[Katowice] 01.09 Drużynowe Mistrzostwa Śląska

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: [Katowice] 01.09 Drużynowe Mistrzostwa Śląska

Post autor: Eltharion »

Albo nie. Nic na siłe. Nie będę was prosił byście przyjechali i zagrali. Ja nie chcecie to możemy odwołać ten turniej :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Chcesz powiedzieć że nie da się zorganizować turnieju na 18 osób, to ma być warhammer, farsa!
Ale tak to już jest 1 września nie da się wygrać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie żeby coś, ale ogłosiliście imprezę 3 tydnie temu i raczej nikt sie nie spodziewał tego turnieju. Pomijam już to, że nawet dla takie odpadku battlowego jak ja to, że DMŚ spadły z "jesteśmy o krok od mastera" do "a mamy wolny slot co miesiac dajmy mu fajna nazwę" - jest mega dziwne. Jak rozumiem formuła przeniesiona troche z hobbita? (tam już widze w tym roku drugie Mistrzostwa Polski)

Mnie akurat nie podpasował termin, ale to mówiłem Bartłomiejowi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

To jest ten turniej czy odwołujecie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Eldritch pisze:To jest ten turniej czy odwołujecie ?
Czekam do środy. Przy 3 teamach nie da się zorganizować tego turnieju :roll:
-Qc- pisze:Nie żeby coś, ale ogłosiliście imprezę 3 tygodnie temu i raczej nikt się nie spodziewał tego turnieju. i
Niby prawda ale jak zwykle Adam w twoim przypadku tylko niby. 3 tygodnie temu dostałem możliwe terminy do wyboru (wcześniej nie da rady po trzeba ułożyć całą siatkę turnieji dla X systemów na cały miesiąc). Pomijając fakt że to raczej bez różnicy czy ogłoszę się 3 tygodnie przed czy 3 miesiące ( a przynajmniej takie mam wrażenie) to dostałem 2 możliwe terminy na sobotę (podobno sobota jest o wiele lepsza od niedzieli wiec specjalnie chciałem sobotę). Jeden to 1 wrzesień a drugi to 8. Solo mnie prosił by zrobić to pierwszego bo 8 jedzie na wesele kolegi z klubu. Czemu uznałem że to bez różnicy ? Bo 8 to dokładnie tydzień przed masterem w Poznaniu. Czyli generalnie wrzesień jest tak zapchany terminami że nie dogodzisz.
Pomijam już to, że nawet dla takie odpadku battlowego jak ja to, że DMŚ spadły z "jesteśmy o krok od mastera" do "a mamy wolny slot co miesiac dajmy mu fajna nazwę" - jest mega dziwne. Jak rozumiem formuła przeniesiona trochę z hobbita? (tam już widze w tym roku drugie Mistrzostwa Polski)
Zadaj se uczciwie pytanie Adam (bo ja jestem tego np świadomy) z czym do ludzi? Nie da się zorganizować turnieju lokalnego bo ludziom się nie chce np z Krakowa czy Wrocławia ruszyć dupy to gdzie tam do organizacji mastera?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

+1 niestety ale jest bardzo dużo prawdy w tym co piszesz.

Czekamy do srody.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

My tutaj na pewno wystąpimy. W składzie:

WWSek
Rychu
WarX

:)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zapisani
Jak 8 bila poda w końcu skład to da się już rozegrać ten turniej
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

To jest właśnie skład 8mej bili XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Nie panikujemy, na pewno jeszcze kilka osób się znajdzie chętnych do grania ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nawet jakby byly 4 teamy to malo funu zostaje;/ Nie takie DMS pamietam:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Durin pisze:Nawet jakby byly 4 teamy to malo funu zostaje;/ Nie takie DMS pamietam:D
Najwyraźniej zgromadzenie drużyny też jest skillem :p

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Durin pisze:Nawet jakby byly 4 teamy to malo funu zostaje;/ Nie takie DMS pamietam:D
To zamiast marudzić że "kiedyś to było kurła" byś zebrał 2 kolegów (chyba tyle masz co? ) i wpadł .... :|
Turniej się odbędzie ponieważ nie zawodny kapitan zeppelin uratował event !! =D> =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Eltharion pisze:
Durin pisze:Nawet jakby byly 4 teamy to malo funu zostaje;/ Nie takie DMS pamietam:D
To zamiast marudzić że "kiedyś to było kurła" byś zebrał 2 kolegów (chyba tyle masz co? ) i wpadł .... :|
Turniej się odbędzie ponieważ nie zawodny kapitan zeppelin uratował event !! =D> =D>
Akurat Durin będzie ;) Z kolegami AFAIK.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Uwaga, uwaga.

Chciałbym uroczyście oznajmić, że kolejny team Cór Górników jest gotów rzucić rękawicę cąłemu światu, żeby to co do Śląska należy na Śląsku zostało,

i tak oto przedstawiam skład:

- Pierwsza dziewczyna Szybkiego Szpila, czy jest wolna? czy młoda? czy jest blondynką z nogami długimi jak wieża Eiffla? Już w sobotę będziesz mógł poznać prawdę, a oto ona - PAULINKA !

- Kondrad Wallendrod Szybiego Szpila, koń trojański w szeregach underdogsow, szpieg za liniami wroga, czy jest jeszcze Anakinem, czy już Darth Vaderem, gdzie jest granica między dobrem a złem, w którym momencie rzeczywistość staje się fikcją a w którym momencie maska i rola aktorska którą ktoś przywdziewa zaciera sie z życiem - na te i inne pytania już w sobotę odpowie nam człowiek skała, czyli KRZEMI !

- oraz Legendarny, Wieczny i Jedyny prawdziwy Kapitan Szybiego Szpila, postać bardzo kontrowersyjna: przez jednych uwielbiany, przez drugich wielbiony, przez jednych uznawany za najwspanialszego Kapitana SS, za to przed drugich za najwybitniejszego, jedni uznają, że gdy się uśmiecha wlewa radość w serca swoich ludzi, za to drudzy, że jego uśmiech sieje grozę w serach jego wrogów, zwiastując ich rychłą porażkę. Tak długo jak będzie istniał duch wfb, tak długo Legenda Kapitana będzie dzielić całe środowisko. Już w sobotę sam możesz zobaczyć jak życie staje się historią, historią legendą, a legenda mitem - Kapitan Zeppelin
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Wina Tuska tfu Laika xD najpierw przeniósł termin DMŚ z sierpnia na listopad, potem według warszawy dał ciała na całej linii i odebrano mu berło władzy tzn pierwsze miejsce na ETC, przez co znowu musimy ustawić się w kolejce. My tylko możemy polać oparzone rany maślanką i trzymać pacjenta za rękę dokładając modlitwy i kaczuszkę, do tego należy dodać że SS broni w grudniu tytułu na Drużynowych Mistrzostwach Podbeskidzie w skrócie "DMP".
Więc jakiś dystans pomiędzy tymi dwoma wielkimi wydarzeniami jak DMŚ i DMP musi pozostać, no chyba że turnieje gdzie nie każdy może grać są ważniejsze, gratulację Podwys powrotu ciekawe co by było gdyby zjechała się cała Polska ;) zapraszam na DMŚ udowodnij że nie liczy się tylko bilet wstępu w portfelu a twoje pieniądze są warte tyle samo co Klopsa lub Szaitisa oraz innych którzy walczą o Battla bez granic.
A na koniec trzeba podkreślić to że Bartek dał z siebie znowu 120 % i trzeba mu podziękować bo robi robotę, to on miał wizję żeby z 2 dniowego DMŚ największej imprezy po IAM na Śląsku zrobić szybki zwięzły lokal 3 bitwy i do domu. Nie można zapomnieć o żywej legędzie dzięki której turniej się odbędzie ten który nawraca banitów i reanimuje zmarłych Zeppelin ! chylę czoło i zapraszam na pierwsze stoły ;] mam nadzieje że Qc kiedyś jeszcze odegra tak ważną rolę w 9 age.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Zeppelin pisze:Uwaga, uwaga.
jego uśmiech sieje grozę w serach jego wrogów - Kapitan Zeppelin
Teraz to już muszę przyjechać szczurami :)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Nie jęczeć mi tu! Chcę Was wszystkich widzieć w sobotę.

Gramy w grę!

P.S. Qc Gollumem 9th age. Jeszcze sie przyda, ale na razie coś pierdoli za uchem.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Obrazek
Nagrody na sobotni turniej 8)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Zrób jeszcze nagrodę pocieszenia dla ostatniego miejsca to na pewno wszyscy przyjadą :P
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

ODPOWIEDZ