[MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2

Post autor: Krzechu »

Adam pisze:Cyklopy Kołaty to samo zło - w bitwie z nami jeden zjadł 52 szkielety, 6 wraithów i 8 wilków a drugi Exalted Heralda, Skulki i chyba chariot i wszystko w CC
Masz tendencję do hiperbolizowania ;) skulki zostały zjedzone przez ghule, a chariot po długim i zaciętym boju przez te ambushujące bestie z great weaponami.
Ale co do ogólnego wniosku - pełna zgoda, cyklopy = samo zło.

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Dzięki wielkie za wszystkie bitwy przeciwnikom i Markowi.
Tutaj wiem że wszelkie spiny to wina Szaitisa :D
Graty dla Gąski i Kołaty, bestie znowu top1 :twisted: (ale wiecie że ten punkt albo 2 byśmy Wam urwali 8) )

valve
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: valve »

Tofic pisze:Ja jestem kolegą od swastyki na ramieniu i informuje tylko, że organizatorzy, czyt. chłopaki z Macek nie mieli z akcją nic wspólnego. Także proszę ich nie obwiniać. Między bogiem a prawdą, nie podobało się, trzeba było zwrócić uwagę, że się nie toleruje i szybko bym się pozbył, bądź wszedł w szerszą dyskusję (np. z Pawlakiem rozmawiałem na ten temat). Dla wielu niezrozumiałe i jedynie kontrowersyjne, dla mnie smutne, bo ten symbol został zbezczeszczony (znakomicie zrozumieją pasjonaci mitologii i religioznawstwa). Całość łącznie ze strojem to celowa prowokacja i satyra, nie ma nic wspólnego z nazizmem. Nie ma co tego dalej rozdmuchiwać. Na następnym masterze zapraszam na rozmowę w 4 oczy

A robienie sobie zdjęcia z flaszką do zdjęcia Jana Pawła II ?:)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

valve pisze:
Tofic pisze:Ja jestem kolegą od swastyki na ramieniu i informuje tylko, że organizatorzy, czyt. chłopaki z Macek nie mieli z akcją nic wspólnego. Także proszę ich nie obwiniać. Między bogiem a prawdą, nie podobało się, trzeba było zwrócić uwagę, że się nie toleruje i szybko bym się pozbył, bądź wszedł w szerszą dyskusję (np. z Pawlakiem rozmawiałem na ten temat). Dla wielu niezrozumiałe i jedynie kontrowersyjne, dla mnie smutne, bo ten symbol został zbezczeszczony (znakomicie zrozumieją pasjonaci mitologii i religioznawstwa). Całość łącznie ze strojem to celowa prowokacja i satyra, nie ma nic wspólnego z nazizmem. Nie ma co tego dalej rozdmuchiwać. Na następnym masterze zapraszam na rozmowę w 4 oczy

A robienie sobie zdjęcia z flaszką do zdjęcia Jana Pawła II ?:)
A ty byś nie chciał zdjęcia z ojcem świętym? Ja bym chciał.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Mamut pisze: A ty byś nie chciał zdjęcia z ojcem świętym? Ja bym chciał.
A ty sobie nie zrobiłeś zdjęcia z Ojcem Świętym?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Panowie...gdzieś tu się mijamy w ocenie pewnych zachowań.mnie osobiście fakt że dwóch panów wymazało się w swastyki, przebrało w sutanny i nawaliło w trzy dupy osobiście obraża.nawet jeśli nie szanujecie księży to miejcie na uwadze to że innych może obrażać ostentacyjne okazywanie braku szacunku wobec tej grupy społecznej.dodatkowo pragnę zaznaczyć że nie byliśmy na bezludnej wyspie tylko w hotelu więc inni goście hotelowi lub obsługa mogła nie zrozumieć żartu.pozdrawiam
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Cóż Wam koledzy mogę powiedzieć, obrażałem stan klerykalny, bo dokładnie to miałem na myśli i cackać się tutaj nie będę, ponieważ mam swoje powody. Zapewniam, że nikt na tym nie ucierpiał (w tym żadne dziecko), a niektórzy mieli niezły ubaw. Jeżeli uważacie, że forum turniejowe to dobre miejsce na podejmowanie tego tematu proszę bardzo, jeżeli nie to załóżcie temat w stosownym dziale, tam odpowiem na każde pytanie. Jeżeli ktoś ma ochotę na jakiś spór ze mną, to zachęcam również podejść osobiście, będę również na Masterze w Zielonkach. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, zwłaszcza sobotniej ekipie za znakomitą wspólną imprezę.
Pozdrawiam serdecznie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Oj tak na mackach sobotnie imprezy bywają konkretne.
Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Była na turnieju taka pani cykająca foty. Będą jakieś wrzucone?

Maciek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

lwieserce85 pisze:Panowie...gdzieś tu się mijamy w ocenie pewnych zachowań.mnie osobiście fakt że dwóch panów wymazało się w swastyki, przebrało w sutanny i nawaliło w trzy dupy osobiście obraża.nawet jeśli nie szanujecie księży to miejcie na uwadze to że innych może obrażać ostentacyjne okazywanie braku szacunku wobec tej grupy społecznej.dodatkowo pragnę zaznaczyć że nie byliśmy na bezludnej wyspie tylko w hotelu więc inni goście hotelowi lub obsługa mogła nie zrozumieć żartu.pozdrawiam
To się zrobiłeś delikatny ostatnimi czasy. Oczekujesz teraz przerosin? Mnie to bardzo rozbawilo ale moze faktycznie ta swastyka była niepotrzebna, choć ja jej nawet nie zauwazylem.

Awatar użytkownika
Ludvik
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: Ludvik »

Może warto się zastanowić jaką opinię takie osoby budują środowisku, z którym w przyszłości mogą nie zechcieć współpracować takie instytucje jak Dom Kultury czy inne miejskie organizacje. Prawdę mówiąc dziwię się organizatorom, że takiej osoby na zbity, przepraszam za wyrażenie, ryj nie wywalili od razu po zaistnieniu. No ale nic to, bawimy się do pierwszej fotki z imprezy w np. lokalnej gazecie ;-).

Przypomnę tylko, że kretyni ze swastyką z wafelków doczekali się szumu na cały kraj.
"I made one mistake in my life, I should've burned Berlin!" - Napoleon I Bonaparte

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Może nasze środowisko też czeka teraz na rozgłos #-o
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Już ktoś wyżej w wątku pytał o publikację :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

obrażałem stan klerykalny, bo dokładnie to miałem na myśli i cackać się tutaj nie będę, ponieważ mam swoje powody.
Tak z czystej ciekawości: jaki jest sens obrażać kogoś => księży, ewentualnie "stan klerykalny" w miejscu gdzie żadnego księdza
czy "stanu klerykalnego" (chyba) nie było....?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jednego obraża sfastyka, a innego sutanna z odwróconym krzyżem i tak można by wymieniać.
Pomijając już celowe obrażanie jakiejkolwiek grupy, które jest co najmniej nie na miejscu na turnieju battla gdzie są ludzie z różnych środowisk, to, jak Ludvik mądrze napisał, jest to prosta droga do spalenia miejscówki przez idiotyczne zachowanie. Zastanówcie się też w oczach ilu ludzi wyszliście na debili. Tej opinii się szybko nie pozbędziecie.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Dołączę się do dyskusji w temacie przebrań, swastyk i księży. Osobiście mnie to nie raziło, ale rozumiem że kogoś mogło i zgadzam się z tym co napisali Ludvik i Kołata. Chciałbym dodać do tego jeszcze jedną kwestię.

Są dyskusje w temacie przyciągania nowych graczy, osoby które znam i grają w gry bitewne zaczynały gdzieś w wieku gimnazjalno-licealnym. Z tego co kojarzę, była na masterze jedna para z na oko kilkunastoletnim chłopakiem. Liczę na to że z czasem będzie takich par więcej, bo większość środowiska jest w takim wieku, że może zacząć wciągać swoje latorośle w hobby. Myślę że pod tym kątem warto się zastanowić, na ile dany turniej ma być przyjazny dla nieletnich, bo w gronie ludzi dorosłych jednak więcej przejdzie lub skończy się co najwyżej na tym że ktoś komuś powie kilka "ciepłych słów", a nawet jak napiszą w gazecie no to cóż, niefajnie, ale można się bronić że impreza zamknięta, sami dorośli, prawa nikt nie łamał, więc co komu z zewnątrz do tego.
W momencie kiedy na turnieju mamy dzieci, sprawa już wygląda trochę inaczej i trzeba się bardziej pilnować (nie tylko w temacie stroju, ale i też np. języka, gdzie z pewnością ja też mam pole do poprawy). Nie mówię tu o kwestiach prawnych, tylko o tym co sobie pomyślą rodzice i czy pozwolą dalej dzieciakowi bawić się figurkami "z tymi satanistami i faszystami".

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

To już tylko ostatnie kilka zdań z mojej strony. Nie ma sprawy, rozumiem wasze podejście i jest to jak najbardziej racjonalne. Więcej w najbliższym czasie takiej parodii nie odegramy, bo już wiadomo jak to się skończy, a naszym wspólnym celem jest promocja tego hobby, zwłaszcza wśród młodych. Tylko mam niektórym trochę za złe to, że wszyscy razem z nami śmiali sie, bawili, pili alkohol i robili zdjęcia, a nie było żadnego dosłownie żadnego przejawu negatywnego podejścia wobec naszej przebieraniny. Kto zna mnie i ogólnie podejście graczy ze Szczecina, ten wie, że reprezentujemy postawę bezkonfliktową (z pewnymi oczywistymi wyjątkami), luźną i stale ściągamy do siebie nowych graczy. Wystarczyło podejść i powiedzieć, nie broniłbym się jeżeli ktoś wysunąłby mi, że go to obraża. Nie może być tak, że o wszystkim dowiadujemy się post factum na forum publicznym, a osobiście nikt nie wystosował w naszym kierunku krytyki w trakcie turnieju. Jeżeli mówiąc o młodych macie na myśli chłopaków z Make Way, to zapewniam, że i Ci doskonale się z nami bawili zarówno w grze jak i poza nią.
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Elo !
Dochodzę do siebie po turnieju, chciałem coś powiedzieć :
Dziękuję wszystkim przybyłym do łodzi, mam nadzieję że świetnie się bawiliście.
Mam nadzieję, że wyszukana miejscówa przypadła Wam do gustu.
No, to już koniec mienia nadziei.
Gratuluję topce miejsc. Warzywniakowi spektakularnych wyników. Smutno mi, że jednej z drużyn w walce o ostatnie miejsce przeszkodził Bay, następnym razem walka będzie bardziej sprawiedliwa.
Pani Menedżer chwaliła naszą grupę - a to się chwali.
Wstępnie zarezerwowaliśmy już dwie daty tej miejscówy na przyszły rok.

Co do "Pomazańców Bożych" numer lotu 2137
Zejdźcie chłopaki z chłopaków, w gruncie rzeczy każdy miał już wtedy dobrą podmurówkę pod grunt wieczornej imprezy zrobiony. Wywodzimy się z różnych środowisk, jesteśmy w różnym wieku i każdy to inaczej odbierał. Te wieczorne manewry były w sumie śmiechowe, no niektóre rzeczy przyznam wykraczały poza ramy ale na prawdę nie zrobili niczego czego ja za młodu nie zrobił bym wcześniej. Nie osądzam chłopaków. Ale jak się okazuje po coś to było. Poszedł w środowisko przekaz, że tak się nie bawimy - na przyszłość manewry będą bardziej powściągliwe. Chłopaki pewnie też coś z tego zrozumieli. W sumie to nawet dobrze wyszło. Nie ma co tego przerysowywać teraz na forum.

Do zobaczenia za rok!!!
Obrazek

valve
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: valve »

Będziemy, tym razem napewno do ostatniej piątej bitwy : )!!!!!

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

valve pisze:Będziemy, tym razem napewno do ostatniej piątej bitwy : )!!!!!
Liczymy z Robertem na rewanż. I życzę powodzenia w tworzeniu prężnie działającego środowiska w Siedlcach.
Jak znajdziecie jakieś miejsce na turniej to postaramy się wpaść z wizytą.
Obrazek

ODPOWIEDZ