[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń

Post autor: Eltharion »

Imo wystawiaj sobie co chcesz jako co chcesz byle by wszystkie blodki robiły za succubi a nie że jeden oddział jest z blodkow a drugi z plagusow :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7760097316

A takie coś jako lemur przejdzie? ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Nazwa jest, figurka jest, można braść :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

tak spoko jak to sa nowe oddzialy, ktorych jeszcze nawet modeli niema to tym bardziej, tak jak pisali poprzednicy i Bartosz zeby to mialo wszystko rece i nogi

ogolnie nie zawracajcie mi gitary takimi pytaniami bo chyba nowego gracza na DMK nie bedzie tylko sami starzy wyjadacze, zapisy odnosnie tych proksow sa sprzed kilku lat, obecnie dopuszczamy wszystko co jako tako ma logiczne wytlumaczenie i jako tako wyglada, ludzie mozna korzystac na zdrowy rozsadek a w ostatecznosci (tylko w ostatecznosci) sie mnie zapytac :)

Lemur jak bedzie ladnie pomalowany i bedzie miec saurusowego hiroła na grzbiecie tez przejdzie

Carlos
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Carlos »

Nie chciałem nikomu zawracać dupy. Po prostu dostawalem sprzeczne odpowiedzi przy okazji innych turniejów. Chciałem mieć jasno napisane pod tematem tego turnieju gdyby trafił się jakiś "klimaciarz".

Za odpowiedź serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

nie pisalem w szczegolnosci do ciebie jesli tak to odebrales to sorry pisalem ogolnie :)

ogolnie kierujemy sie zasada logiki i racjonalnosci, turniej ma sprawic nam fun a nie cisnienie i upierdliwosc

btw nie bedzie obowiazku zegarow szachowych nie mniej sugerujemy ich uzywanie

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

a to nei jest tak, ze widac dosc jasno podzial corowych oddzialow:

lemury -> plaguebearery
myrmidony -> lettery
syreny -> demonetki
impy -> horrrory


zarowno po opisie oddzialow, ich rycinach z booka i ich dzialaniu w porownaniu do poprzednich oddzialow?

jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino pisze: jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?
10:10 dziękuję do widzenia

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shino pisze:jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?
zastanawiasz się czy rzucić palenie? :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Laik pisze:
Shino pisze:jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?
zastanawiasz się czy rzucić palenie? :P
Nie opłaca mu się, cudzesy są zbyt tanie

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Laik pisze:
Shino pisze:jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?
zastanawiasz się czy rzucić palenie? :P
co bedzie jak sie okaze, ze Guldur gra 2/3 mozliwego czasu raczej, biorac pod uwage z iloma przeciwnikami na ostanich 8 masterach nie dogralem bitwy. Niemniej widze, ze wspolny front obrony ud juz zaczyna dzialac ;)

(oczywiscie Guldur jest niefortunnym przypadkiem osoby, z ktora niotorycznie nie koncze bitew. Nie uwazam, ze bylby jedyna osoba, z ktora zegar by mogl cos wniesc)

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Shino pisze:
Laik pisze:
Shino pisze:jak bedzie egzekwowane nie dogrywanie gry przez przeciwnika w wypadku uzywania zegara szachowego?
zastanawiasz się czy rzucić palenie? :P
co bedzie jak sie okaze, ze Guldur gra 2/3 mozliwego czasu raczej, biorac pod uwage z iloma przeciwnikami na ostanich 8 masterach nie dogralem bitwy. Niemniej widze, ze wspolny front obrony ud juz zaczyna dzialac ;)

(oczywiscie Guldur jest niefortunnym przypadkiem osoby, z ktora niotorycznie nie koncze bitew. Nie uwazam, ze bylby jedyna osoba, z ktora zegar by mogl cos wniesc)
Jesteś jedyną osobą, z którą zdarzyło mi się nie dograć bitwy do końca. A jak zaobserwowałem na ostatnim lokalu, ja nie jestem jedyną z którą nie dograłeś.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

biorac pod uwage, ze Lapamat powiedzial, ze nie chce grac w przerwie na obiad kiedy inni grali to nie chcesz powiedziec, ze jest to do konca moja wina?

w kazdym razie ja bede mial zegar ze soba i bedzie to wszystko jasne czyja to wina tym razem :)

nadal chcialbym jednak wiedziec jakie sa wyniki jak sie okaze, ze przeciwnik jednak gra dluzej niz ja

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

przyjezdza ktos na mastera jakims wiekszym autem?

Potrzebuje 48 koziolkow bo w Zielonkach sie czesci stolow pozbyli 8) a nasze koziolki poginely po masterach lokalach

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Akurat Shino jak zostało 10 min czasu bitwy to jeszcze chciałeś dogrywać moją, Twoją i kolejną moją turę,
gdzie po prawie 3 godzinach mieliśmy zagrane 3,5 tury i poszedłem Ci na rękę dogrywając to co chciałeś wirtualnie.
Nie chciałem grać w przerwie obiadowej bo chciałem iść jeść - proste, a to co byśmy zagrali w czasie przerwy dograliśmy
wirtualnie, więc naprawdę Cię nie rozumiem.

Dziwi mnie że w ogóle to podnosisz tu na forum, po tym jak oboje zgodnie się umówiliśmy na coś przy stole i zgodziliśmy
się że jest to uczciwe...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

To prawda, ale zauwaz kto zaczal temat tej bitwy. Nie bylem to ja, ale czlonek Twojego klubu

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ze mna w grudniu w bb też nie dograles Guldur ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Arrander »

Wydaje mi się Panowie, ze nie jest to odpowiedni wątek do wznawiania dyskusji, kto z kim dogrywa, a kto stalluje, a w szczególności do wypominania zaszłości z poprzednich gier. Postarajmy się jednak utrzymać atmosferę zdrowej rywalizacji, a w szczególności nie tworzyć uprzedzeń wobec określonych graczy. Szykuje się porządny turniej, na wysokim poziomie, tak wiec jakikolwiek niesmak i zarzuty są zbędne. [-X

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ale jakaś bazę danych o ilości tur można zacząć gromadzic. Niech każdy przy wynikach podaje ilość rozegranych tur.Może uda się na koniec sezonu nadać tytuł najszybszego gracza (jakby gromadzić dane ile przed czasem zgłosił) i najwolniejszego.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Szykuje się porządny turniej, na wysokim poziomie, tak wiec jakikolwiek niesmak i zarzuty są zbędne.
Taki wszyscy mamy nadzieje, ze bedzie.

Jak wyglada egzekwowanie rozicy czasu na zegarze w wypadku niedogrania bitwy wiec?

ODPOWIEDZ