[MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2018

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: [MASTER] Macki Wojny - Parówczan 2K18 - ŁÓDŹ. 20-21.10.2

Post autor: lwieserce85 »

Kiedy będzie można wpłacać pieniążki?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Pewnie od początku następnego tygodnia będziemy mieli już wszystko dopięte i ustalone :)
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Dopiszcie proszę - Riplay + Tutajec

@Drutek - wreszcie będzie okazja się porządnie razem naj#@%@ać :D
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Hoops ;)
Rrrrrrrriiiiiiiipleeeeeeeeeeeeeeej :>

Awatar użytkownika
dravenlord
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: dravenlord »

to jaki ostatecznie jest format armii głównej i war-bandu bo same xxxx jak dotychczas...?

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

3.2+2
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Poproszę o zapisanie Krzechu & Adam Stański

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Filmik promujący turniej i miejscówe :)

https://youtu.be/9niH-qSHrUU
(zaraz pewnie załaduje się w lepszej jakości)

proszę zwrócić uwagę na ostatnie ujęcia filmów i szykować dresy :D

Ja zabieram się do UPa w 1 poście.
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Poszedł przelew. Ogarnijcie maile, bo tydzień temu wysłałem rezerwację pokoju, a nie dostałem żadnej odpowiedzi.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Myth pisze:Poszedł przelew. Ogarnijcie maile, bo tydzień temu wysłałem rezerwację pokoju, a nie dostałem żadnej odpowiedzi.
+1
Ja z kolei przed puszczeniem przelewu chciałbym się dowiedzieć, czy się załapałem na pokój :)

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Szok, chłopaki szok że mamy takie zainteresowanie miesiąc przed ;) szczerze mówiąc nie zaglądałem na maila bo nawet przez myśl mi nie przeszło, że ktoś już teraz będzie to ogarniał, nie mniej cieszę się i już to ogarniam. Na razie z soboty na niedziele zarezerowanych jest 14 z 26 pokoi 2 osobowych a na piątek 6 z 8. Jeżeli będą grubsze rezerwacje to część Ośmiorniczan udostępni swoje miejscówy. Na razie wszystko jest w wersji OPEN.
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Myślę, że nie ja jeden uznałem, że na miesiąc przed turniejem może zabraknąć pokoi ;-) dzięki za ogarnięcie tematu :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

prośba o rezerwację 3 pokojów 2 osobowych dla JH.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Underdogsi 3 x 2 os. z Piątku na sobotę oraz soboty na niedzielę. Bardzo proszę.

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Poszedł mail i wpłata.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2018, o 15:33 przez Żyraf, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Poszedł mail ze zgłoszeniem. AKU +Tomek Zapiec. Pozdro!
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Wysłałem przelew za wpisowe i nocleg. Przy okazji, kilka pytań w temacie interakcji zasad z graniem w parach, można powiedzieć że jest to dla mnie nowość, więc z góry przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony że to przecież oczywiste :)

1. Czy w wystawieniu counterthrust wystawiamy po 2 jednostki z sojuszu (tj po 1 na armię) na raz?
2. Jak działa marching columns? Czy obydwaj gracze z sojuszu muszą wybrać tę samą stronę deploymentu? Czy patrząc na to gdzie mogę wystawić środek nowego oddziału biorę pod uwagę tylko moje oddziały czy również sojusznika?
3. Czy na potrzeby scenariuszy traktujemy sojusz tak jak normalnie 1 armię? Np czy w king of the hill wybieramy po 1 terenie na sojusz czy po 1 na armię, czy w capture the flags są 3+ scoringi na sojusz czy na armię itd?
4. Czy na potrzeby gonienia po wspólnym combacie traktujemy jednostki sojusznika jako "friendly unit"?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3693
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Pytanie odnośnie noclegu - przy braku pokoi 2 os. jak będziemy chcieli zarezerwować 3 os. ale tylko dla jednej pary z klubu to jak z tym pojedynczym miejscem w pokoju ? Dokoptujecie kogoś czy będziemy musieli dopłacać ???
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

wysłałem przelew za nocleg... pokój 2 osobowy na dwie noce
kasa za zgłoszenie zostanie wysłana wkrótce
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Od razu przepraszam, że tego nie ma jeszcze w regu. Ostatnio jednak bardzo dużo na głowie mam. Liczę, że przed weekendem do tego usiądę ale widzę, że to nie jest takie pewne niestety.
Krzechu pisze:1. Czy w wystawieniu counterthrust wystawiamy po 2 jednostki z sojuszu (tj po 1 na armię) na raz?
2. Jak działa marching columns? Czy obydwaj gracze z sojuszu muszą wybrać tę samą stronę deploymentu? Czy patrząc na to gdzie mogę wystawić środek nowego oddziału biorę pod uwagę tylko moje oddziały czy również sojusznika?
3. Czy na potrzeby scenariuszy traktujemy sojusz tak jak normalnie 1 armię? Np czy w king of the hill wybieramy po 1 terenie na sojusz czy po 1 na armię, czy w capture the flags są 3+ scoringi na sojusz czy na armię itd?
4. Czy na potrzeby gonienia po wspólnym combacie traktujemy jednostki sojusznika jako "friendly unit"?
Na potrzeby deploya i secondary objectives obie sjusznicze armie to jedna - więc po jednym wystawieniu, wspólna flanka dla marching columns, po jednym terenie, scoringi łącznie.
Jednostki sojusznika na potrzeby gonienia po wspólnym combacie będą friendly albo impassable - jeszcze się wczytam jak będzie sensowniej i spójniej (pewnie friendly).
Obrazek

ODPOWIEDZ