[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: [MASTER] Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Post autor: PAWLAK »

Laik pisze:
AndrzejAndrzej pisze:
PAWLAK pisze:Wstępnie szukam ekipy. Biały katolik, narodowa-prawica 8)
Wierzący, niepraktykujący? ;)
Wiadomo -, w końcu imperium gra, co innego bretka...
Wiara, proch i stal :)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

up pierwszych wpłat

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

2 miejsca dla miscast, prosze
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ok po zmierzeniu sali dodajemy jeszcze 3 stoly wiec jest jak rok temu 120 osob 40 teamow 60 stolow wchodza poki co drudzy Czesi i Ordin 2 z listy rezerwowej. Bardzo prosze pamietac o przedplatach. Jesli ktos mi zacznie nudzic o tym, że jest ciasno za rok bedzie limit 80 osob. :)

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Eltharion pisze:No w sumie racja. Trzymacie się tych Zielonek jak rzep psiego ogona a z takim zainteresowaniem można by podnieść wejściówkę nawet do 200 zł i zrobić drugie helford ( tylko że na Wawelu :mrgreen: )
+1

Jak zmienisz lokalizacje z Zielonek na inną to może nie było by takiej potrzeby, przy takim zainteresowaniu ? :roll:

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Albo_Albo pisze:ok po zmierzeniu sali dodajemy jeszcze 3 stoly wiec jest jak rok temu 120 osob 40 teamow 60 stolow wchodza poki co drudzy Czesi i Ordin 2 z listy rezerwowej. Bardzo prosze pamietac o przedplatach. Jesli ktos mi zacznie nudzic o tym, że jest ciasno za rok bedzie limit 80 osob. :)

A z czystej ciekawości możesz podrzucić info, jakie są wymiary sali w metrach? ;)

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Obiecuję że schudnę do końca stycznia i blaty będzie można ustawić bliżej siebie, zróbcie większy limit miejsc ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ile dokładnie mają sale to pojęcia nie mam nie mniej wejdzie 36 stołów na dużą salę i 24 na małą

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Napadzior pisze:Obiecuję że schudnę do końca stycznia i blaty będzie można ustawić bliżej siebie, zróbcie większy limit miejsc ;)

Do ilu?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Trochę brakuje mi słów dla narzekaczy. Panowie - nie pomyśleliście, że Albo-Albo może już mieć podpisaną umowę i płacić kary umowne w przypadku rezygnacji z obecnej miejscówki? Czy Wy chociaż wiecie ile godzin zajmuje research, rozesłanie zapytań i zebranie ofert, potem wizja lokalna w hotelu / obiekcie i negocjacje facetowi, który zapewne ma pracę i rodzinę, i jeszcze robi turniej na boku?

Zróbcie research, podajcie Albo-Albo możliwe rozwiązanie, jeśli nie na ten, to na przyszły rok. I zagwarantujcie własne wsparcie na następny rok, np. przy transporcie blatów, tak, żeby facet miał kwestię stołów i terenów całkowicie z bani i mógł się zająć innymi ważnymi rzeczami. Średnio dwójka graczy z blatem potrzebuje 4,5-5mkw netto, może trochę mniej, jeśli Napadzior dotrzyma słowa ;-) Trzeba do tego doliczyć sędziówkę i ciągi komunikacyjne. Czyli na 150 osób potrzeba sali około 750-800 mkw, zakładając, że obiekt nie ma narzuconych z jakichś powodów ograniczeń ppoż. Podpowiem jeszcze, że koniec stycznia to czas spotkań podsumowujących i sprzedażowych w firmach, które szukają na ten cel sal, często poza centrum, żeby pracownicy zostali w jednym miejscu.

Nikt w tym wątku nie napisał za to "Dzięki, że ogarniasz znowu turniej". Fascynujące.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik pisze:
Napadzior pisze:Obiecuję że schudnę do końca stycznia i blaty będzie można ustawić bliżej siebie, zróbcie większy limit miejsc ;)

Do ilu?
A ile waży teraz?

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Laik pisze:
Napadzior pisze:Obiecuję że schudnę do końca stycznia i blaty będzie można ustawić bliżej siebie, zróbcie większy limit miejsc ;)

Do ilu?

Do około 80 cm odległości między sobą :D
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

@Myth

Myślę, że gdyby zwrócił się z taką prośbą do środowiska, nie byłoby problemu ze znalezieniem chetnych. Sam nawet bym się zaangażował i poświęcił na to czas.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Bardzo dobrze że ktoś organizuje mastery do 9 age, szkoda tylko że przez proste błędy w komunikacji może wstrzymać motywację do gry pewnych osób, ja osobiście chciałem się mocno zaangażować w przyszły sezon, niestety dopadła mnie przysłowiowa sraka w momencie kiedy cały świat wiedział o zapisach na turniej, a moi koledzy z klubu są już duzi i nie siedzą na fB czy BP 24/7.
Przez co jeden z najznakomitszych klubów w historii polski z ponad dekadą tradycji który aktywnie od lat wspiera scenę nie ma miejsca na pierwszym z kilku turniejów zaliczanych do ligi ogólnopolskiej.
Przez co liga robi się strasznie żenująco papierowa, ja wiem że dostanę morze hejtu od mężów stanu, wielkie gwiazdy świecą krótko więc należy błyszczeć w ich blasku jak najdłużej. Natomiast zamiast chwalić Legion i kolegę Albo_Albo ja muszę zacytować klasyka "dzięki za lód".
Czekam niecierpliwie wierząc że SS dostanie się na listę, licząc że motywacja mi nie opadnie jeśli się nie dostaniemy ale żeby moje pierdolenie nie zostało odebrane jako zwykłe pierdolenie proponuję rozwiązanie na przyszłość.
Przy organizacji drużynówek w Polsce proszę o predefiniowanie polskich klubów po I teamie z automatu. Następnie niech każdy zgłasza ile i kogo chce, bo przykro się patrzy jak nasz lokalny rywal ma 4 miejsca na liście kiedy SS nie ma ich wcale, mówi się że pieniądze nie grają a tu jednak sportu w sporcie mało ;)
Słowo na niedziele zostało zapisane, nie pozostaje nic innego jak życzyć udanego dnia.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Tak jak nie lubię tego grubasa Solo, tak trochę muszę się z nim zgodzić... ;)

I to pomimo, że sam przyłożyłem do tego rękę.

Jeżeli ludzie się zabijają, aby grać na turnieju, a miejsc jest X, to trzeba się jakoś napiąć i zrobić 2X, aby wszyscy się zmieścili. Nawet jeżeli oznacza to 25cm prześwitu między stołami (no dobra to nie sprawi, że Solo się zmieści). Albo granie w przedsionku kibla :p

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Królu smutne +1 :(
Całe szczęście znalazło się miejsce dla teamu z Niemiec Francji 3 teamów z Ukrainy i 2 z Czech. Dla jednego teamu z klubu z ponad 10 letnią tradycją jak widać już nie. Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić z kolegami z zagranicy kiedy battl na dobre zdechnie w Katowicach :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

AndrzejAndrzej pisze:@Myth

Myślę, że gdyby zwrócił się z taką prośbą do środowiska, nie byłoby problemu ze znalezieniem chetnych. Sam nawet bym się zaangażował i poświęcił na to czas.
Andrzej dzięki za info będę pamiętać na przyszłość, nie mniej to nie tylko kwestia miejscówki ale także baltów, koziołków jeśli miejscówka jest bez stołów, bazy terenowej oraz przetransportowania wwszystkiego do i z.
Eltharion pisze:Królu smutne +1 :(
Całe szczęście znalazło się miejsce dla teamu z Niemiec Francji 3 teamów z Ukrainy i 2 z Czech. Dla jednego teamu z klubu z ponad 10 letnią tradycją jak widać już nie. Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić z kolegami z zagranicy kiedy battl na dobre zdechnie w Katowicach :roll:
Bardzo mi przykro, że póki co nie ma żadnego teamu SS na liście głównej nie mniej chciałem zaznaczyć, że na DMK przez ostatnie 2 lata były drużyny z zagranicy a nie było SS, gdyż SS olał DMK zarówno w 2017 jak i 2018 roku. W 2016 roku był 1 team SS Antoni. Tak więc klub z 10 letnią tradycją zza miedzy nie dał rady przyjechać, ponoć do zaprzyjaźnionego klubu na mastera przez ostatnie 3 lata w ilości większej niż jeden team (3 osoby). Z drugiej strony mieliśmy gości, którzy przemieżali tysiące km na turniej albo kilkaset km w PL jak np Rogaty Szczur czy Szczecin. Zdychanie battla w Katowicach nie ma nic wspólnego z DMK ani masterem w Krakowie. Takie insynuacje Bartek to nadużycie.
Z mojej strony dodam, że limit nba klub przyszedł mi już do głowy po wczasie, i tak za rok jeśli będzie master w Krakowie, i jeśli znowu będzie w Zielonkach to tak będzie jak napisał Solo limit po 2 teamy na każdy Polski klub i naszych stałych gości z zagranicy.
Bardzo mi przykro, że tak wyszło ale już nic nie zrobię. Mogę tylko na przyszłość wyciągnąć wnioski.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie było bo:
1) Znowu nie było dla nas miejsca
2) Battl zdycha. Na DMP wystawiliśmy ledwo jeden skład
Wiec jeśli ktoś kogoś olewa to wy nas :(
A do kondycji śląskiego battla przyczyniacie się tym o czym też pisałem na fb. Zamiast promować nasze Polskie podwórko promujecie teamy z zagranicy :roll: Zostało 3,5 miesiąca do turnieju, nie wiem czy już ktoś zapłacił przedpłaty ale ja tam nie widzę problemu by wprowadzić zasadę 1 teamu na klub a dopiero potem decyduje kolejnosc zgłoszeń :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Słucham? W 2017 miałem przerwę w battlu, ale w 2018 dokładnie pamiętam, że SS nie przyjechał, bo brakło dla miejsca! Ja jako jedyny sie pojawiłem, bo wkupiłem się do jakiegoś teamu, po intensywnej akcji wysyłania pmek do różnych drużyn.

Jakby nie było, dla uzdrwinia całej sytuacji proponuję jak najszybszy, max tygodniowy termin 1 fali przedpłat, zeby sie wyjaśniło ile naprawdę miejsc jest, bo możliwe że awanturujemy się tu o pietruszkę.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

AndrzejAndrzej pisze:Słucham? W 2017 miałem przerwę w battlu, ale w 2018 dokładnie pamiętam, że SS nie przyjechał, bo brakło dla miejsca! Ja jako jedyny sie pojawiłem, bo wkupiłem się do jakiegoś teamu, po intensywnej akcji wysyłania pmek do różnych drużyn.

Jakby nie było, dla uzdrwinia całej sytuacji proponuję jak najszybszy, max tygodniowy termin 1 fali przedpłat, zeby sie wyjaśniło ile naprawdę miejsc jest, bo możliwe że awanturujemy się tu o pietruszkę.
Nie do jakiegoś tylko doborowego 8)

Koledzy z SS maja bardzo dużo racji. Wiadomo gra międzynarodowa, ale jak oni nas traktują? Nie tylko SS nie zagra w tym roku że Śląskich klubów. Ja mimo iż staram się śledzić BP to również przegapiłem dzień i miejsca brakło dla Schwarze Pferd. Nie mówię o parytetach, ale może jakiś system wczesnego informowania o zagrożeniach brakiem miejsc :roll: z drugiej strony rok temu było to samo mogłem przewidzieć #-o

Albo nie zrozum mnie źle super, że organizujesz mastera tracisz czas i nerwy. To takie ogólne przemyślenia my ze Śląska lubimy palić opony w stolicy. Amen
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ