[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń

Post autor: QQrydza »

Ciekawie kiedy którys liberał opłąci wszystkie wejściówki a potem odsprzeda je z przebiciem :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Bartek proszę nie jęczeć, nie ma sensu użalać się nad sobą, to że wfb w kato wymiera to jest nasza wina więc nie szukajmy winnych tam gdzie ich nie ma.
To że Polska Liga T9 age jest Polska bez Śląska XXD to już wina winnych ! mam nadzieje że czas i przedpłaty to skorygują, inaczej pomyślę sobie że drukowanie papierowych mistrzów Polski nie skończyło się na Golonce w 8 ed, tylko trwa nadal.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Co chodzi z golonką w 8 ed?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Chodzi o to że ta liga jest papierowa czyli warta tyle co pełna rolka papieru od poń do nd w kiblu.
W sezonie kiedy Łukasz G. wygrał ligę, kilku mocnych graczy zawetowało wyjazd do Wrocławia aby master nie miał frekwencji przez co inna osoba została by zwycięzcą ligi, natomiast we Wrocławiu zrobili wszystko aby Łukasz wygrał tzn zasady drafta pod jego frakcję oraz partnera bo to była parówka, a jak okazało się że frekwencja nie jest masterowa zaczęła się łapanka i nagle kilka osób zagrało z grzeczności aby turniej odbył się jako master i Łukasz mógł upokorzyć wszystkich, wygrana dała mu tytuł Mistrza Polski, ETC zweryfikowało siłę ligi.
Chodzi mi o to żeby Liga była święta i nie było Masterów które są nie do zagrania z powodu braku miejsc.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

To takie ogólne przemyślenia my ze Śląska lubimy palić opony w stolicy. Amen
Pawlak <3
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Do kiedy jest termin dla drużyn z listy, grudzień?

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Stan parę postów było wcześniej


Ze względu na duże zainteresowanie naszym turniejem stanęliśmy na głowie i powiększyliśmy limit o 3 stoły czyli dwie drużyny więcej zagrają wskakuje póki co 2 Salamandra i Team Czech 1. Od dziś uruchamiamy przedpłaty, które potrwają do 10.10.2018 do północy (zaksięgowanie na koncie w najgorszym wypadku potwierdzenie przelewu) czyli jest na to prawie 2 tygodnie.

Po tym terminie jeśli jakaś drużyna nie zapłaci każda następna z listy rezerwowej będzie poproszona o zrobienie przedpłaty, która zagwarantuje jej uczestnictwo w turnieju.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Czy to się nie staje chore, że przesuwanie pacynek staje się sportem dla wybranych :)
Zapisałem nasze 2 teamy pod wpływem całej tej gonitwy na miejsca ale do końca nie wiem czy pojedziemy w styczniu i czy będą dwa teamy ?
Dziś zbieramy ekipę na Łódź i świdnik - jak mam płacić kasę na styczniowy turniej jak tyle niewiadomych ???
A potem się dziwicie, że ludzie wolą grać po domach niż uczestniczyć w turniejach, które stają się wydarzeniem rangi koncertu Metallica :)

P.S. No nic trzeba zweryfikować teraz chęci klubowe i zobaczyć czy może nagle te dwa miejsca się zwolnią dla innych :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Albo albo - spoko, to warto to dodać w pierwszym poście, nie każdy ogarnie bo parę stron już jest.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Podoba mi się pomysł, żeby każdy klub, który tylko zechce, miał gwarantowane miejsce na drużynówce. Dopiero jak jest miejsce, wskakują drugie drużyny chętnych klubów (wg kolejności zgłoszeń), potem trzecie itd. Jak w tym umieścić ewentualne drużyny zagraniczne do kwestia do przemyślenia.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Heptun pisze:[...] Zapisałem nasze 2 teamy pod wpływem całej tej gonitwy na miejsca ale do końca nie wiem czy pojedziemy w styczniu i czy będą dwa teamy ? [...]
:thinking:
Pomysł z miejscem gwarantowany wydaje się trafiony.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Zdecydowanie z miejscem gwarantowanym tak powinno byc, lub jakis inny podzial mandatow(może obligo składy 1, losowane drugie składy jak w herford)), a nie kto pierwszy ten "15 miejsc dla". Swoją drogą, że jest to master liczący sie do Ogólnopolskiej ligi, liczą się na nim punkciki do ogólnopolskiego rankingu...wykarczowanie w ten sposób kilku graczy też daje wypaczony rezultat na koniec roku. Ja rozumiem gościnność i też lubię grać z obcokrajowacami, fajnie że jest ich tylu, ale ogólnopolska liga składa się w większości z Polaków i na innych masterach jednak Polacy stanowią większość uczestników, warto więc o ten kolektyw dbać. Ta ligą światowa, super - ale dla kilku osób tylko więc imo, lepiej zadbać o ogół bo bez niego nie będzie tej mniejszości. Generalnie, zapisy wstawione z nienacka i na zasadzie kto pierwszy ten lepszy nie stanowia dla mnie zbyt rozsadnego ani sprawiedliwego podejscia do tematu.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Poczekajcie 9dni i zwolnią się miejsca, wątpię żeby wszystkie teamy się opłaciły.
Z mojej strony mega szacunek dla Albo_Albo, że chce mu się to wszystko ogarnąć.
Brawo i oby tak dalej.

Są jeszcze wolne miesiące na mastera w 2019.
Jeżeli ktoś uważa, że umie lepiej, szczerze zachęcam go do zgłoszenia się i organizacji.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

polska dla polaków
ziemia dla ziemniaków
Gracz z Polski jest lepszy od gracza zza granicy? Niby dlaczego? Miejsca są ograniczone, mówi się trudno.
Popieram gwarantowany slot dla klubów, ale wywalanie/banowanie zagraniczniaków bo tak to chyba jakaś pomyłka. :?:
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Dancaarkiiel pisze:polska dla polaków
ziemia dla ziemniaków
Gracz z Polski jest lepszy od gracza zza granicy? Niby dlaczego? Miejsca są ograniczone, mówi się trudno.
Popieram gwarantowany slot dla klubów, ale wywalanie/banowanie zagraniczniaków bo tak to chyba jakaś pomyłka. :?:
Nie napisałem niczego nawet bliskiego temu co tutaj napisałeś.

Gdyby na 40 drużyn 35 było zagranicznych, to taki master z cyklu ligi ogólnopolskiej traci sens, bo wtedy będą to mistrzostwa Europy lub Świata. Jeśli na tym turnieju nie można nawet zagwarantować miejsca wszystkim najlepszym polskim graczom, to jego liczenie się do ligi ogólnopolskiej jest bezsensowne. W tym układzie jedyna konkurencja na tym turnieju została już rozstrzygnięta i była nią szybkośc zgłoszenia się i zarezerwowania jak największej ilości miejsc.

Jak zapraszam na ślub/chrzciny lub inne okazje to jednak zaczynam od rodziny, a później dobieram znajomych.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dziedzic pisze:Jak zapraszam na ślub/chrzciny lub inne okazje to jednak zaczynam od rodziny, a później dobieram znajomych.
Że niby Ty jesteś moja rodzina, a taki np. Frederick to już znajomy?
Tak czy inaczej przedpłaty wszystko zweryfikują.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dobra puściłem przelew za Jedynkę Salamandry :mrgreen: (zmieńcie w pierwszym poście termin przedpłat bo jest grudniowy i chyba już nieaktualny :-k ).

Dwójka jak się zbierze to się zameldują 8)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ta sama historia co przed rokiem. Z tą różnicą, że wtedy akurat nam się udało. Mam nadzieję, że choć część miejsc się zwolni i jednak uda nam się zagrać jak co roku od 5 lat. Jak nie, to tudno. Pozostanie nam w tym samym czasie zrobić w Warszawie lokala. Szkoda tylko, ze niektorzy wiedzieli wczesniej kiedy i o ktorej godzinie pierwszy post nt tego turnieju sie pojawi.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Poszedł przelew za Legion 3 :)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Szanowni, aktualizacja wpłat w 2 poście. Jeśli ktoś zrobił a go nie ma proszę o kontakt. Przypominam, że zostało mało czasu.
Po 10.10 uruchamiamy przedpłaty dla listy rezerwowej.

ODPOWIEDZ