[MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: [MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki dla wszystkich, a szczególnie dla Dębka, Ślivka i Napada.
Gratulacje dla pudła!
Super impreza, za rok też będę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za świetny turniej - Macki jak zawsze na propsie =D>

Dzięki dla Wind Sowera za wspólną grę, był klimacik, było parę epickich combatów, było fajnie :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

mlepkows pisze:Była na turnieju taka pani cykająca foty. Będą jakieś wrzucone?

Maciek
Nic? :(

Maciek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Macki i chłopaki z ośmiornicy zawsze na propsie!!!
Miejscówka do grania bardzo dobra.
Bawiłem się u was zajebiscie - jak zawsze z reszta.
=D>

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Dzięki wszystkim za przybycie raz jeszcze, do znudzenia. Bez graczy nie ma masterów. Więcej graczy to lepsze mastery. Za rok wpadnie do nas parę osób więcej to będzie jeszcze lepiej.
mlepkows pisze:
mlepkows pisze:Była na turnieju taka pani cykająca foty. Będą jakieś wrzucone?

Maciek
Nic? :(

Maciek
Będą jakieś wrzucone. Postaram się jeszcze w tym miesiącu.

Podobnie wyniki tutaj pełne (uzupełnione o tych co byli ale w ostatniej rundzie dropnęli), czy do ligi - poślę czym prędzej pewnie przed końcem miesiąca.

Co do "burzy" - zgłaszajcie takie rzeczy na turnieju od razu bo potem to urasta na forum do nie wiadomo jakiej rangi podczas gdy praktycznie każdy to na miejscu olał (a przynajmniej nie widziałem i nie słyszałem żadnych pretensji). Zwyczajnie nie ma jak reagować jak do orgów się nie zgłaszacie. Jak ktoś napisał tutaj z kolei by organizatorzy nie reagowali tylko po to by pogadać z ciarą i toficiem - mogliście to zrobić na turnieju okazji było sporo.

Ocena modelarska była przeprowadzana przez jednego z najbardziej doświadczonych oceniających w kraju i była przeprowadzona w pełni zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie. Jeśli byśmy odstąpili w którymś miejscu od regulaminu na który każdy uczestnik się zgodził biorąc udział w turnieju bylibyśmy mocno nie-fair.

Wyniki oceny fair-play mam zebrane, nie wpływały na generalkę. Mam plan pogadać z innymi organizatorami by zebrać szerszy feedback.
Obrazek

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

A ja tylko krótko. Super impreza chłopaki tak trzymać jak dla mnie najlepsza w sezonie. Szkoda tylko, że nie wyszliście na plus. Może na przyszłość trzeba podnieść wejściówki.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

To już drugi master z rzędu z zastrzeżeniami do oceny modelarki. Może warto jednak pomyśleć nad standardyzacja i większą przejrzystoscia oceny malowania, tak żeby kazdy mogl usiąść przed turniejem, spojrzeć na swoją armię i wiedzieć, ile dostanie punktów. Pozwoliło by to na uniknięcie nieporozumien i kłótni.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Andrzej - to jest ustandaryzowane, korzystaliśmy z zaleceń LL (tych co od lat są te same), każdy mógł zobaczyć ile dostał za co punktów, każdy mógł podczas turnieju pogadać z oceniającym modelarkę. Dużo graczy faktycznie to sprawdzało. Wszystko było w pierwszym poście tematu i zachęcaliśmy ludzi do zadawania pytań (faktycznie parę osób zadało pytania dotyczące swoich modeli). Szukasz dziury w całym bazując na tym co przeczytałeś tutaj chyba nawet bez przeczytania regulaminu turnieju a na pewno bez obecności na nim samym :D

Dziop - wolałbym by było paru graczy więcej po prostu :D
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Już ranking wrócił, więc możesz wysłać wyniki i dać linka do zdjęć :D

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Zdjęcia byłyby spoko

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Czekam na dzień w którym moim oczom ukaże się link do zdjęć z tej zacnej imprezy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Chłopaki to chociaż punkty do ligi wrzućcie

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

zdjęcia:
https://imgur.com/a/RMYfILI

wyniki czekają na utworzenie 5 nowych id ligowych. Będą jak tylko je dostanę :)
Obrazek

ODPOWIEDZ