[Gliwice - Kozłów] 29.09, Mistrzostwa Śląska w 9th Age

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Re: [Gliwice - Kozłów] 29.09, Mistrzostwa Śląska w 9th Age

Post autor: MISZTA »

Hej. Też się zglosze. Dawno nie grałem . Trzeba odkurzyc kości.

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

bede

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Ze względu na niespodziewanie dużą frekwencję gwarantujemy miejsca jedynie osobom które wykonały przedpłaty, czas jest do popołudnia 28.
Lista przedpłat:
1.Arrander
2.Szymon Dudzik
3.MNP21
4.PSZ
5.MAMUT
6.WARX
7.Janek
8.Big Boss
9.Łukasz
10.Pawlak
11.Cezar
12.Miszta
13. ZielonySkaven
14. AndrzejAndrzej
15.Marek B
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2018, o 10:23 przez KERSZUR, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

KERSZUR pisze:Ze względu na niespodziewanie dużą frekwencję gwarantujemy miejsca jedynie osobom które wykonały przedpłaty, czas jest do popołudnia 28.
Może nie tak drastycznie, ale osoby które się nie zgłoszą mogą mieć ciężko z miejscem.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Jak jest jeszcze miejsce dopisz mnie proszę.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

ZielonySkaven pisze:Jak jest jeszcze miejsce dopisz mnie proszę.
Dopisuję.

Panie i Panowie ostatnia okazja na zapisanie się na Mistrzostwa Śląska w 9th Age.
Kto będzie Śląskim czempionem :?:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Niestety odpadam :/ Nie dam rady się pojawić.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Przelew poszedł

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Kasa poszła. Przypominam że szukam miejsca w aucie z Krakowa :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

To ja może zapytam, macie jakieś konkretne wymogi co do formatu rozpisek? Czy po prostu wysyłać ETC?
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Przelew zrobiony. Rozpa wysłana. pozdrawiam

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Mamut pisze:To ja może zapytam, macie jakieś konkretne wymogi co do formatu rozpisek? Czy po prostu wysyłać ETC?
Czytelne, zrozumiałe, jasne. Każdy format spełniający wymogi będzie dobry.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Ze względu na niekorzystną pogodę proszę o zabranie cieplejszej odzieży, nie jesteśmy pewni ogrzewania na hali.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Drukuje rozpiski, jak ktoś nie ma możliwości to wysyłajcie to drukne.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Drukarka będzie dostępna na miejscu (o ile się nie rozkraczy do tego czasu :) ). Zostały nam dwa wolne blaty do dyspozycji licząc wpłaty z 40tki i battla, także proszę pamiętać o terminie, jeśli trzeba to coś dokupimy, załatwimy ale musimy być wcześniej pewni że znajdą się ludzie którzy na nich zagrają.

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Poszedł przelew

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ja i ojciec będziemy na 100%
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2018, o 00:18 przez AndrzejAndrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

KERSZUR pisze:Drukarka będzie dostępna na miejscu (o ile się nie rozkraczy do tego czasu :) ). Zostały nam dwa wolne blaty do dyspozycji licząc wpłaty z 40tki i battla, także proszę pamiętać o terminie, jeśli trzeba to coś dokupimy, załatwimy ale musimy być wcześniej pewni że znajdą się ludzie którzy na nich zagrają.
Zależy jaką drukarkę macie, nie wszystkie drukują z telefonu, a mało kto jak jedzie to bierze cokolwiek elektronicznego poza telefonem :)
Ogólnie to był to mój apel do tych wszystkich którzy przyjeżdżają na turniej i nie mają rozpisek "bo nie mieli jak drukować" XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Do grona sponsorów naszego turnieju dołącza:
Obrazek


Jednocześnie pragnę poinformować, że podczas turnieju ( 9th Age i 40K) zostanie zorganizowany konkurs malarki dla uczestników. Wybrane przez Klub Schwarze Pferd najładniejsze armie będą następnie uczestniczyły głosowaniu internetowym. Wybrana w ten sposób najładniejsza armia turnieju zostanie nagrodzony bonem.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Mamut pisze:
KERSZUR pisze:Drukarka będzie dostępna na miejscu (o ile się nie rozkraczy do tego czasu :) ). Zostały nam dwa wolne blaty do dyspozycji licząc wpłaty z 40tki i battla, także proszę pamiętać o terminie, jeśli trzeba to coś dokupimy, załatwimy ale musimy być wcześniej pewni że znajdą się ludzie którzy na nich zagrają.
Zależy jaką drukarkę macie, nie wszystkie drukują z telefonu, a mało kto jak jedzie to bierze cokolwiek elektronicznego poza telefonem :)
Ogólnie to był to mój apel do tych wszystkich którzy przyjeżdżają na turniej i nie mają rozpisek "bo nie mieli jak drukować" XD
Nie widzę problem, z drukarka biorę laptopa wifi udostępnie z fona i wystarczy ją mieć w formie elektronicznej. Ale faktycznie bezpieczniej byłoby mieć ją wcześniej

ODPOWIEDZ