lee !
Ksywa tego człowieka nie jest przypadkowa sam chodzi w czarnej koszulce z napisem Doom (popularna gra lat 90) stojąc obok szarej koszulki Krzemiego firmy Lee, Kolejny raz sparowaliśmy pod drużynę przeciwną,
Solo dostał niewygodne skaveny, Bercik paskudne Ogry, natomiast Eltharion dostał paring cud marzenie, grając Imperium dostał VC na alchemii i 18 wraitah.
Ja wywiązałem się z zadania i wbiłem łatwe 19, Bercik ugrał 17, natomiast bohater swoich czasów Eltharion który gra słowem, ugrał aż 7 pkt co dało nam maxa i tytuł Drużynowych Mistrzów Śląska.

Dziękuje bardzo za przybycie, dla takich ludzi warto organizować turnieje, za rok dobierzemy lepszą datę przed DMP i będziemy bronili naszego ukochanego tytułu !
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2018, o 22:33 przez Solo, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ja bym tylko chciał sprostować, że Solo dramatyzuje z tą kometą i dał sobie zajebać Wronę w walce wbijając nią na hurra w walkę z dwoma pozostałymi po komecie ranami ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja również dziękuję wszystkim za przybycie. Wszystkim którym się jeszcze chce i dzięki którym battl na Śląsku dalej uparcie dycha. =D>
Niezmiernie ciesze się że mimo małej frekwencji podobało się wam. Jak to czytam to serce rośnie :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

I ja chciałbym również podziękować za wspaniały turniej, bez żadnej hiperbolizacji stwierdzam, że był to dla mnie najlepszy turniej w 2018 roku !

Wielka piona dla pięknej i cudownej Paulinki, która przez sekundę niewachała się, by przyjechać i poraz kolejny raz miałem tę cudowną istotę u swego boku !
W szeregi SS wrócił powszechnie szanowany wielki Krzemi, który po naszym współnym Tryumfie na zeszłorocznym DMP ( 3 miejsce ) po raz kolejny zaufał i chciał być częścią czegoś wielkiego - PIOOONA !

Jestem bardzo dumny z 2 miejsce, zwłaszcza, że tak się złożyło, że graliśmy z wszystkimi drużynami, które finalnie skończyły na najwyższych miejscach to jest 1,3 i 4 !

No i przede wszystkim genialnie było znów poczuć tą lekką adrenalinkę i spotkać wszystkich wesołych i fantastycznych gości jakimi jesteśmy :lol2: 8)



Chciałbym wymienić wszystkich którym dziękuje za bitwy, rozmowy, przytulasy ale niesposób wymienić KAŻDEJ osoby na turnieju, więc dzięki - WSZYSTKIM !



pozdro od Kapitana Zeppelina :*


<3
I believe in Honour.!

ODPOWIEDZ