[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń

Post autor: Undead »

Stan pisze:
Ale organizatorzy też powinni mieć czas na zorganizowanie takiego sprzętu, np.na przyszły sezon turniejowy.
Nie wiem, czy robiłeś już jakiegoś mastera, nie kojarzę.
Ja robiłem, dlatego twierdzę, że zakup zegarów przez organizatorów jest NIEMOŻLIWY.
Tak robiłem,ale mniejsza o to, uważam że masz rację, zakup zegarów przez organizatora to mocna przesada bo nikt nie siedzi w domu i nie kręci maszyną do robienia dolarów.
Napisałem że jest to do zaakceptowania w przypadku hipotecznego wymogu zegara na 3 - 5 pierwszych stołach.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ale jesteście marudy :D damy radę z apkami a jak coś to chyba każdy ma power bank a jak nie to do części stołów doprowadzimy prąd 8)

jak ogarnę budżet to może na pierwsze stoły kupię jakieś elektroniczne widziałem po 65 zł za sztukę + może jakieś tykające używki ale wtedy na hostessy nie styknie :D

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Albo_Albo pisze:ale jesteście marudy :D damy radę z apkami a jak coś to chyba każdy ma power bank a jak nie to do części stołów doprowadzimy prąd 8)

jak ogarnę budżet to może na pierwsze stoły kupię jakieś elektroniczne widziałem po 65 zł za sztukę + może jakieś tykające używki ale wtedy na hostessy nie styknie :D
To może po prostu rozejrzeć się za hostessami odliczającymi czas - połączenie przyjemnego z pożytecznym :D

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Lepszy taki strój

Obrazek


czy taki?

Obrazek

ewentualnie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Strój nie ważny....ważne by hostessy były tak chętne i wesołe jak Sasha Grey
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Myślę, że przy tym budżecie to max, na co będzie nas stać:

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Albo_Albo pisze:
-Qc- pisze:Co do czasu, moze chcecie system GW pozyczyc :D
w jakim sensie?
Gw wprowadziło taką zasadę - kazdy ma po połowę czasu, i jezeli czas Ci sie skonczy, to nie mzoesz juz nic robic poza zdawaniem savów :P To jest szerszy dokument, ale calkiem spoko pomysł :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

-Qc- pisze:
Albo_Albo pisze:
-Qc- pisze:Co do czasu, moze chcecie system GW pozyczyc :D
w jakim sensie?
Gw wprowadziło taką zasadę - kazdy ma po połowę czasu, i jezeli czas Ci sie skonczy, to nie mzoesz juz nic robic poza zdawaniem savów :P To jest szerszy dokument, ale calkiem spoko pomysł :D
masz gdzies moze linka?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Jak to jest z tym King of the Hill? Podobno scenariusz ma nie być grany turniejowo, tutaj go widzę w rozpisce scenariuszy i parowania. Na ostatnim DMP także go nie było.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

W Świdniku był grany i nikt nie narzekał :P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dancaarkiiel pisze:Jak to jest z tym King of the Hill? Podobno scenariusz ma nie być grany turniejowo, tutaj go widzę w rozpisce scenariuszy i parowania. Na ostatnim DMP także go nie było.
Obrazek
a skąd te wieści że nie ma być grany?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Laik pisze:a skąd te wieści że nie ma być grany?
Gdzieś tam ploty czytałem. Został uznany za niezbalansowany i zbanowany - podobno można wybrać murek, co raczej nie wydaje się zamierzone. Plus tak jak pisałem, na ostatnim DMP także go nie było, o ile dobrze pamiętam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Szybkie pytanie, jest szansa na miejsce jeszcze na turnieju czy 120ste miejsce na liście rezerwowej?:D

EDIT: sprawdziłem pierwszą stronę, nie było pytania:(
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Galharen pisze:Szybkie pytanie, jest szansa na miejsce jeszcze na turnieju czy 120ste miejsce na liście rezerwowej?:D

EDIT: sprawdziłem pierwszą stronę, nie było pytania:(

Najbliższy dostępny Master w Krakowie to DMP a najblizsza dostępna druzynowka to Warszawa
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

dobra misie poki co przesylac maile kapitanow na legiont9a@gmail.com zebym ogl sie jakos komunikowac

w temacie maila wystarczy podac nazwe zespolu

w tresci maila jesli znacie juz z kim gracie to

ID Ligowe / Imie i Nazwisko / Ksywa / Armia

Dziekuje

Awatar użytkownika
Kisiel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Kisiel »

Czy ktoś zechce przyjąć Kisielowego najemnika? Poziom średni, armia DL. :D
Ewentualnie jest jakiś jeden ktoś kto szuka teamu? Połączymy siły z Romkiem (DE). ;)
War, War Never Changes....
Obrazek

Carlos
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Carlos »

Czy mogę wystawić bloodlettersow jako succubi i jak w ogóle wygląda ta kwestia w przypadku nowych demonów?

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Siemka. Poszukiwany chętny do gry. Ekipa niedzielnych graczy. Mamy OG i DL, ale i te armie jakoś wciśniemy :wink:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Carlos pisze:Czy mogę wystawić bloodlettersow jako succubi i jak w ogóle wygląda ta kwestia w przypadku nowych demonów?
Nie mają oficjalnych modeli, więc róbta co chceta :^)
Obrazek

ODPOWIEDZ