[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń

Post autor: Albo_Albo »

Master master i po masterze czas na krótkie podsumowanie.

W imieniu klubu Legion jak i własnym, przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim za tak liczne zgłoszenia, liczny udział i fajną mam nadzieję zabawę. Z tego co widziałem spiny były nieliczne a jak już były, to bardzo krótkie, ludzie dla siebie mili i raczej nie widziałem niesportowych zachowań tylko miłą atmosferę i zabawe, bo o to właśnmie chodzi aby mieć w życiu poza pracą i innymi smutnymi rzeczami trochę funu. Ten master tworzycie WY i tak jak WY się na nim bawicie taki jest, organizator raczej wykonuje prace administracyjno porządkowe. Niedociągnięcia jak zwykle jakieś były, ale jak to w życiu bywa bez jakichkolwiek się nie obejdzie. Mimo wszystko mam nadzieję, że było jako tako ok oraz, że dozobaczenia za rok.

Chciałem podziękować Adrianowi znanemu jako Slivek za profesjonalną robotę sędziego.
Dziękuję Dibowi, który jest od zawsze jest sercem i maskotką DMK.
Dziękuję Laikowi nie tylko pomoc ale także za animację naszego lokalnego środowiska.
Dziękuję Shademu za pomalowanie figurek smoczków dla topu.
Dziękuję Kubencjuszowi, Mamutowi, Undeadowi, Arranderowi, chłopakom ze Szczecina, Fryderykowi, Dominikowi i Azurixowi, Psz i Gilotynie i wszystkim innym, którzy pomagali za pomoc przy rozkładaniu i składaniu blatów oraz terenów.
Dziękuję także Xargosowi za pożyczenie terenów 2D.
Dziękuję także Tacie Diba oraz Zielonemu Skavenowi za robienie zdjęć, które niebawem tu opublikujemy.

Gratuluję zwycięzcom oraz całemu topowi i wszystkim innym graczom, którzy uważają, że im fajnie poszło albo, że się fajnie bawili.

Fajnie widzieć starych graczy Legionu oraz innych klubów reaktywujących się po jakimś czasie. Ogólnie to fajnie było widzieć Was wszystkich.
Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli do domów.

Dibo zgarnął do domu fanty, które zostały, będzie wrzucać Lost&Found.
Zdjęcia niebawem.
Wyniki do Ligi jak najszybciej.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2019, o 21:15 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Kto wie, może Cztery Smoki wrócą jeszcze do Krakowa 8)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

@Panterq jeden to może jeszcze spoko. Ale dwóch w rozpie, gdzie są Lemury to już nie do przełknięcia kompletnie ;)

Super atmosfera. Wielkie podziękowania dla organizatorów za tę wspaniałą imprezę i atmosferę. Jedyna rzecz, która mi się nie podobała (prócz awarii pisuaru ;)) to nagłośnienie :p

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

WarX pisze:@ Jedyna rzecz, która mi się nie podobała awaria pisuaru ;)

WapS przecież w toaletach dla niepełnosprawnych nie ma pisuarow? :twisted:

Wielkie słowa podziękowania dla wszystkich obecnych oraz ogromne brawa dla Albo_Albo i Legionu bo to dzięki nim ( a głównie dzięki Niemu) jest ten turniej i będzie za rok!
God bless Albo_Albo.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2019, o 08:50 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 1 raz.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Wielkie dzięki wszystkim którzy przyłożyli rękę do organizacji tego mastera. Jak co roku świetnie się bawiłem :)
Najlepszą rekomendacją jest frekwencja. Za rok na bank będzie komplet, bo nie ma to jak rozpocząć sezon na DMK!
Dziękuję przeciwnikom za fajne bitwy w dobrej atmosferze =D>

Pozdrawiam wszystkich!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Zapisuję 20 składów OKF Miscast na 2020 rok!
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Dziedzic pisze:Zapisuję 20 składów OKF Miscast na 2020 rok!
Konto do przedpłaty w pierwszym poście :twisted:

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Dzięki za turniej, fajnie było zobaczyć wszystkie stare mordeczki

Ze strony mojego teamu (Robson, Dziop) pytanie o zgłaszanie wyników 3 bitwy.
Chłopaki dograli bitwę z minutowym opóźnieniem, zgłaszamy wynik (maxa dla nas ) i jesteśmy informowani że wpisano nam remis bo się spóźniliśmy.
Czemu nie mogliście nam wpisać wyniku skoro kolejna bitwa była za 12h a paringi jeszcze nie były gotowe?
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Duke pisze:Dzięki za turniej, fajnie było zobaczyć wszystkie stare mordeczki

Ze strony mojego teamu (Robson, Dziop) pytanie o zgłaszanie wyników 3 bitwy.
Chłopaki dograli bitwę z minutowym opóźnieniem, zgłaszamy wynik (maxa dla nas ) i jesteśmy informowani że wpisano nam remis bo się spóźniliśmy.
Czemu nie mogliście nam wpisać wyniku skoro kolejna bitwa była za 12h a paringi jeszcze nie były gotowe?
Duke pozwól, że sprostuję, nie minutowym opóźnieniem tylko 30 minutowym opóźnieniem, gra była do 20:15 a wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi na forum a ja wyłączałem właśnie komputer. Byłem u Was 2 razy wcześniej i mówiłem, że jest po czasie, był Dibo byli inni itp. rozumiem, że w ferworze walki czasami się zapomina o czasie ale ja nie mogłem czekać z prostej przyczyny, chciałem zamknąć obie sale przed 21 aby nie były naliczane koszty najmu za kolejną godzinę (koszty sali są uzależnione od czasu godzinowego a nie ryczałtowo naliczane). Czekałem TYLKO na WASZE wyniki przeszło 10 minut tzn. wszystkie inne zespoły oddały przeszło 10 minut wcześniej ostatnie wyniki (gdzieś tak do ok 20:30). Nie miałem, żadnych informacji z Waszej strony co i jak więc musiałem podjąć jakąś decyzję stąd wpisałem remis i uruchomiłem makro w excelu do policzenia parringów na następną bitwę i wrzuciłem je na strony tu i T9A.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Panowie,

Świetny turniej! Obiadek petarda, obiekt ekstra. Możliwość wypicia piwka wspaniała.

Trafiliśmy bardzo tani nocleg w okolicy i było cudownie.

Za bitwy dziękuje wszystkim z którymi grałem (Salamandra 1 i 2, Kalafior , Czech 3, Św Barbara - ten ostatni zaraził mnie grypskiem!!!) .

Cieszę się niezmiernie, że udało nam się zająć 5 miejsce. Lublin power!

Pytanie czy da radę rzucić okiem na plik w excelu ? Nijak nie umiemy policzyć sumy naszych punktów :lol2: .

Na przyszłość tylko jedna mała uwaga: jakby udało wam się odezwać do większej ilości sponsorów to z pewnością na tak dużą imprezę powinno udać wam się jeszcze jakieś nagrody ogarnąć (np. dla top 3). Niemniej to już jest szczegół w szczególe !

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Duke pozwól, że sprostuję, nie minutowym opóźnieniem tylko 30 minutowym opóźnieniem, gra była do 20:15 a wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi na forum a ja wyłączałem właśnie komputer. Byłem u Was 2 razy wcześniej i mówiłem, że jest po czasie, był Dibo byli inni itp. rozumiem, że w ferworze walki czasami się zapomina o czasie ale ja nie mogłem czekać z prostej przyczyny, chciałem zamknąć obie sale przed 21 aby nie były naliczane koszty najmu za kolejną godzinę (koszty sali są uzależnione od czasu godzinowego a nie ryczałtowo naliczane). Czekałem TYLKO na WASZE wyniki przeszło 10 minut tzn. wszystkie inne zespoły oddały przeszło 10 minut wcześniej ostatnie wyniki (gdzieś tak do ok 20:30). Nie miałem, żadnych informacji z Waszej strony co i jak więc musiałem podjąć jakąś decyzję stąd wpisałem remis i uruchomiłem makro w excelu do policzenia parringów na następną bitwę i wrzuciłem je na strony tu i T9A.
słabe to, bo nie mówiłeś że za X min będzie 30:30 czy 100 karnych itp.
Zrobiłeś co chciałeś nie informując dlaczego.
Nigdy w 3 sobotniej bitwie nie ma takich hardcorów z presją czasu na dokończenie.
Twoje rozwiązanie dało naszym przeciwnikom boost 10pkt, a byli tak samo odpowiedzialni za opóźnienie jak my.
wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi
śmieszne to ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Albo Albo, dobry turniej, dobra organizacja, fajnie, że blisko baru.
Good Job ! 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

AlboAlbo, dziekujemy, ze wciaz ci sie chce!!! Nie trac eneregii i zrob nam wszystkich dobrze w 2020.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Robson pisze:
Duke pozwól, że sprostuję, nie minutowym opóźnieniem tylko 30 minutowym opóźnieniem, gra była do 20:15 a wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi na forum a ja wyłączałem właśnie komputer. Byłem u Was 2 razy wcześniej i mówiłem, że jest po czasie, był Dibo byli inni itp. rozumiem, że w ferworze walki czasami się zapomina o czasie ale ja nie mogłem czekać z prostej przyczyny, chciałem zamknąć obie sale przed 21 aby nie były naliczane koszty najmu za kolejną godzinę (koszty sali są uzależnione od czasu godzinowego a nie ryczałtowo naliczane). Czekałem TYLKO na WASZE wyniki przeszło 10 minut tzn. wszystkie inne zespoły oddały przeszło 10 minut wcześniej ostatnie wyniki (gdzieś tak do ok 20:30). Nie miałem, żadnych informacji z Waszej strony co i jak więc musiałem podjąć jakąś decyzję stąd wpisałem remis i uruchomiłem makro w excelu do policzenia parringów na następną bitwę i wrzuciłem je na strony tu i T9A.
słabe to, bo nie mówiłeś że za X min będzie 30:30 czy 100 karnych itp.
Zrobiłeś co chciałeś nie informując dlaczego.
Nigdy w 3 sobotniej bitwie nie ma takich hardcorów z presją czasu na dokończenie.
Twoje rozwiązanie dało naszym przeciwnikom boost 10pkt, a byli tak samo odpowiedzialni za opóźnienie jak my.
wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi
śmieszne to ;)

Nic dodać nic ująć. Nie rozumiem czemu nie można było zamienić paringu np: rano. No cóż było minęło to już historia. Jest jak jest ale nie smak pozostał.

Na pozostałe aspekty organizacyjne turnieju narzekać nie mogę bo nie do końca organizator był za nie odpowiedzialny a bardziej miejscówka.
Takie jak: brak nagłośnienia w drugiej sali, brak spania na miejscu, przestrzeń przy stole.
Są w Polsce turnieje, które oferują więcej np. Łódź, Szczyrk, Gorzów itd.
Nie mogę jednak powiedzieć, że było to źle zorganizowane bo to nie prawda. Bawiłem się generalnie dobrze i jak będę mógł z pewnością przyjadę za rok.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2019, o 17:34 przez dziop, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

O kurde, sorry Dudi, że Cię zaraziłem.

Dzięki dla mojego teamu za wyjazd, dla przeciwników za bitwy, dla Krakowa za organizację no i oczywiście gratulacje dla pudła, a szczególnie dla Nemezis.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Trzeba się było wstrzymać z wymianą koszulek ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Robson pisze: słabe to, bo nie mówiłeś że za X min będzie 30:30 czy 100 karnych itp.
Zrobiłeś co chciałeś nie informując dlaczego.
Nigdy w 3 sobotniej bitwie nie ma takich hardcorów z presją czasu na dokończenie.
Twoje rozwiązanie dało naszym przeciwnikom boost 10pkt, a byli tak samo odpowiedzialni za opóźnienie jak my.
Nie wiedziałem że grając po raz któryś na turnieju nie wiesz dlaczego oddaje się terminie wyniki gry, jakoś 108 innych osób to zrobiło, wyjaśnienie czemu była presja czasu dałem powyżej więc nie będę się powtarzać, tak masz rację, powiniem dać obu drużynom po 0 nie mniej dałem po 30 bo stwierdziłem, że po pierwsze nie wiem na kogo korzyść jest gra, nie mam informacji a po drugie po prostu nie chciałem dawać karniaków czy po 0 punktów a potrzebowałem mieć jakieś wyniki do parringów. Mówisz, że wasi przeciwnicy byli tak samo odpowiedzialni za to, być może ale NIKT z WAS nie przyszedł ani nie wołał sędziego, że ktoś stalluje czy przeciąga grę w inny sposób. Byliście informowani o tym ile czasu zostało, byliście informowani dużo razy o tym aby dać wyniki. Waszym obowiązkiem, jest pilnować waszego czasu gry i zmieścić się regulaminowym czasie jak to zrobiły inne zespoły. A że popiliście piwa i mieliście w dupie wszystko dokoła, to teraz wylewacie żale i próbujecie zwalić winę na kogoś innego. Cóż wasza sprawa nic to nie zmieni chyba, że jedynie listę przeze mnie ignorowanych nicków na forum.
wyniki od was otrzymałem 20:45 jak już były wrzucone parringi
śmieszne to ;)
zależy od punktu widzenia dla jednego śmieszne dla innego smutne

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Dla mnie EoT
Obrazek

Awatar użytkownika
Łaki
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Łaki »

Dzięki za organizację turnieju i przeciwnikom za mega bezstresowe i sympatyczne bitwy. Szczególne podziękowania dla Fluffiego i reszty volksdojczów, którzy się zebrali i dzięki nim po 11h podróży w jedną stronę nie mieliśmy baya na start.

Co do sytuacji z wpisanym remisem to winny jest tylko i wyłącznie Dziop, który 25 min wykłócał się o wygraną bitwe i chciał cofnąć overruna bo mu się za dużo rzuciło i stracił scena. Następnym razem mniej jarania, więcej grania i nie denerwuj się tak chłopie, bo jak widać nie wychodzi Ci to na dobre.
Obrazek

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Dziękuję wszystkim przeciwnikom za bardzo sympatyczne bitewki.
Szczególne podziękowania dla Rinca za świetną, niezwykle taktyczną batalię, aż żal że nie dograliśmy, bo było naprawdę ciekawie.
Rok temu był to mój pierwszy master, i jeden z pierwszych turniejów w ogóle (może 2 lokale zagrałem wcześniej). Fajnie tu było wrócić 8)
Ukłony dla organizatorów, do zobaczenia za rok! :)

ODPOWIEDZ